PDA

View Full Version : Проблем с момчета . . .



unknown0inlowe
03-11-2011, 23:05
Сега ще започнат обичайните коментари от сорта на "на колко години си" или "малка си не им обръщай внимание" . . . А тези коментари не помагат всички знаят че някои децата на по 11-12-13 годишна възраст вече са забравили даже с кого е била първата им целувка а моят проблем е че никое момче не ми обръща внимание . . . :( Всичките ми приятелки ходят с някой и наистина имат някакви чувства ... Те ми казват айде намери си и ти някой виж каква си красива и умна , но истината е че всъщност не съм красива ммм нося очила нз дали е проблем но е така . . . :-o НИКОЕ момче не ми обръща внимание и се дразня много ! Чувствам се много зле от факта че като тръгнат разговорите за момчета в нашета групичка аз мълча и съм изолирана . . . Та това е .... Не мога да си намеря никой а вече и гаджетата на приятелките ми почват да ме бъзикат а тва е хипер конфузно.... :oops:

FuckedUp
03-11-2011, 23:09
Просто и ясно - проблема е в теб.

lubomirky
03-11-2011, 23:17
потърси някъде на първата страница има една тема, в която ставаше дума дали красотата е най-важна. все ще намериш нещо, което да ти помогне в мненията.

K_O_L_E_V
03-12-2011, 08:26
Пусни една снимка и ще ти кажем къде е проблема. :D

Biiiitch
03-12-2011, 08:29
Миии да ти кажа и аз съм така ... Не знам какво точно можеш да направиш, но като старт е много важно да се харесваш ти самата, за да те харесат и другите.

nymphadora
03-12-2011, 10:50
Има няколко варианта-или си малка и срамежлива,или просто не е дошло времето,или си грозна (колкото и да е грубо).Ако е първото започни да общуваш с повече момчета и да завързваш приятелства,а ако е последното поработи малко над външния си вид,поправимо е.Но моля те не ставай кифла :(

tanch3t093
03-12-2011, 10:55
Всичко е до самочувствие. (:

againstyou
03-12-2011, 11:03
ШИТ ! 100 теми за тва ;х

nepowtorima
03-12-2011, 16:00
... но като старт е много важно да се харесваш ти самата, за да те харесат и другите.

qgodinka
03-12-2011, 16:06
ще се намери подходящия.. просто трябва време :grin:

ALF13
03-12-2011, 16:08
Don't worry, be happy.

ALF13
03-12-2011, 16:11
Не се тревожи, все някой някога ще те забележи и ще те хареса такава каквато си.
Don't worry, be happy.

RoSKo0o0
03-12-2011, 17:11
Don't worry, be happy.

Дан кажеш тъй само :lol: :lol: :lol:

П.С. Целувай се сама... с предмишницата си под душа... кръсти я... Минзухар :grin:

w0sh
03-12-2011, 17:16
Очила е секси, но очевидно не само това е фактор :Д

Отиваш да въртиш на кардиото. И най-големите орлици си намират обожатели, когато всички се въртят зад тях.

TheNewReligion
03-12-2011, 17:34
Не се тревожи, все някой някога ще те забележи и ще те хареса такава каквато си.
Don't worry, be happy.
Т'ва е глупав отговор. Разбира се, че все някога, все някой ще я хареса такава, каквато е. Проблемът е в това, че в много от случите просто не е споделено. Той я харесва, а тя него не. И не бива само заради това, че момчетата не й обръщат внимание да тръгва с първия, който й се изкефи само за да не е сама. Момичето тръгва с момчето, за да си вдигне самочувствието. ОБАЧЕ! се получава точно обратното, защото тя осъзнава, че е с него не защото иска наистина, просто има нужда от внимание.
Промени се. Вътрешно. Ако искаш и външно.

prinko
03-12-2011, 18:10
Еми проблема е в теб поне постни 1 снимка! Защото ако си някоя грозна дебелана не реви тука ! най-лесно е постни снимка не е задължително да се киприш и да се снимаш а просто 1 в лице и една цял ръст ! Хората тук не са ВРАЧКИ "ЗДРАСТИ НЕ МЕ ХАРЕСВАТ МОМЧЕТАТА К`ВО ДА ПРАВЯ" дай малко инфо за себе си на колко си колко си висока очилата не са проблем освен ако не са от онея с 2см кафява рамка и 10 см диаметър ! Айде като направиш това пак ще пиша!


Знам че съм груб! Това е !