PDA

View Full Version : добре изглеждаща,добра но..



teodora87
03-12-2011, 08:00
Момчета,вие бихте ли тръгнали с едно момиче,което добре изглежда,нали гримира се ходи на козметик облича се добре,обезкосмява се.Има чувство за хумор и е добричка...Но е малко пълничка :?
Нали всичко е окей обаче само тва че не е кльощава би ли ви спряло да тръгнете с нея или да я харесате?

Moderatorius
03-12-2011, 08:03
Я повтори за 3ти път, че се обезкосмяваш.

TheBeliever
03-12-2011, 08:04
Ако съдя по досегашните ти теми, ти имаш проблем, по-голям от няколкото излишни килограма, и това е липсата на самочувствие. Ако спреш да се комплексираш и да се взираш непрекъснато в недостатъците си, ако придобиеш самоувереността на харесващо себе си момиче, и момчетата няма да закъснеят.

bogzfaggot
03-12-2011, 09:09
Висчко зависи от излъчването,от това как се облича едно момиче,как говори.

w0sh
03-12-2011, 09:12
Търкалящите се хора са за други търкалящи се хора.

KaPrIzZcHeTo
03-12-2011, 09:17
Търкалящите се хора са за други търкалящи се хора.

britzy
03-12-2011, 09:18
Колкото и тъжно да е-уош е прав.Може да си хубава и пекана,но нали се сещаш ,че момчето ще иска й да му го вдигаш.Груб израз,но така е.It's a cruel world .

TheGirlNextDoor
03-12-2011, 09:27
кво е тва леко пълничка...като е леко пълничка има идеалната възможност да отслабне(за да се хареса на самата себе си най-вече),а не да разпитва по форумите ако е еди си каква и каква дали ще я харесат..аман

NomNomNom
03-12-2011, 09:45
Да си си дебела май е това :
http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0029110/img_29110_110299_l.jpg
Ако изглеждаш така - спукана ти е работата .

http://men.hotnews.bg/uploads/news/200905/big/00002703.jpg
Супер чаровна жена , не знам дали е пълна или дебела.

http://neplusultras.files.wordpress.com/2009/12/preview.jpg

Много яка ^^

http://www.babeaudit.com/wp-content/uploads/2008/08/kim-kardashian-bikini-1-03.jpg
И да не забравим Ким , ако имаш нейните цици и излъчване - няма да имаш проблеми .

Срсли , сигурна съм , че си по-слаба от момичетата на снимките.

RoSKo0o0
03-12-2011, 10:04
малко пълничка... малко пълничка... ако си като всичките ми приятелки дето викат че са дебели, а с мокри дрехи тежат 20 кила те взимам за жена веднага :lol: :lol: :lol: :lol:

DarkTemplar
03-12-2011, 10:14
Зависи колко е пълничка и какво впечатление ми направи. Ако ми допадне като човек и ми е поне симпатична на външен вид, ще стане работата. Има и друго - ако е с красиво лице, дори да е малко по-пълна, има големи шансове сред мъжката част.

XxNymphetaminexX
03-12-2011, 10:20
Пълничка е много широко понятие...

Едни наричат "пълнички" хората ,които имат 2,3,4 излишни кила
Други наричат пълнички тези които са бая обилно закръгленки..
А трети казват пълни на хора,коиро очеВАДНО са дебели,но не искат да ги обидят ...
------------
Иначе..защо не ..любовта не зависи от това клко кф е половинката ти.. а и аз никога не съм харесвала "кльощавите" момичета... отвратителни са ми (нш лично) ... ся ако са с хубава фигура.. нормални килограми ок..ама не ми харесват сламки ;д

DarkTemplar
03-12-2011, 10:23
Хубаво е жената да е съразмерна, а не с относително тънък кръст, малки гърди и огромен задник и бутове. Като има много - да има от всичко по много.

DevilWish
03-12-2011, 10:25
Пълничка е много широко понятие...

Едни наричат "пълнички" хората ,които имат 2,3,4 излишни кила
Други наричат пълнички тези които са бая обилно закръгленки..
А трети казват пълни на хора,коиро очеВАДНО са дебели,но не искат да ги обидят ...
------------
Иначе..защо не ..любовта не зависи от това клко кф е половинката ти.. а и аз никога не съм харесвала "кльощавите" момичета... отвратителни са ми (нш лично) ... ся ако са с хубава фигура.. нормални килограми ок..ама не ми харесват сламки ;д
Подкрепям те :)

w0sh
03-12-2011, 10:28
Не се ли осъзнавате, че щом е пуснала тема, където едва ли не се оплаква, че ще е Forever alone завинаги, значи не е пълничка, а си е направо дебела.

DarkTemplar
03-12-2011, 10:33
Не се ли осъзнавате, че щом е пуснала тема, където едва ли не се оплаква, че ще е Forever alone завинаги, значи не е пълничка, а си е направо дебела.
Ми да постне снимка, ние да не сме гадатели.

