PDA

View Full Version : Защо толкова се връзвам?!



monttitty
03-11-2011, 15:42
Не мога просто да се позная, никога не ми се беше случвало така с момче, нещо съвсем малко да се сдърпаме и мен ме избива направо на рев, понякога непукизма му пък ме убива, наистина има чувства към мен, а аз май се престаравам и прекалено много се впрягам за тая връзка, но дори и да искам не мога, просто за толкова малко време значи прекалено много за мен....как на бъда по-непукист? :(
П.С. и все още не мога да го разбера какво мисли колко е сериозно всичко за него,супер трудно ми е! :-x

theonlyone123
03-11-2011, 16:26
А защо просто не поговориш с него ??
А колкото до теб - ти , ако искаш да се промениш , можеш да бъдеш непукист , но за това ти трябва воля и смелост ;) въпреки че на всеки човек поне малко му пука ;)

nepowtorima
03-11-2011, 16:41
Честно казано, така е устроен човека, един да не е непукист, друг да не му пука за нищо.. опитай се да поговориш с него и да му кажеш как се чувстваш, не че ще се промени нещо...

ChaoticCharm
03-11-2011, 21:08
Да си непукист е не просто роля,която заемаш,за да не показваш какво мислиш и чувстваш,то си е до човека. На някои наистина не им пука от нищо(много рядко,почти невъзможно),но но в повечето случаи това е само поза.
След като виждаш,че по-големият проблем е в теб,се опитай да не се държиш по този начин,който е необичаен за теб. Все пак от едно малко сдърпване не зависи всичко,този рев ми се струва съвсем безсмислен. Самата ти осъзнаваш,че е глупаво,опитай се да се контролираш и по-спокойно.

fenkaaa
03-11-2011, 23:39
Не мога да ти кажа,явно имаш доста силни чувства към този човек.. приятеля ми е същия ..

Lian4ety
03-12-2011, 08:38
Защо пък и ти трябва да ставаш непукист :? Просто му давай малко повече свобода смисъл не да ходи да се целува с други момичета пред погледа ти,но не го дръж на каишка какво му се вика. Аз мисля,че една огрома част да не кажа всички момчета са непукисти и момичетата сме по-сериозни в отношенията си във връзките.

BaffaLsc
03-12-2011, 10:39
Оу, повярвай ми - разбирам те напълно..
Бях в същата ситуация..
Връзвах ce за всичко.. :lol:
Мда, и ти ще се смееш един ден..
Просто не се впрягай толкова..

tanch3t093
03-12-2011, 10:46
Оу, повярвай ми - разбирам те напълно..
Бях в същата ситуация..
Връзвах ce за всичко.. :lol:
Мда, и ти ще се смееш един ден..
Просто не се впрягай толкова..
Аз също. Беше непоносимо понякога, не можех да се позная. Обаче с времето се научих да бъда като него.

w0sh
03-12-2011, 10:48
Offtopic: Всички все разбирате околните, но когато родителите го кажат това "разбирам те" и никой не им вярва.

e3l4ito0
03-12-2011, 17:10
ами аз също бях много чувствителна, но може би се надух и всичко се оправи може би, както и в моя случей е важно самочувствието ! а отностно рева наистина имаш чувства, които са по- силни към него! не мисля, че е защото не си непукист ..!! самочувствие :P

RoSKo0o0
03-12-2011, 17:16
Offtopic: Всички все разбирате околните, но когато родителите го кажат това "разбирам те" и никой не им вярва.

+1 - Odd World

Paramour
03-12-2011, 19:26
хлътнала си по него.. това е.
имах подобна ситуация с момче..
след време ще спре да ти пука :)
в момента се опитай да не плачеш
а относно неговото мислене: щом се държи сякаш не му пука за връзката ви може би е така..

Petichkata
03-13-2011, 11:06
Не мога просто да се позная, никога не ми се беше случвало така с момче, нещо съвсем малко да се сдърпаме и мен ме избива направо на рев, понякога непукизма му пък ме убива, наистина има чувства към мен, а аз май се престаравам и прекалено много се впрягам за тая връзка, но дори и да искам не мога, просто за толкова малко време значи прекалено много за мен....как на бъда по-непукист? :(
П.С. и все още не мога да го разбера какво мисли колко е сериозно всичко за него,супер трудно ми е! :-x
Хм доста позната история :(