PDA

View Full Version : Бягане



meganet
03-11-2011, 08:14
Бягайте ли, по кое време и на колко дена?Защото, аз наскоро почнах през ден, но сега нямам много време.Не смятате ли, че това е ободряващо особено рано сутрин, за физическо и психичко здраве.Вместо да се успивате до 12, да отидете на кафе и айде готово, после що сме на 1-во място по затлъстели деца и диабет в Европа :)

Red_Hair
03-11-2011, 08:28
мдам аз го практикувах до преди да се застуди прекалено,сутрин в 6 и нещо ставах и бягах по около 8 - 10 км в един парк,и честно казано ми въздействаше много ободрително и тунизиращо,подобри ми умствената дейност,наистина си прав че е по-добре това,но не е голяма практика,а относно тлъстината и диабета има къде къде по-напраед от нас,виж в щатите че всяко второ момиче се тъпче с KFC и McDonalds

ImmortalSportFreak
03-11-2011, 08:31
Много е хубаво да се бяга. 8) Когато е топло ходя и бягам.. В часа по физе също си използвам времето за това. И да-смятам че спортът е много полезен,освен това ми е мн приятно да го практикувам. :grin: Всякакви спортове харесвам... много са ми странни хората които мрязат спорта. о.О :-o
Нямам определено време през деня.. обикновено следобяд някъде.Но не сутрин рано. 8-)

Paramour
03-11-2011, 12:26
Уговорих се с една приятелка да ходим да бягаме като се постопли времето.. рано сутринта в морската..
добър начин за започване на деня, бих казала 8-)

AreYouNoob
03-13-2011, 14:10
хм аз тичам (по принцип) но сега няма с кой и ... а и сам ми е леко скучно :D :D иначе сутрин лятото почти всеки ден

Greennight
03-13-2011, 16:17
Бягам като е топло :) Иначе е верно тва за затлъстяването...