PDA

View Full Version : Скуката



straus
03-11-2011, 17:38
От както завъших даскало постоянно е скука около мен. Вече ги няма здравите купони като едно време, едни ходят на работа, други на лекции, тук там някой свободен и като го викна да излизаме някъде няма кинти. И аз нямам работа с месеци, не записах висшето поради семейни проблеми и сега се побърквам цели дни вкъщи. Добре че е тоя форум да прочета някоя простотия, да се запозная с някой. Тая вечер пак съм свободен, пие ми се, купонясва ми се, на 4-ма звънях и ми се оправдават като пенсионери. Поне нашите са навън, мога да си надувам музиката цяла вечер. По някое време ще ходя да си взема тревичка или нещо алкохолно ей така да не ме мъчи скуката.
В тая държава вече не ми се живее нито ден, писна ми от тая мизерия, да гледам всеки ден как младите хора се мъчат с всички сили да избутат някак си, да си стъпят на краката и да се оправят сами. А какво се получава, за да изкара образованието си докрай трябва да блъска некви смени по 10-12 часа за мизерни пари. Всички се оплакват с едната криза и направо им дойде като старо месо в устата само да го дъвчат и да се оправдават. А ние ще седим и само ще си цъкаме с език, псуваме политиците и чакаме следващите избори с надежда някой друг да седне не големия стол и да ни оправи.

straus
03-11-2011, 19:17
Няма да се решат, аз си го знам, ма време да минава. А ти сега като ме бъзна да пиша други фантазии, сумати време я писах, направо ме мързи да я прочета за грешки.

straus
03-12-2011, 19:29
Пак ми е скука, пия 4-та ракия и главата ми започна да бръмчи.. не ми стой повече тук, искам да изляза някъде.

Fiction7577
03-12-2011, 19:58
А що не излезеш сега вечерта да се запознаеш с някого например? :)

straus
03-12-2011, 20:03
Вече съм пиян на гъз, нищо аз пак се изляза да се разтъпча...

Fiction7577
03-12-2011, 20:09
Така де, запознай се с някоя пияна мацка :lol:

radeberger
03-12-2011, 20:20
И какви са "семейните проблеми" та да не запишеш висше? Че те мързи може би? Сега не ми казвай, че нямаш пари за семестрите, а за ракия и трева имаш. :)
Айде стягай се и или си намирай работа, или влизай в университет. Ако тоолкова няма работа, то поне помогни с нещо вкъщи примерно.

Не можеш да очакваш с едно средно образование да взимаш хиляди, нали се сещаш. ;)

MuffDiver
03-12-2011, 21:04
Скука майна.Един ми бе зъннал по скайп и беше аднал още 6 човека в конферентен щот му било скучно.