NomNomNom
03-12-2011, 10:34
Не се ли осъзнавате, че щом е пуснала тема, където едва ли не се оплаква, че ще е Forever alone завинаги, значи не е пълничка, а си е направо дебела.
Тедито ще си е форевър алоун заради друг нейн недостатък , за справка - всичките й останали теми .
Не се приспособява никъде като цяло , явно й е по-лесно да реши , че е дебела и това е проблема, от колкото да погледне другото в очите.

XxNymphetaminexX
03-12-2011, 10:42
Има нещо вярно.. просто момичето явно има бая проблеми...

И бай дъ уей,w0sh, за всеки пътник си има влак ;)

w0sh
03-12-2011, 10:44
Нямаш доказателства, че за всеки пътник си има влак.

Но наистина винаги има по-грозни/дебели хора.

NomNomNom
03-12-2011, 10:46
Нимфетамин , тъкмо, хич не й е лесно ^ Живее с майка си , ама майка й освен с подслон и храна , с друго не й е помогнала . Сигурно толкова й е пукала и когато Тедито е била малка . А не е достатъчно само да родиш дете и да го храниш . Ако искаш да има някакъв т.нар. пълноценен живот.

FuckedUp
03-12-2011, 10:55
Постни 1 снимка по-добре.

N1ksun
03-12-2011, 10:57
Що не го духате всички бе отрепки мамини , какво нахранихте момичето .

fakesmiles
03-12-2011, 14:26
Не мисля,че това че си пълничка е проблем.Аз поне съм виждала супер много пълнички (или направо дебели) момичета с гаджета.Така че спокойно.
А и нищо не ти пречи поне да се опиташ да остлабнеш малко - и не за да те хареса някой си,а за да си се харесваш ти.

vpowerrr
03-12-2011, 14:47
Както по-горе казаха-зависи колко точно ''пълничко'' е момичето. Ако е твърде ''пълничко'' на мен би ми пречело. Аз не бих се чувствал добре в компанията й.
За да те харесват другите и да се чувстват добре в компанията ти, трябва сама да се харесваш и да се чувстваш добре ''в тялото си''. Защо не пробваш да свалиш някой килограм? Личи, че имаш проблем със самочувствието, а малко отслабване ще ти се отрази доста добре. Тук ще си кажеш ''ама то е много трудно.. ):'', ми трудно е, ама си струва. Положи услилия.

babity
03-12-2011, 15:59
Не е нужно да обяснява собствената си дефиниция за думата "пълна". Можехте да кажете много по - смислени неща, както някои се опитаха, вместо да гадаете колко са и излишните кила.

Авторке, няма значение колко са ти излишните килограми. Важно е да разбереш, че хората ще се отнасят с теб така, както ти ги научиш. Ако постоянно мрънкаш колко си готина, обаче разбираш ли, никой не те оценява заради теглото ти, всички ще се втренчват в този ти "проблем" и ще те възприемат просто като човек с наднормено тегло. При това мрънкащ и то постоянно. Те ще виждат САМО това в теб. Ако обаче спреш да се жалваш, ще можеш да покажеш много повече от себе си на околните и те да имат шанса да те опознаят и харесат. Проблемът изобщо не е в килограмите, а в поведението ти.

BlueFace
03-12-2011, 16:05
Нямам нищо против пълните/ дебелите хора като приятели, но определено не ме влече идеята за пълно/дебело гадже...

Но както казаха другите ще ти е от полза да си вдигнеш самочувствието и да спреш да се интересуваш от хорското мнение ;)

Paramour
03-12-2011, 19:31
уф..
към авторката: Ще си намериш гадже, спокойно!

Petichkata
03-13-2011, 12:35
уф..
към авторката: Ще си намериш гадже, спокойно!
+ 1

Cybershot
03-13-2011, 13:45
Еми постни една твоя снимка или ако не се събираш на 1, може да направиш 2,3,4 но и ако на тях не можеш да се събереш, можеш да си направиш една 360 градусова, предполагам юзърите с над 22" widescreen монитори може да те видят, но ако и това не помага, помоли някой сателит на НАСА с които правят снимки по Земята, да те снимат, не вярвам да ти откажат.

Petichkata
03-13-2011, 13:47
Еми постни една твоя снимка или ако не се събираш на 1, може да направиш 2,3,4 но и ако на тях не можеш да се събереш, можеш да си направиш една 360 градусова, предполагам юзърите с над 22" widescreen монитори може да те видят, но ако и това не помага, помоли някой сателит на НАСА с които правят снимки по Земята, да те снимат, не вярвам да ти откажат.
Еее брутален си направо :D

fenastz
03-13-2011, 16:34
Не се ли осъзнавате, че щом е пуснала тема, където едва ли не се оплаква, че ще е Forever alone завинаги, значи не е пълничка, а си е направо дебела.

This man speaks the truth.

Макар, че има отчаяни мъже, които биха eбали всичко, което се движи. :?

Просто отслабни !!!

Bonita1991
03-13-2011, 17:23
Еми постни една твоя снимка или ако не се събираш на 1, може да направиш 2,3,4 но и ако на тях не можеш да се събереш, можеш да си направиш една 360 градусова, предполагам юзърите с над 22" widescreen монитори може да те видят, но ако и това не помага, помоли някой сателит на НАСА с които правят снимки по Земята, да те снимат, не вярвам да ти откажат.

