PDA

View Full Version : Развитието..



enloquecida
03-11-2011, 19:02
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8495281&highlight=#8495281 -- Линк към предишната тема::

Така де.. е реших се аз. отидох при него и му казах лице в лице..
-Нали разбираш, че ти ме притискаш ужасно много, не ме оставяш дори и за миг.. Добре, знам, че ме обичаш, но хората, които обичат оставят любимите си хора на свобода..
.. Той остана като потресен.. гледаше ме точно така >> :shock: ..

седя, седя и взе, че каза нещо..

- Добре, значи искаш да не те притискам, толкова много, но това съм си аз, така съм устроен, така ме кара да го правя...
-Ако искаш да си дадем малко време заедно, не да се разделяме просто да видим ден, два как ще сме един без друг..
Той млъкна.. и си тръгна с подвита опашка.. не можах да го разбера какво трябваше да значи това..

След 5 дена ( не разбрах как издържа толкова време без да ме чуе :shock: .. ) той ми се обади и ме пита какво съм решила..
А аз.. - не оставих нещата така, за да решавам аз, а за да разбереш можеш ли без мен, или ще продължиш както си беше, ако е така знаеш какво трябва да направя, макар толкова много да те обичам, и аз да съм привързана към теб, но не колкото ти...
- аз искам да останем заедно, но щом ти не ме приемаш такъв какъвто съм, значи всичко свърши...
- значи всичко свърши така ли..
- явно да, щом ти така искаш.. приятен ден ..

След което аз се чувствах ужасно, така ли свършва всичко?? Такава ли ми е съдбата? Ще мога ли да го забравя, та това са почти 2 години..? Той сега как се чувства? Мислех, че когато това се случи той няма да ме остави, но се радвам, че не стана така, но и усещам такава празнина... как да я запълня.?? Не искам да се върна при него.. макар, че ако отида моментално ще се съберем.. - предполагам..

Е кажете .. какво мислите вие...?

Walle
03-11-2011, 19:59
за две години с него не си го възприела какъв е :| ... Още се опитвам да проумея как може да има същества като вас. Момчето явно е искало да прекарва възможно най-много от времето си с теб, а ти си го отблъсквала. По хубаво ли щеше да ти е, ако той търсеше внимание другаде? Което можеби прави в момента! Научете се, че хората не са даденост. Днеска ги има - утре ги няма! Затова всеки ден трябва да им показваш колко много значат за теб. Ако има несъгласни с мнеинето ми ДА ГО ДУХАТ ! ;)

kris4eto15
03-11-2011, 20:47
Типична история . Той ти обръща прекалено много внимание и ти решаваш , че ти досажда . Казваш му , разделяте се и вниманието започва да ти липсва. Понякога точно това което ни дразни , когато го изгубим , искаме пак да се върне. Ако наистина те е дразнил толкова трябвало е да му кажеш по деликатно . Представи си , че ти правиш всичко за човека , който обичаш и той все повече те отблъсква ! Недей така и момчетата имат чувства , нищо , че се правят на големите мъже .

BlueFace
03-11-2011, 21:03
Ами аз мисля, че ще си по-добре без него,а и от диалогът, който написа виждам, че той се опитва да изкара теб виновна за нещата, които той е правил, вместо да опита да се промени. Щом не е готов да направи такова малко усилие, за да запази връзката ви, значи не те обича истински и не е за теб ;) Има много свободни момчета, които наистина си заслужават. Ще намериш някой, който наистина те оценя ;)

anonimchetou
03-12-2011, 05:49
В първата тема пишеш, че малко по малко си спирала да го обичаш и че няма причина за това. Във втората тема пишеш,че много го обичаш ама ти досаждал.
Не се заблуждавай, не го обичаш !!! Просто си привързана към него, свикнала си. 2 години хич не са малко : ) Ако наистина го обичаше , нямаше как да ти стане досаден , а би се радвала колко е всеотдаен. Нали се сещаш че много момичета мечтаят точно за такова внимание, което ти си получавала.Просто чувствата са ти изстинали и това, което той прави , е започнало да те дразни.. И мисля ,че е смешно сега да се чудиш и маеш кво да правиш. Нали си искала малко совобода ? Ето ти я. Ти си го направи. Само да не стане така някой ден ти да го търсиш, а той да е всеотдаен към някоя друга..

