PDA

View Full Version : проблем с диск D



Princessani
03-11-2011, 13:50
Здравейте ,имам проблем с диска D ,значи в диска ми пише ,че има 133 GB пак като го отворя няма нищо.възможно е диска да е препълнен ,всичко изчезна от диска след като ми се появи жълт приъгалник от дясната страна на старт лентата ,бях пуснала няколко серий да се теглят и така стана проблема.Къде е утишло всичко ? скайп anichka949

doomkillerr
03-12-2011, 22:41
Абе хем искате да Ви помагаме, хем пък и специално по скайп да Ви намерим - че направо си оставяйте следващия път телефона да Ви и звънна!!!

Удивителния знак, най-вероятно се е появил, защото е останало много малко място на дял Д, но къде е изчезнала информацията, не мога да кажа... трябва да се погледне! :)

AreYouNoob
03-13-2011, 14:47
Има 2 възможности, който са ми правели и на мене проблеми и може твоя да е такъв :
1. Влез My Computer ----> Local disk D ----> отгоре на лентата кадето са Филе, Виев и др. цъкаш на Tools---->Folder Options----> View-----> В долната част на прозореца който ти излиза трябва да има подразделение Hidden files and folders ----> и там цъкни Show hidden files and folders ----> Apply ----> Ok
след това трябва да ти покаже скрити папки в който може да има некфи "лаина" де ти пълнат ПЦ (папката/фаила е прозрачен)
2. Има някой червей - форматиране на диска

kstanishev
03-13-2011, 14:56
Файловете се скриват ръчно, така че сигурно щеше да знае, че са скрити.

Възможността е да се е прецакал сектор от диска и затова дори да не разчита файловете.

Отвори Command Prompt и пробвай с CHKDSK D:

Понякога е хубаво да се ползва DOS.