PDA

View Full Version : Просто исках да споделя..



annabelJB
03-12-2011, 07:29
Здравейте..Пиша това, за да разкажа всичко на някой във истинския му вариант, както и моля Ви дайте мнението си или поне съвет какво да правя..Моля Ви без нападки :(
Та така...Ходя с едно момче от близо 3 месеца.Всичко вървеше добре по между ни, но приятелите от негова страна не ме харесваха особено. Преди 2-3 дни усетих, че нещо не е наред. Не беше спокоен. Вчера след училище щяхме да излизаме, но негов приятел се натресе ии искаше да остане в тях. Всъщност, когато точно това момче е с нас моето момче се разсейва, а пък онзи прави всичко възможно А (нека така наречем моето момче) да е далече от мен и да не се занимава с мен, т.е. се1 ме няма. То ми стана ясно как ще бъде нататък деня ако остана и си тръгнах. Вечерта всичко беше ок (в скайп си писахме, говорихме по тела и т.н.), докато изведнъж точно преди да стане ми написа, че не можел да повярва, че го прави, но мисли че ще е най добре да бъдел разделени, в момента плачел и искаше мнението ми.. :x В началото не можех да повярвам, ма после ми стана супер гадно ии му писах смс. Той пък ми се скара щото му говоря "така" като и на него му било гадно после аз го ядосах със следващия си смс иии той ми каза защо го е направил.. Приятелите му са го ебавали, убиждали са ме, точно защото не ме харесват и той трябва да избира между мен и свички останали освен това той е ревнив ии когато някое момче прави нещо той полудява , а не може да направи нищо (пропуснах да кажа, че е година по малък от мен) чувал е как му се присмиват мой познати, смис казват му смешко и някчви такива ии всичко това му идва в повече и въпреки, че ме обича не може да го понесе..ии го разбирам.. Проблема е, че все още го обичам изключително много и няма да понеса да го виждам всеки ден в даскалото..
П.С.: Благодаря на всички, които са го прочели :(

ivcheto0o
03-12-2011, 07:55
Поговорете наживо,няма да си решите проблемите по телефона или скайп.

teodora87
03-12-2011, 08:04
Аз пък си мисля,че това момче те харесва и затова се е опитвало да те отдалечи от него...Не знам може да звучи глупаво,но така ми се струва.
Какво си направила на тях,че да не те харесват?Предполагам нищо..

annabelJB
03-12-2011, 08:15
Амии предполагам отделих го от приятелите му..не нарочно ест

teodora87
03-12-2011, 08:17
може да не е заради това

Biiiitch
03-12-2011, 08:18
Аз пък си мисля,че това момче те харесва и затова се е опитвало да те отдалечи от него...Не знам може да звучи глупаво,но така ми се струва.
Какво си направила на тях,че да не те харесват?Предполагам нищо..

И аз така мисля.

Просто отиди и си поговори с него на живо, защото така на скайп е лесно. На живо може да си кажете много повече неща, да помислите, да решите какво да правите...

Според мен, той те обича, но държи повече на приятелите си, което е проблем. Просто поговорете на живо.

Schneeflocke
03-12-2011, 08:24
Аз пък си мисля,че това момче те харесва и затова се е опитвало да те отдалечи от него...Не знам може да звучи глупаво,но така ми се струва.
Какво си направила на тях,че да не те харесват?Предполагам нищо..

И аз така мисля.

Просто отиди и си поговори с него на живо, защото така на скайп е лесно. На живо може да си кажете много повече неща, да помислите, да решите какво да правите...

Според мен, той те обича, но държи повече на приятелите си, което е проблем. Просто поговорете на живо.


А вие от къде знаете, че момчетата нямат причина да не я харесват? Да не би случайно да я познавате? Да сте я виждали как се държи, какво прави, да й знаете миналото? Според мен той е съгласен с тях, иначе щеше да си удари топките в масата и да им обясни, че това е неговото момиче и те, ако са му приятели, трябва да приемат избора му. Като толкова не я харесват, да не я канят на среща и готово. След като не го прави или са няк'ви хлапета, на които любовта им е тъмна Индия, или мацето си е заслужило отношението.

Lian4ety
03-12-2011, 08:28
Може би този негов ''приятел'' наистина има чувства към теб и за това се е опитвал да ви раздели или просто го е било яд на любовта ви.. незнам защо,просто това е моето мнение. Според мен е по-добре да поговорите на живо и да обсъдите как стоят нещата,защото е очевидно,че неговите ''приятели'' го притискат да те остави и да избира, между теб и тях, но лично аз мисля,че никакви приятели не са му щом го разделят с любимата му. Ако са истински приятели ще уважат решението му и ще те приемат,но явно причината е друга.

annabelJB
03-12-2011, 08:39
Той е говорил с тях..Просто не издържа на това да трябва да избира между приятелите си и мен.. А аз не мисля, че съм заслужила, защото тази година се запознах с повечето, нямаме общи приятели, нито пък говоря много с тях още повече против тях.. Въпреки това той вече реши ии няма да има промяна дори и да говорим на живо, най-много да не издържа и да се разплача..

teodora87
03-12-2011, 08:42
Тогава сама си прецени колко държи на теб,ако избере приятелите си и те колко държат на него,щом го карат да избира между теб и тях!

