PDA

View Full Version : Как да действам? :?



yoan4etoo
03-11-2011, 13:28
Здравейте! Знам че има много такива теми, но въпреки всичко реших да ви пиша. Нека първо опиша себе си. С две думи : чувствителна, срамежлива и нерешителна. Това съм аз. Е, нека стигнем до същинската част. Чувствам нещо към едно момче. Тренираме заедно три пъти в седмицата. Но въпросът е че той май още харесва бившата и още едно друго момиче или поне се зарибява с тях. На последната репетиция някак си ми обръщаше повече внимание. Но това не ми дава надежди. Искам да му покажа чувствата си , ни ме е страх че той може да не им отвърне. Моля ви дайте ми съвет. БЛАГОДАРЯ !

ivcheto0o
03-11-2011, 14:36
Почни да общуваш повече с него,излизайте,първоначалн о приятелски пък после каквото стане :)

againstyou
03-11-2011, 14:53
С две думи : чувствителна, срамежлива и нерешителна.
Не са ли 3 ??

Paramour
03-11-2011, 15:07
^ :lol: :razz: :razz: :razz:

по темата: започни да общуваш повече с него. Излизайте заедно и след 1-2 седмици му намекни, че го харесваш. :)

TVDQueen
03-11-2011, 16:11
Ами ако не правиш нещо ще го изпуснеш момчето.Моя съвет: отърси се от тази срамежливост.И аз бях така..оо но сега какви ги дрънкам пред момчето, което харесвам :lol: 8) Бъди смела и се запознайте по-добре предложи му кино и така излезте няколко седмици и накрая му намекни, че го харесваш и да видим реакцията му.Ако пък случайно той не отговори, ами какво да се прави, горе главата, има още момчета на планетата.Не са на изчезване я.. :D Айде давай смело и пиши как върви

BlueFace
03-11-2011, 16:12
Очевидно имаш нужда от промяна. Чувствителните, срамежливи и нерешителни момичета като теб повечето пъти биват наранявани, защото са прекалено наивни и несигурни...