PDA

View Full Version : писна ми вече :Х



strike123456
03-11-2011, 15:48
здравейте, имам следния проблем.....шибаните ми приятели ако мога да ги нарека така...са ми измислили следмия прякор..."курти" и това защото дядоми се казва така...тва трае още от началото на учебната година и вече ми писна...казвал съм им да спрат и те напук на тва продължават да ми викат така...ето оня ден бях отсъствал от даскало и госпожата като питала кой отсъства всички казали "курти"....направо ми писна....казвам се николай....и от началото на учебната година някъде не съм и един път да ме извикат по име....и тва сичко само и само да ме бъзикат...е то ми писна накрая.... :(

п.с. 7 клас съм...

DieselBlood
03-11-2011, 17:05
1во-грешен раздел
2ро-що се впрягаш толкова за един прякор???

strike123456
03-11-2011, 17:09
прякур...къв прякур то вече като име ми стана....зарад некви олигофрени....2-3 човека почнаха да ми викат така и после целото даскало...че да не са по назаде и те...сигорно половината и името ми незнаят как е...ама нали уж бъзика...все мене...на теб да ти викат примерно нещо което адски те дразни...няма ли да ти писне.....и аз нерви...ама то бива бива ама писва накрая....

Nakadah
03-12-2011, 02:36
Курти, още малко даскало остана. :)

vagarious
03-12-2011, 16:34
хахаха 8-)

BeezyJey
03-12-2011, 17:12
споко 8-)
правиш се на пълен непукист и ще спрат.. :lol: а и годината почти свърши, учи и ще се измъкнеш от тва тъпо даскало 8-)

perla333
03-12-2011, 18:09
Когато някой ме нарече с име/прякор, които не харесвам - не се обръщам. Наскоро едни съученички в час почнаха да ме наричат с някакво име близко до моето, защото едната по погрешка не нарече така, а аз се обърнах. И те като почнаха всичките...Не се обърнах докато не ме нарекоха с истинското ми име. И никой повече не ме е наричал така.

Така че моя съвет е да спреш да се обръщаш като ти казват така. Мисля, че ще спрат. А и ти си 7 клас - още няколко месеца и сигурно ще кандидатстваш и ще се преместиш. Щом си издържал до сега, смятам че още 2-3 месеца не са кой знае колко много. Макар наистина да е гадно всички да те наричат с име което не харесваш.

MegiBoOm
03-12-2011, 18:11
Ами като те нарекат така и всички започнат да се смеят и ти се смей с тях...просто, за да им покажеш, че не ти пука особено как ти викат!
А пък и споко...всеки е имал прякори, но се преживява! :)

PeRfEkTnAtaAa
03-12-2011, 18:59
Не им обръщай внимание и ще спрат.....

xSANYAx
03-12-2011, 19:19
Напълно те разбирам,много ясно,че ще се дразниш,защо не им измислиш и на тях някой гадничък прякор и не се обръщаш към тяхс него,да ти влезнат в положението! :-D

mimssss
03-12-2011, 20:57
Не им обръщай внимание ;) А и годината почти свърши всички ще отидете в различни училища ;)

MuffDiver
03-12-2011, 21:09
В моя клас ма бая турци и на единия му викат и на него (Курти).На турски тва бе Вълк ако не се лъжа и онзи хич нему дреме и така си му викаме.Тъй,че всички сме минали през тва и с времето престават.

TrickyAngel
03-12-2011, 23:23
Не се обръщай като ти кажат така. В крайна сметна ще им се наложи да те извикат по име и постепенно ще спрат да ти викат така.

MeLikesPie
03-16-2011, 08:34
Тц, тц, тц, като те гледам на пръв поглед ми приличаш на пълен "курти". Стегни се, пич 8)

mayaaa
03-25-2011, 19:08
И моите "приятели" ми бяха измислили и то какъв... Не им обръщай внимание и ще го забравят! При мен така стана.

BaffaLsc
03-25-2011, 19:56
Просто ги игнорирай, прави се, че не ги чуваш, че не ти пука и ще видиш как след няколко дни този прякор ще е забравен..

gab4ooo
03-25-2011, 21:32
абе напсувай го аз първо се хиля хиля ама то става досадно накрая и кат се развикам и после и името ти няма да смеят да кажат

haget
03-27-2011, 11:55
И моите "приятели" ми бяха измислили и то какъв... Не им обръщай внимание и ще го забравят! При мен така стана.