Biiiitch
03-12-2011, 08:47
Аз пък си мисля,че това момче те харесва и затова се е опитвало да те отдалечи от него...Не знам може да звучи глупаво,но така ми се струва.
Какво си направила на тях,че да не те харесват?Предполагам нищо..

И аз така мисля.

Просто отиди и си поговори с него на живо, защото така на скайп е лесно. На живо може да си кажете много повече неща, да помислите, да решите какво да правите...

Според мен, той те обича, но държи повече на приятелите си, което е проблем. Просто поговорете на живо.


А вие от къде знаете, че момчетата нямат причина да не я харесват? Да не би случайно да я познавате? Да сте я виждали как се държи, какво прави, да й знаете миналото? Според мен той е съгласен с тях, иначе щеше да си удари топките в масата и да им обясни, че това е неговото момиче и те, ако са му приятели, трябва да приемат избора му. Като толкова не я харесват, да не я канят на среща и готово. След като не го прави или са няк'ви хлапета, на които любовта им е тъмна Индия, или мацето си е заслужило отношението.

Ами не знам, за това казах СПОРЕД МЕН. Все пак всеки има право на мнение, нали ? ;)

BaffaLsc
03-12-2011, 09:31
Може би този негов ''приятел'' наистина има чувства към теб и за това се е опитвал да ви раздели или просто го е било яд на любовта ви..

Schneeflocke
03-12-2011, 09:39
Той е говорил с тях..Просто не издържа на това да трябва да избира между приятелите си и мен.. А аз не мисля, че съм заслужила, защото тази година се запознах с повечето, нямаме общи приятели, нито пък говоря много с тях още повече против тях.. Въпреки това той вече реши ии няма да има промяна дори и да говорим на живо, най-много да не издържа и да се разплача..

А да ти хрумна, че може би точно това е проблемът? Като нищо са те помислили за някоя надута фръцла, която даже и малкото усилие да опознае приятелите му й се струва прекалено...

FuckedUp
03-12-2011, 11:11
Приятелят ти е пулна ПУТКА!
Първо - пича иска да те изкара жертва, за да можеш да се чувстваш виновна за нещата.
Второ - Аз не разбрах за какво му се присмиват? За връзката ви? Та това си е завидност..
Трето - И "приятелите" му са путки щом го карат да прави такива неща..и как може да откаже среща с теб, за да е с приятелите си..Или докато сте примерно ти, той и някой приятел..и да обръща внимание само на приятеля си..пълни путки.

marin4itu
03-12-2011, 17:35
Според мен той е съгласен с тях, иначе щеше да си удари топките в масата и да им обясни, че това е неговото момиче и те, ако са му приятели, трябва да приемат избора му. Като толкова не я харесват, да не я канят на среща и готово. След като не го прави или са няк'ви хлапета, на които любовта им е тъмна Индия, или мацето си е заслужило отношението.

Съгласна съм!

fen7asy
03-12-2011, 18:17
не съм чела коментарите.. ама да ти дам един съвет.. следващия път когато ти предложи да се разделите ти се съгласи.. тръгни с някой друг (нали каза, че момчето е ревниво) ако се върне при тебе се събирате.. а ако ли не той НЕ е за тебе тоя! :)

e3l4ito0
03-12-2011, 20:20
1 трябва да се видите на живо,защото сигналите на тялото му издават чувствата :( 2 щом предпочита приятелите си пред теб~ как изобщо го търпиш...!! :booooomb: 3 не мога да разбера значи неговите приятели могат да не те харесват, а твоите харесват ли го това също е много важно ..!! :)

annabelJB
03-13-2011, 05:43
Мисля, че моите приятели го харесват.. Поне имам такива наблюдения. Нещата с него продължават да се развиват.Вчера ми писа, че съжелява за това, което е направил, но не беше извинение, че сме скъсали, а че ме е наранил. Каза, че и на него не му е лесно, а от общи приятели знам, че той наистина не е ок. На мача вчера почти не е играл, докато са пътували е гледал в пространството мълчелив (по принцип не млъква, той е душата на компанията) , всичко го е подсещало за мен и е казвал някои неща, които дори най-близките ми приятели не са забелязали.. Не искаше да махне "обичам те толкова много".. Личи, че не е в най-доброто настроение..

