PDA

View Full Version : голяма разлика



flexxxxxx
03-11-2011, 18:49
Здравейте, от известно време съм се зарибил по едно момиче, но все още не съм се запознал с него. Аз съм на 22, а тя е на 15 години.Забелязал съм че ме гледа, обаче се чудя дали тази голяма рзлика няма да се окаже проблем. Вие как мислите?

XxNymphetaminexX
03-11-2011, 18:52
Голяма разлика=голям проблем :D

vagarious
03-11-2011, 18:53
Ако за нея и/или родителите й не представлява проблем - няма нищо лошо.
Аз лично не одобрявам такава разлика за себе си.Не знам за момичето. :)

jghgh
03-11-2011, 19:07
Проблемите във връзката растат правопропорционално на големината на разликата в годините и в двете посоки. 8-)
Ако ме разбираш ...

Т.е. независимо дали си 5 години по-голям или по-малък от нея, проблеми ще има.

И това го казвам и извън хумористичния тон. Една година е много акъл. Две - още повече. Една или две години, а и три, са много повече житейски опит, даже ако щеш повече "улягане", а това момиче сега влиза в пубертета.
Като 22 годишен ти едва ли си лигльо или можеш да предложиш на момичето това, което иска. В много голяма степен момичетата на 15-6-7 са си деца. Тук някой ще тръгне да обяснява за ускореното развитие, как някои не само приличат, ами и мислят като по-големи, но... дрън-дрън :lol:
Аз самата съм от тия, които са изпреварвали връстниците си и това се забелязва от сума ти възрастни хора, но това е съвсем различно от емоционалната интелигентност, емоционалната зрялост. Наскоро имах връзка с голямо момче и не се получи точно защото аз исках едни неща, а той - други.

Авторе, не че ще ме послушаш .. Привличането винаги е фатално и разумът никога не е диктувал в любовта.
Но от опит с големи момчета, а и като наблюдавам околните, тези връзки доста често фейлват. Детските очаквания (да, точно детски) са съвсем различни от младежките. Концепциите ви за връзка и за начин на обичане може да са съвсем различни.

И разликата ви е огромна, определено.

SolemnityOfDeath
03-11-2011, 19:12
бате, по-добре недей е моя съвет.

битово погледнато не ви е толкова голяма разликата, но ти вече трябва да работиш, сигурно и следваш, скоро да се изнасяш на квартира...всякакви подобни, докато девойчето е..9 за 10 клас сега?

просто доста различни параметри. че може да стане, може, но няма да е особено трайно според мен. може да съм фаталист, ама 7 години са си 7 години...трудно ще стане ПЪЛНОЦЕННА връзка, както би станала между теб и 19+ годишно момиче или между тва девойче и неин връстник. (ако приемем толко условности)