Съгласен съм !

wonderfulife
03-27-2011, 18:55
Божее,Ники,не им обръщай внимание ;)
Не се впрягвай толкова.Кефи се,че са ти измислили прякор и си по-различен от другите.
{Те ми се смят,че съм различен-аз им се смея,че са еднакви 8) }

Cybershot
03-27-2011, 19:07
Курти :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DiDinKaKiSs
03-30-2011, 14:40
Смей се с тях и им измисли некъв и на тях ето ти малко идеи-На едни фр. тка им викат ;)
Клитъс
Думби
Джинго

fenpirth
03-30-2011, 18:11
Когато някой ме нарече с име/прякор, които не харесвам - не се обръщам. Наскоро едни съученички в час почнаха да ме наричат с някакво име близко до моето, защото едната по погрешка не нарече така, а аз се обърнах. И те като почнаха всичките...Не се обърнах докато не ме нарекоха с истинското ми име. И никой повече не ме е наричал така.

Така че моя съвет е да спреш да се обръщаш като ти казват така. Мисля, че ще спрат. А и ти си 7 клас - още няколко месеца и сигурно ще кандидатстваш и ще се преместиш. Щом си издържал до сега, смятам че още 2-3 месеца не са кой знае колко много. Макар наистина да е гадно всички да те наричат с име което не харесваш.
на 100% процента съм съгласна и на мен ми бяха измислили прякор, но след като спрях да обръщам внимание спряха и да ми викат така

Silvering
04-01-2011, 13:00
Тва с необръщането на вниманието не е вариант, да знаеш. Хората се озлобяват като не йм обръщаш внимание и стават по-настоятелни и агресивни.

Аз от моя прякор се отървах на сила. Още в зародиш. Девети клас, голямо междучасие, двора на училището, цъкам баскетбол, един дрънгел ме ВИКА (буквално крещи) по прякор, целия двор се обръща. Моята реакция беше: Как ме нарече? и преди да го е изрекъл втори път му счупих носа. Насилието всява респект, от където и да го погледнеш. Сега нямам прякор.

sp33der
04-01-2011, 16:41
Еми,Курти,кво да ти кажа,тряя свикнеш с тва

NoShTnO_iZkUsHeNiE
04-01-2011, 16:45
Лелелелеле какъв сериозен проблем имаш :shock: ...така е като всички ви тресе яко пубертета...

По темата, като не ти харесва, не се обръщай на този прякор и не обръщай внимание...непукизмът ти ще ги откаже набързо :)

smile4eto
04-02-2011, 19:16
По принцип бих те посъветвала да не обръщаш внимание на тия олигофренични „френдове“ ! :D Ама да призная честно аз бих постъпила малко по-различно.По-принцип в мойто училище никой не ме обижда,щото съм супер нервак и никой „олигофрен“ досега не ми се е измъквал без бой (е,кво да се прави-тва се счита за самозащита,така,че никой няма право „да те изкаже“ :D ) Та преди да започнеш самозащитаваш първо се виж дали можеш да се биеш,в противен случай можеш да станеш за срам :) Междудругото ходих на ушу ама в 1-ви клас и пак ми помогна :D после родителите ми купиха тренажор и аз още си тренирам а и допреди 1 година имах и боксов човал :D Бее...общо взето стаята ми приличаше на салон,ама много ми помогна това,а едно момче още бяга от мен :razz: Някои пък не ме харесват щото съм металистка :D ,aма не се обличам така...та като го споменах тва някой с идеи за такива метъл дрешки под 100 лева?

StolenBliss
04-02-2011, 22:05
Ти на Курти тряя да се радваш. Да не ти казвам аз какъв имах :D

school
04-03-2011, 08:44
Споко !!! Не се засягай от мнението на другите прави се че изобщо не ти пука най-накрая на тез същества ще им писне и ще спрат да ти викат така ! просто не им показвай , че ти е гадно защото те точно това искат а ако се правиш че не ти пука ще спрат :)