PDA

View Full Version : Към какви хора подхождате с респект ?



LoveYou95
03-10-2011, 20:35
Разбира се, трябва да приемаме хората такива каквито са, но в училище това 89 % не важи.
Кажете вашето мнение, кои са '' готини '' за вас, какви хора уважавате, към кого подхождате с респект ... :-)

ecstazy
03-10-2011, 20:40
Ми не знам.. чуство за хумор, да носи на лигня :D, да имаме общи теми за разговор.. когато не гледа само външния вид на човека и да не е тъп като г*з :D зависи си от човека но общо взето тва .. или пък когато настъпи мълчание а всъщност не ни е неудобно ;) 8-)

iLovePussyJuice
03-10-2011, 20:43
Ми не знам.. чуство за хумор, да носи на лигня :D, да имаме общи теми за разговор.. когато не гледа само външния вид на човека и да не е тъп като г*з :D зависи си от човека но общо взето тва 8-)ти колко си глупава 8-)

не може ли да се изпитва респект към хора, които не харесвам?
питам хипотетично, а вие си отговорете на въпроса 8-)

ecstazy
03-10-2011, 20:45
Ми не знам.. чуство за хумор, да носи на лигня :D, да имаме общи теми за разговор.. когато не гледа само външния вид на човека и да не е тъп като г*з :D зависи си от човека но общо взето тва 8-)ти колко си глупава 8-)

не може ли да се изпитва респект към хора, които не харесвам?
питам хипотетично, а вие си отговорете на въпроса 8-) А ти колко си умен ;дд иначе в никъв случай.Пример:много пъти ми се е случвало хора, които не харесвам да пускат яки шегички, обаче просто защото не ги харесвам не се смея и гледам тъпо. :D

SladkaZagadka
03-10-2011, 21:02
Респект изпитвам в училище основно към един човек, когото наистина заслужава , и даже много повече . Възхищавам му се, станал е страхотен човек , с невероятно държание, което заслужава възхищение и наистина стабилен , непробиваем и здрав подход .. и това е една госпожа .. тази по история :) . Като сравня нейното държание с това на другите учители ... тя се извисява на наистина много високо културно, интелектуално ниво и се държи човешки с нас и казва истинита в очите :)

iLovePussyJuice
03-10-2011, 21:03
а реално осъзнаваш ли какво означава "респект"?
щото като гледам...
не знам как правиш връзката със шеги и хумор xD
само т'ва ли са качествата достойни за уважение?
аз примерно уважавам хората с богата обща култура, грамотни хора, интелигентни и др.
макар че не изброих най-достойните за уважение качества, интересно ми е кой ще ги напише първи xD
иначе мога да си правя кефя и да ми е приятно сред наркомани и пияници :>

е може и да осъзнаваш какво означава думичката, ама да ти е крива представата за света :D

FuckedUp
03-10-2011, 21:20
към тези, където го заслужават.

RoSKo0o0
03-10-2011, 21:24
към тези, където го заслужават.

+1

StolenBliss
03-10-2011, 21:26
Интересно как ги изчисли 89-те % :D
Иначе, чисто и просто към тези които съм усетила, че заслужават респект. That's it.

Chacho
03-11-2011, 05:35
Уважавам хората, които се отличават по акъла си.
Уважавам хората, които се грижат за здравето си.
Уважавам хората, чиито дилеми са нещо повече от кой какво е казал и любовни интриги.
Уважавам хората, които са психически и физически силни.
Уважавам хората, които са смели и търсят предизвикателства.
Уважавам хората, които са готови да направят нещо за друг човек, но не поставят себе си по-долу от другите.
Уважавам хората, които са решителни.
Уважавам хората, които умеят да казват "не".
Уважавам хората, които успорват етиката, модата и установените правила, без да го правят самоцелно.
Уважавам хората, които не се предават.
Уважавам себе си, но с мярка.

xinfamous
03-11-2011, 08:03
Към никой .i.

Fiction7577
03-11-2011, 11:51
Просто да бъде човек на място. Аз уважавам всеки, който го заслужава и това да му личи.

Абсурд да изпитвам респект към някой лигльо, това за мен за тия, които не заслужават никаква почит.

Greennight
03-11-2011, 12:09
Честни и умни хора.

awerw
03-11-2011, 13:39
Най-много уважавам хората с които си приличаме ;д От тези които сега познавам малко от тях заслужават уважението ми. Повечето гледат да ме използват. За да уважавам някой трябва да е почти като мен:
1. да тренира някакъв спорт
2. да е умен
3. да ме уважава
4. да е момче :D
И момичета уважавам,но там са по други нещата :D
И ако намеря такъв като в описанието мога да го нарека приятел и се пак до сега не съм намерил ;д Може да тренира, но пък е глупав или пък е умен, но пък не тренира ;дд

Pamaa
03-11-2011, 18:54
Респект изпитвам в училище основно към един човек, когото наистина заслужава , и даже много повече . Възхищавам му се, станал е страхотен човек , с невероятно държание, което заслужава възхищение и наистина стабилен , непробиваем и здрав подход .. и това е една госпожа .. тази по история :) . Като сравня нейното държание с това на другите учители ... тя се извисява на наистина много високо културно, интелектуално ниво и се държи човешки с нас и казва истинита в очите :)

все едно описа моята учителка по история :-D