PDA

View Full Version : целулит



moluy
03-11-2011, 22:23
как да махна целулит от задната част на бедрата и дупето ..
:(

MlqkoSkakao
03-12-2011, 06:38
Изхвърли от менюто си всичко газирано, сладко, тестено и много мазно. Храни се с огата на витамини и полезни мазнини храни, като ядки, сурови плодове и зеленчуци, фрешове, пълнозърнест хляб, млечните продукти също са много препоръчителни - кисело мляко и прясно мляко гледай да поемаш редовно и може би най-задължителното е минимум 2 литра вода на ден :))) Също така хапвай много пилешко и риба. Това е едната страна на нещата обаче - започни да спортуваш редовно, карането на колело и аеробиката са отлични средства за борба с/у целулита ;) клипчета с аеробика в ютуб колкото искаш, а и са хубави. Времето вече е хубаво, затова можеш и колело да си караш. Изобщо във всички спортове със сравнително голямо натоварване, при които се потиш хубаво (малко гнусно звучи) са ефикасни средства с/у тоя гадняр целулит :D Прочети и подробно в интернет какво точно представлява целулита, за да придобиеш представа как да се бориш с него 8)
Вземи си и някакъв крем за мазане на проблемните зони :)
Общо взето ако успееш да съчетаеш трите - най-вече редовното спортуване и балансираната храна, бързо ще усетиш резултатите, но ти трябва постоянство ;) успех

straus
03-12-2011, 09:17
И защо реши да го напишеш в раздел Секс?!?!?!

mitkosoft
03-12-2011, 09:18
щом е в раздел секс ще ти кажа : с много секс в активни пози ще махнеш целулита

Bolux
03-12-2011, 19:52
С фитнес моето момиче :P

BlueFace
03-12-2011, 22:09
Липосукция...

mitkosoft
03-13-2011, 09:03
да , ако не знаеш как се прави ездачката alexandra93 ще ти покаже нагледно

mitkosoft
03-13-2011, 12:12
а не искаш ли на мене да покажеш първо

kstanishev
03-13-2011, 13:45
А някой не се ли сети да даде нормален отговор?
Каквото и да правиш, ще има целулит, независимо колко малко е.

Никакви упражнения, секс, фитнеси и липосукции не могат да помогнат на това нещо, освен за намаляването му, сори.

fenastz
03-13-2011, 16:45
Спорт

Extremescream
03-13-2011, 17:03
Има антицелулитни процедури в козметичните салони. След тях просто не яж боклуци и спортувай и няма да имаш целулит. Или ако имаш, ще е значително по-малко.

jghgh
03-13-2011, 17:13
А някой не се ли сети да даде нормален отговор?
Каквото и да правиш, ще има целулит, независимо колко малко е.

Никакви упражнения, секс, фитнеси и липосукции не могат да помогнат на това нещо, освен за намаляването му, сори.
Тва са пълни глупости, мойски.
Целулитът може да се премахне, въпреки че е много трудно щом веднъж си го постигнал.

Аз се забелязах, че и аз имам и се хванах за главата. Ама съм надъхана да го махна и ще го направя, дори и да се наложи да стигна до анорексия. 8-)

kstanishev
03-13-2011, 17:19
Вари го, печи го, стисни си задника след процедурите и ще видиш, че пак има. И да искаш да се върнеш към бебешкото дупе, няма да можеш... мойска.

Extremescream
03-13-2011, 17:19
^ То и аз съм слаба (55 кила, 1.75 висока), но пак имам целулит. И слабите хора имат. А това за анорексията не е за ебавка, почти бях стигнала дотам и пак имах целулит, смятай.

KaPrIzZcHeTo
03-13-2011, 17:20
http://media.bigoo.ws/content/image/funny/funny_99.jpg

kstanishev
03-13-2011, 17:50
^ То и аз съм слаба (55 кила, 1.75 висока), но пак имам целулит. И слабите хора имат. А това за анорексията не е за ебавка, почти бях стигнала дотам и пак имах целулит, смятай.

Мисля, че го споменах това нещо. Бил съм с момичета, които са имали повече от перфектно и стегнато тяло, но дори те имаха подобни "проблеми".

kalpazanka
03-13-2011, 18:16
Примирете се. Това е резултат от намаляващото с възрастта количество вода в организма, в конкретния случай- във влакната на съединителната тъкан. Подгответе се и за бръчки, снижаване на интелекта и прочие прелести, пред които целулитът просто бледнее.

kstanishev
03-13-2011, 18:20
с това за понижаването на интелекта ме накара да се замисля :D :-o

mecho8888
03-14-2011, 01:26
знаете ли защо мъжете нямат целулит?

- защото е гадно

абе кво му се зверите на целулита толкова нека вика пляк пляк

rtpghhfcz
03-14-2011, 07:43
интелекта е константа. Нито го получаваш, нито го губиш.

По темата - запиши се на спорт - лека атлетика, фитнес, танци. Няма невъзможни неща и не им слушай глупостите, няма да се примиряваш. Те затова половината са на това дереже. "Ставам на 20 и е нормално таза ми да се разширява, задника ми да става по голям, все пак ще раждам някой ден........" Няма да се примиряваш с нищо.

kalpazanka
03-14-2011, 09:35
интелекта е константа. Нито го получаваш, нито го губиш.

Деменциите не прощават. Коровата атрофия- също. В момента, в който спреш да натоварваш мозъка по обичайния начин, започва регрес.

rtpghhfcz
03-14-2011, 12:23
дали някой ще се притеснява за целулит, когато стане на 70-80 ? Кажи ми колко човека на твоята възраст познаваш, които са изгубили иинтелекта си, защото имат заболяване на мозъка??????

roadrunner
03-15-2011, 07:35
интелекта е константа. Нито го получаваш, нито го губиш.

Деменциите не прощават. Коровата атрофия- също. В момента, в който спреш да натоварваш мозъка по обичайния начин, започва регрес.

Незнам защо пълниш форума с негативните си постове? Която и темя да отворя от твоите постове лъха една негативна енегрия, която се предава на всички, които четат този форум или по-скоро раздел.. Отпусни се малко, вярно че живота е гаден, но не бъди такава песимистка :) Усмихни се на слънцето и на хубавото време и забрави за всички болести и гадости

Иначе по темата.. както казаха по нагоре активно движение и много много течности и най-вече вода (под течности не визирам алкохол и газирано).

bloodyF
03-15-2011, 11:36
с вода и спорт ще го намалиш

а и мъжете имат целулит (познавам момче,което има мускули на ръцете и корема и на краката също, с нормално телосложение е, но като си стисне крака и се вижда,че има целулит, не е много но.. : ))

LovelyGirl
03-15-2011, 12:40
Е, то всеки като си стисне краката има целулит 8-)

mecho8888
03-16-2011, 13:32
целулита в нормални дози въобще не ни притеснява

даже сме разделени на 2 - половината предпочитаме изцяло стегнато, а другата половина да шляпа


пък и двете половини не отказват на другото


имала леко шкембе, малко целолит и пъпки - абе вие жените сте ненормални това не са проблеми и не отблъсква

е стига да не е откровенно дебело