PDA

View Full Version : Крив нос ? :|



galin4o0o
03-11-2011, 17:54
Миналия Петък паднах,ударих си носа.Сега седмица по-късно е спаднал но целия е крив.Четох че ако е счупен ще е синьо околу очите носа ще е син при мен нямаше такива неща.На другия ден ме болеше но не непоносима болка,спадна за 2 дена..не се личеше,че е подут,но днеска случайно се загледах на камерата,че носа ми е видимо целия крив...ако някой ме гледа няма да разбере,но на камерата се вижда ясно,че целият е крив.Въпроса ми е дали е възможно да е бил счупен и да не съм разбрал.Или все още да е подут ..и от там да идва илюзията,че е на една страна.Когато не го натискам не ме боли.Но ако почна да натискам от едната страна,боли(поносимо) и ако натиска по-силно нещо препуква,нямам проблеми с дишането или като дишам да чуваш звуци.Някой ако е имал подобен случай да каже.Ясно е,че ще ида на доктор Понеделник,но ако някой е имал подобен случай да сподели.Мерси на всички ! :|

ImmortalSportFreak
03-11-2011, 18:42
Отиди на лекар.Възможно е да ти е бил счупен и трябва да ти го наместят.Трябваше да отидеш по-рано.Не чакай да ти заздравее крив... :?

galin4o0o
03-11-2011, 18:57
Понеделник ще ида ....наистина това ми е грешката,но чак сега забелязвам.Понеделник ще отида :|

ImmortalSportFreak
03-11-2011, 21:22
ок успех :) и кажи после кво е станало))