BlueFace
03-13-2011, 08:55
Ако "JB" в nickname-а ти означава Justin Bieber не можем да ти помогнем.... :(


Ами попринцип приятелите са по-важни, защото любовта идва и си заминава, но истинските приятели са вечни. Но от друга страна те не му са истински приятели щом те обиждат пред него и го карат да те зареже. Един истински приятел ще те подкрепи, ще гледа ти да си щастлив, дори и да не харесва гаджето ти...На приятелят ти не му давам повече от 15 ( май и толкова са му множко). Прекалено много му пука за "приятелите" му и за това не може да види, че тях не ги е грижа какво е най-доброто за него (ние не можем да сме сигурни, че и ти си най-доброто за него, но щом е щастлив с теб....). Трябва да им тегли една майна и каже, че те не могат да му казват с кого да бъде и какво да прави. А на твоите приятели, които го ебават ти трябва да им кажеш, че си щастлива с него, че те нямат думата в това и искаш да спрат да го базикат.

e3l4ito0
03-13-2011, 12:32
амии.. може да ти се стори тъпо, ноо приятелите ти го харесват, а неговите- теб не ! не е честно, а и не са ми приятели ако бяха до сега да са му казали ~~ аве пич.. като не си добре върви при нея и и каже,че сте сродни души, а за нас ще я търпим!! ако за него са по- важни приятелите [[ако не го знаеш питай го]] остави го щом не си му на 1 място..!! а ако предпочита теб задейсвай се остави сърцето да действа!! лигаво звучи, но според мен е така...!! :(

lixofana
03-13-2011, 13:21
Това са приятелите е супер глупаво! Първо, те ако са му истниски приятели няма да го карат да прави такъв избор! На момчето явно наистина му е много гадно и е объркано. Вижте се и поговорете. Сигурна съм, че можете да измислите как да се справите с проблема без да се налага да се разделяте!

Schneeflocke
03-13-2011, 13:52
Всички, които плюят приятелите...Представете си следната тема:

Помощ, губя най-добрия си приятел

Той се запозна с едно момиче, а тя избощо не иска да говори с нас. Приятели сме от както се помня, а сега той все няма време за компанията, защото ислизат с "гаджето" си. Какво да правя? Кофти е, ако приятелството ни свърши заради една надута пача...

Какъв съвет бихте му дали? Същото, което и саге пишете? Да си изгуби приятеля?

BlueFace
03-13-2011, 16:24
Schneeflocke, гарантирам ти, че приятелите му не си мислят това!!!

Schneeflocke
03-13-2011, 17:24
Schneeflocke, гарантирам ти, че приятелите му не си мислят това!!!

Tи, като лично ги познаваш, защо не поговориш с тях? Вместо само съвети във форум да даваш...

BlueFace
03-13-2011, 18:45
Кой ти каза, че ги познавам лично. Просто познавам мъжкото мислене ;) Не го правят, защото чувстват, че губят приятеля си, а защото тя не им изнася или пък му завиждат :)

buzzzz
03-13-2011, 19:09
Тогава сама си прецени колко държи на теб,ако избере приятелите си и те колко държат на него,щом го карат да избира между теб и тях!

Най-точния коментар.

П.С. Не се залъгвай, че те обича :-D Зарязвай го, щом няма собствено мнение и се влияе от другите, бахти подлизуркото ..

umri
03-13-2011, 19:34
Това е завист. Рядко някой има приятелка от по-горен клас. Завиждат му и нарочно го правят. Най-правилната реакция от негова страна е да им каже "Не искам да ми говорите постоянно против приятелката! Ясно ли е? Аз си я харесвам. Точка." Дали така или иначе ще го каже, трябва да го разберат. Ако аз не харесвам нещо в приятелката на мой познат му казвам 1-2 пъти и млъквам. В случая това е завист, и тия не са му никви приятели.

lixofana
03-14-2011, 05:20
Тя не каза, че не иска да си говори с приятелите му, а че не се познават от преди това и не са си говорили много. Има разлика. Това не означава, че е надута и те заради това не я харесват. Плюс това момчето едва ли е толкова заето, че да няма време и за нея, и за приятелите си. Не е задължително да е или едното, или другото!

Schneeflocke
03-14-2011, 05:54
Тя не каза, че не иска да си говори с приятелите му, а че не се познават от преди това и не са си говорили много. Има разлика. Това не означава, че е надута и те заради това не я харесват. Плюс това момчето едва ли е толкова заето, че да няма време и за нея, и за приятелите си. Не е задължително да е или едното, или другото!

Самият факт, че момчето е съгласно с тях, би трябвало да ви подскаже, че все пак тя не е бонбонче. Или аз прекалено много вярвам в момчетата и тяхната добронамереност :shock:

annabelJB
03-14-2011, 18:54
Момчето се оказа на ръба на нервите си..разбрах всичко (от него и общ приятел). Видяхме се..трудно му беше. Няколко пъти се приближаваше за прегръдка,целувка и т.н., а като се усети спираше.. Първите 30 минути всичко беше ок след това и двамата млъкнахме, той започна да си изкарва яда, като чупеше пръчки и ги мяташе. Такова държание не е присъщо за него. На два пъти му се насълзиха очите, на мен също. Няма да разказвам ключовата случка, но сега всичко е както преди, а за приятелите каза, че вече не му пука, след като са го накарали да прави избора.. Наистина благодаря на всички =)

e3l4ito0
03-25-2011, 15:10
тъмо щях дь попитам дали вече всичко не свърши много дълга любовна история ... пък и браво щом сте са оправили