PDA

View Full Version : Помогнете ми!



mitko55
03-11-2011, 16:46
Може ли някой да ми каже как да си намаля апетита?Значи на ден правя 5 серии по 20 коремни.И 3 сирии по 15 лицеви.Обаче като ям като готвач според мен нема да стане.

DownloadVirus
03-11-2011, 17:37
Може ли някой да ми каже как да си намаля апетита?Значи на ден правя 5 серии по 20 коремни.И 3 сирии по 15 лицеви.Обаче като ям като готвач според мен нема да стане.

С такава информация дето си дал нищо не можем да ти кажем...

mitko55
03-11-2011, 17:50
Ми висок съм 1.60 и съм тежък 52 кила.

fatrat
03-11-2011, 17:55
качваш ли сваляш ли поддържаш ли срок гониш ли ?

DownloadVirus
03-11-2011, 17:57
На колко години и колко % мазнини и каква ти е целта..

Като гледам се оплакваш от голям апетит..Но си 1.60 и 52 кг,тоест слабичък..

А тези упражнения дето правиш са нищо направо..Това е тренировка за около 3-5 мин..

В даскало правим по-голяма разгрявка..

mitko55
03-11-2011, 18:13
Ми значи на 14 съм.Бедрата са ми дебели и корема ми е малко големичък.Не бих казал че искам плочки но поне да поотслабна малко.Вече започнаха да ми се подиграват в даскало.

DownloadVirus
03-11-2011, 18:19
Еми ето ти нещо просто..Тичай по 1 час на ден и като се върнеш вкъщи прави лицеви опори и коремни за околко 5-10 минути колкото ти отнема и това е..Ще имаш добър ефект..За хранителен режим яж кото ти готвят и тва е!

Relentless
03-11-2011, 19:13
Значи на ден правя 5 серии по 20 коремни.И 3 сирии по 15 лицеви.

Нищо няма да направиш като тренираш всеки ден,само си пренатоварваш мускулите.По 3 пъти на седмица е достатъчно

Понеделник,Сряда и Петък го прави.. и за да свалиш бягай също по 3 пъти на седмица + НВД

DownloadVirus
03-11-2011, 21:43
Значи на ден правя 5 серии по 20 коремни.И 3 сирии по 15 лицеви.

Нищо няма да направиш като тренираш всеки ден,само си пренатоварваш мускулите.По 3 пъти на седмица е достатъчно

Понеделник,Сряда и Петък го прави.. и за да свалиш бягай също по 3 пъти на седмица + НВД

Не говори глупости..Едва ли 14 годишен нищо незнаещ ще почне от първият ден с НВД . Той сигурно не знае кое съдържа протеини и въглехидрати , че пък чак хранителен режим..Да ядат квото му праят и тва е..Просто да избягва junk foods..

Не давайте такива съвети на всеки един..Осъзнайте се малко и помислите преди да пишите..

mitko55
03-12-2011, 07:19
Мерси много ще почна да тренирам по усърдно,да бягам и да избягвам junk foods.А само един последен въпрос дали до 3-4 месеца ще има накаква промяна?

navar
03-12-2011, 07:22
лелелеле, и НВД набъркаха при 14 годишни..
вижте бе майна,попрочели сте нещо някъде в нета,искате да блеснете с познания,ама не давайте съвети за неща които не са ви ясни..
НВД е последното нещо ,от което има нужда един 14 годишен младеж,който тежи 52 кила на 160 см...
виж сега,първо си постави цел-какво искаш...( странно ми е колко много искат да тренират,ама вкъщи ..толкова ли е трудно да отидеш в един спортен клуб,където треньор ще ръководи тренировката ти )
от това което си написал тук-искаш да отслабнеш,и то в краката и "еърбега"..
с тия коремни,и тия лицеви добре започваш-това е част от загрявката ти,но това не е тренировка..и нека уточним нещо-от коремни преси не се сваля корем,коремните преси правят коремните мускули силни,това от своя страна пречи да се получи разширения стомах,по озвестен като бирено шкембе..
мазното от корема се сваля с кардио и правилно хранене-на твоите години това значи единствено хранене по режим,поне 4 пъти дневно,без да се тъпчеш..
тренировка-всеки ден от седмицата ,без един в които почиваш...това за трите тренировки става ,но ако иска да качва мускулна маса,а той иска да гори мазнини...така че кардио всеки ден-бягане,скачане на въже,бърпита,и коремни преси за да стегнеш коремната стена...но най добре-спортен клуб ..

peychev
03-12-2011, 08:44
Аз имах същия проблем бях 60 кг (1.55 висок) бях по зле от теб ;ддд
Но правих по 150 коремни преси без почивка . Но съм тренирал кик-бокс 6 години и плуване 3 години (още си ги трен ) Заради това не го приемай да направиш 150 коремни щото после на другия ден корема ти ще те реже . Аз тичам сичко правя и вече съм 50 кг за 1 месец . Но трябва и да не ядеш като (свиня ) извинявай за израза . Аз ядох но спрях . Свиква се тичам на ден по 3 км някъде . И по стапалата в даскало като ни гонят момичетата :ддд Така че успех :) Другите ще ти кажат нещо по - полезно 100%

DownloadVirus
03-12-2011, 09:27
Съгласен съм с navar и също така ако примерно си запален по някой спорт примерно футбол или баскет можеш да почнеш да играеш по-редовно,все пак това са си кардио упражнения.