PDA

View Full Version : Въпрос ?



pdAp
03-11-2011, 13:29
Значи, с приятелката ми го правихме с презерватив, свърших в нея и след като го извадих беше отдолу протекла малко сперма ! Сега тя се притеснява, че е имало по нея, но не сме много сигурни, защото беше и навлажнена ! Проверих презерватива не беше скъсан и също след около 40 минути взе Ескапел за всеки случей ! Та въпроса ми е шанса какъв е, ако изключим, че е пила хапче ?

TheGirlNextDoor
03-11-2011, 13:37
ако не е била в овулация мисля,че няма шанс да е бременна.А и след като е взела хапче не виждам защо се притесняваш...

pdAp
03-11-2011, 13:44
Понеже ни се случва за първи път и за това.

shugababe112
03-11-2011, 13:50
Ако не е била в овулация няма как да забременее...Защо преди да пие това хапче,което е изключително вредно и ще и разбърка цикъла месеци наред не проверихте?

pdAp
03-11-2011, 14:12
Въпроса е, че не сме сигурни дали се е допряла до мен и кога точно е протекла спермата, но благодаря все пак :) И съм сигурен, че спермата не е прониквала в нея !

DarkTemplar
03-11-2011, 14:17
Щом е пила Ескапел дори да е проникнало нещо в нея, рискът е супер малък. Не се панирайте, ама нека девойката си знае, че следващите месеци менструацията й може да идва когато си иска.

pdAp
03-11-2011, 15:08
Благодаря много :)

straus
03-11-2011, 16:07
Абе пич, другия път като и даваш ескапел вземи направи една серия 3-4 тека с изпразване в нея, и без друго ще пие хапче, поне да не ходи на вятъра. Може да прозвучи много вулгарно, но и аз веднъж трябваше да купувам заради един скъсан презерватив. В началото се спекох и веднага се посъветвах с един приятел какво да правя, той ми даде тоя съвет и в рамките на 2-3 часа се изкъртихме от секс без презерватив. :)

FuckedUp
03-11-2011, 16:15
Значи, с приятелката ми го правихме с презерватив, свърших в нея и след като го извадих беше отдолу протекла малко сперма ! Сега тя се притеснява, че е имало по нея, но не сме много сигурни, защото беше и навлажнена ! Проверих презерватива не беше скъсан и също след около 40 минути взе Ескапел за всеки случей ! Та въпроса ми е шанса какъв е, ако изключим, че е пила хапче ?
Вие малоумни ли сте?