П.С (тва със спането не е много приемливо, но другите неща, които е правил са си нормални за един обичащ човек)

Schneeflocke
03-12-2011, 07:22
Ако наистина го обичаше , нямаше как да ти стане досаден , а би се радвала колко е всеотдаен. Нали се сещаш че много момичета мечтаят точно за такова внимание, което ти си получавала

Това, че НЯКОИ си мечтаят, не означава, че на всички им харесва. Аз си имам нужда от лично пространство - да изгледам някоя сапунка, да си изпия кафето без някой да ме гледа влюбено и да пита през 2 мин "добре ли спа?" "ама не ти ли беше много топло/студено?" Е, аз съм по-тактична от слон в стъкларски магазин и с моя си решихме проблема(имам си график за сапунките и отделна възглавница -.-)

saskou
03-12-2011, 08:23
Типична история . Той ти обръща прекалено много внимание и ти решаваш , че ти досажда . Казваш му , разделяте се и вниманието започва да ти липсва. Понякога точно това което ни дразни , когато го изгубим , искаме пак да се върне. Ако наистина те е дразнил толкова трябвало е да му кажеш по деликатно . Представи си , че ти правиш всичко за човека , който обичаш и той все повече те отблъсква ! Недей така и момчетата имат чувства , нищо , че се правят на големите мъже .

Момиче ли си?

Schneeflocke
03-12-2011, 08:26
Типична история . Той ти обръща прекалено много внимание и ти решаваш , че ти досажда . Казваш му , разделяте се и вниманието започва да ти липсва. Понякога точно това което ни дразни , когато го изгубим , искаме пак да се върне. Ако наистина те е дразнил толкова трябвало е да му кажеш по деликатно . Представи си , че ти правиш всичко за човека , който обичаш и той все повече те отблъсква ! Недей така и момчетата имаТ чувства , нищо , че се правяТ на големите мъже .

Момиче ли си?

Очевидно, иначе щеше да каже "и момчетата имаМЕ...се правиМ на големи мъже".

xeyy
03-12-2011, 08:53
Тъпа си ... не го казвам,за да те убидя, а за да ти помогна. Прави си изводите сама

w0sh
03-12-2011, 08:56
За пореден път съветите на гениалните форумни умове закучват нещата още повече.

FuckedUp
03-12-2011, 11:28
За пореден път съветите на гениалните форумни умове закучват нещата още повече.
Е дай ти съвет, де.

delly
03-12-2011, 11:40
Според мен ,ще ти е по лесно ако поговориш с него ,кажеш му как се чувстваш в момента и ,че ти липсва :) Може пък и да се върне... :) :P Успех

w0sh
03-12-2011, 11:50
За пореден път съветите на гениалните форумни умове закучват нещата още повече.
Е дай ти съвет, де.

Ще ти кажа един съвет, който е малко по-съществен от шаблонните картички, които раздавате тук.


В човешките отношения нещата никога не са едностранчиви и не се решават с едно "правилно" действие. Подходите винаги зависят от самите личности и понеже действията винаги си влияят взаимно, решенията никога не могат да се състоят от една проста формула, а трябва да са най-вече насоки относно вероятните усложнения, за да може човекът с проблем да намери оптималния начин за решаването му, когато е информиран какво може да се случи.

Сега ситуацията е, че група препатили от живота тийнове решиха, че винаги това да си приказваме с хората за всеки проблем опростява нещата. Така е, но никой не замисля от последствията, а само за това как да изчезне проблемът. Той ще изчезне (в конкретиката) по два начина първият е той да се сългаси, че е обсесивен, вторият е той да отрече и да се стигне до гореописаната ситуация. И оттам какво става - Лавина.

Моят съвет е да се замислиш наистина какво е най-добре за теб и да разбереш дали това няма как да се постигне без намесата на външни хора. Можеш да говориш с него, да го дистанцираш още повече по този начин. Можеш да го игнорираш и да си губиш времето в чуденки.

Много неща могат да се случат, но най-важно е личното удовлетворение в края.

Надявам се, че съм бил изчерпателен.

RoSKo0o0
03-12-2011, 14:47
Ще се опитам да ти опиша по по-опростен начин мнението на w0sh - филмът е голям, затова кажи на приятеля си да смени дилъра.

babity
03-12-2011, 15:22
Не съм чела предната тема, но от разговорите ви, които си написала... пффф... супер мекотело е този. Отказва да поеме каквато и да е отговорност. Няма по - противно нещо от безхарактерен мъж. По - добре, че сте се разделили.

Luscious_Heart
03-13-2011, 12:44
Малко ще ти е трудно в началото.
Както каза Анонимчето, ти си просто привързана, но не и обичаща/влюбена. Има голяма разлика между двете и хубаво е, ако я разбереш.
Напълно естествено е да се чувстваш странно, но това е временно чувство. Казвам от опит.
Просто си свикнала, нормално е.
Ще заобичаш свободата. :D