Ее и като го каза т'ва к'во станаа? :x Няколко човека на твоя акъл ще се посмеят и к'воо? :x Толкова ли е трудно да се изкажете по въпроса човешки ааа? :x

към авторката : докато има хора като тоя от цитата, не виждам да срещнеш голямо разбиране :) всичко опира до това как ти ще се възприемеш, ако решиш, че ти трябва промяна я направи :) иии искай мнението само на хора важни за теб :)

Petichkata
03-13-2011, 17:41
Еми постни една твоя снимка или ако не се събираш на 1, може да направиш 2,3,4 но и ако на тях не можеш да се събереш, можеш да си направиш една 360 градусова, предполагам юзърите с над 22" widescreen монитори може да те видят, но ако и това не помага, помоли някой сателит на НАСА с които правят снимки по Земята, да те снимат, не вярвам да ти откажат.

Ее и като го каза т'ва к'во станаа? :x Няколко човека на твоя акъл ще се посмеят и к'воо? :x Толкова ли е трудно да се изкажете по въпроса човешки ааа?

Щи кажа кво стана .Стана т'ва че човека разведри така иначе скучната тема. А до авторката ми като се намира за пълна ми да отслабне бре кво пита другите сякаш не знае к'во ше и кажем. :?

nwjsw
03-13-2011, 17:43
Пълен или слаб,всеки има нужда да бъде обичан, и да не бъде пренебрегван! :-o

Cybershot
03-13-2011, 21:13
@Bonita1991 не мисля да сядам да споря с теб, защото това ще означава да ти падна на нивото, ще ти кажа само да погледнеш колко теми има от този автор из разделите, хвърли им по 1 око и си направи сам/а изводите!

Bonita1991
03-14-2011, 06:55
@Bonita1991 не мисля да сядам да споря с теб, защото това ще означава да ти падна на нивото, ще ти кажа само да погледнеш колко теми има от този автор из разделите, хвърли им по 1 око и си направи сам/а изводите!

видях колко са,но няма нужда да обиждате :? като не ви харесва дадена тема просто не коментирайте :?

RoSKo0o0
03-14-2011, 08:22
Еми постни една твоя снимка или ако не се събираш на 1, може да направиш 2,3,4 но и ако на тях не можеш да се събереш, можеш да си направиш една 360 градусова, предполагам юзърите с над 22" widescreen монитори може да те видят, но ако и това не помага, помоли някой сателит на НАСА с които правят снимки по Земята, да те снимат, не вярвам да ти откажат.

Ее и като го каза т'ва к'во станаа? :x Няколко човека на твоя акъл ще се посмеят и к'воо? :x Толкова ли е трудно да се изкажете по въпроса човешки ааа? :x

към авторката : докато има хора като тоя от цитата, не виждам да срещнеш голямо разбиране :) всичко опира до това как ти ще се възприемеш, ако решиш, че ти трябва промяна я направи :) иии искай мнението само на хора важни за теб :)

Наборке, я си наплискай лицето моля те... може би имаш същия проблем щом реагираш така. Много добре направи човека даже...

Abigoria
03-14-2011, 18:03
Не се ли осъзнавате, че щом е пуснала тема, където едва ли не се оплаква, че ще е Forever alone завинаги, значи не е пълничка, а си е направо дебела.

This man speaks the truth.

Макар, че има отчаяни мъже, които биха eбали всичко, което се движи. :?

Просто отслабни !!!
Not quite. Както има мъже, които харесват анорексични момиченца, така има и такива, които си падат по бъчонки. Въпрос на вкус :)

drumforyou
03-14-2011, 20:49
Хах това за обезкосмяването мисля че даваш прекалено много информация :D:D
Та по темата ... има малък процент момчета като мен, които не се интересуват, кой как изглежда, а единствено характера. За мен примерно няма да има значение, дали си някаква тънка дъска, някоя с перфектното тяло, някоя леко закръглена или някаква 200кг грамада. Повечето мъже си търсят единствено, някоя яка мацка която да плющят. Но има една доказана подробност, че при сексът с по-пълни момичета, можеш да изпиташ много по голямо удоволствие от колкото някоя хубаво гримирана и слаба магистрална фея. Ако си свястно и добро момиче все ще си намериш приятел, дори и да не искаш.
Това е моята гледна точка. Нямам намерение да обидя някого с казаното по-горе от мен.
//
offtopic
Ето и един поздрав от мен http://www.youtube.com/watch?v=jMXXnLSRdBE
//

Поздрави, Р.П.

nerwna
03-14-2011, 21:54
Пълен или слаб,всеки има нужда да бъде обичан, и да не бъде пренебрегван! :-o


Така е (-;

NomNomNom
03-15-2011, 15:42
Пълен или слаб,всеки има нужда да бъде обичан, и да не бъде пренебрегван! :-o


Така е (-;
Наистина ^ Познавам жени които поради болест / хормонални нарушения са така.