PDA

View Full Version : Искам да го забравя .. но



Anonimen05
03-12-2011, 08:05
Здравейте. Искам да забравя едно момче, което дори не ми е бил гадже. Той ми е първата любов. Не съм имала гадже до сега. Не мога да си призная чувства пред него. Двамата сме от различни светове. За съжаление от около 2 години не спирам да мисля за него. Плача и ми е гадно. Всяка нощ влиза в моите сънища. Поне там сме заедно.. :smt007. Той е от съседния клас. Била съм на милиметри от него и сякаш ще го целуна и двамата се гледаме и нищо. През междучасието понякога и той ме гледа. За съжаление трябва да го забравя. Той пуши и дрън дрън.. аз не мога да правя тези неща, защото знам, че ще наряна мама, а и имам астма. Понякога ми идва да забравя всичко и всички и да бъда с него, НО... Така, че след време знам, че болката ще спре, но цели 2 години не спря. Как да го забравя ? Просто се губя в красивите му очи..

teodora87
03-12-2011, 08:07
ох и аз съм така.От три години и половина не спирам да го харесвам,мисля за него...Нищо не можеш да направиш
Това е :(

Moderatorius
03-12-2011, 08:09
Ще свършиш училище, ще станеш студентка, ще имаш ново обкръжение и ще го забравиш.

Schneeflocke
03-12-2011, 08:18
Той пуши и дрън дрън..

Той пуши и дрън-дрън...и к'во от това? Като пуши, не е човек ли? Или ти неможеш да си представиш да не пушиш, ако си с пушач? Т'ва да са ви различните светове и проблемите... Спри да си втълпяваш, че изпитваш нещо към него. Просто го мислиш за "лошо момче" и това те привлича.

RuSsNakA
03-12-2011, 08:29
Момичето си каза, че е асматичка бе.. :)

Anonimen05
03-12-2011, 08:37
Не ме привлича, че е лошо момче. Просто изпитвам някакво ужасно силно чувство като го видя и краката ми омекват, въпреки,че искам да го забравя... Разбирате ли, ако си призная чувствата ще си разваля успеха в училище. Ще ме влечат лошите неща и ще нараня майка ми. Понякога искам да му кажа, но нямам смелост. Ако не иска да сме заедно всички ше разберат и ще ме обсъждат, а ако стигне до ушите на строгата ми класна.. тогава става страшно.. Въпроса ми е как да го забравя?

Schneeflocke
03-12-2011, 08:37
Момичето си каза, че е асматичка бе.. :)

И? Най-добрата ми приятелка е астматичка, 2 години излаза с пич, който минаваше през 2-3 кутии на ден.... Аз самата пуша цигара от цигара. И не е почнала да приритва....

nomatterwho
03-12-2011, 09:02
Аз пък имам приятелка, която е астматичка, но пуши. Странно, но факт.
Честно казано няма да си развалиш успеха, ако тръгнеш с него. Пак ще учиш. Тийнейждърка си, поживей си, това не значи, че няма да се прибираш цял ден и няма да барваш учебници. Не ти давам лош пример, но ако толкова го харесваш, защо да се отказваш от него? : )

BaffaLsc
03-12-2011, 09:34
Каква болка ? Той наранил ли те е ? Ясно, просто ти е кофти, защото не сте заедно.. ами имаш 2 варианта.. или му признаваш чувствата си и очакваш реакция от негова страна, или почни да се разсейваш.. така по - лесно ще го забравиш.. започни да излизаш по - често с приятелки, забавлявай се и така ще се разсееш и за нула време ще го забравиш, знам, че не е лесно.. всеки е минал през нещо подобно, но ще се справиш.. : )

tanch3t093
03-12-2011, 10:42
Ще ме влечат лошите неща и ще нараня майка ми. Защо трябва да те влечат? Това, да бъдеш с него не означава да станеш като него.. ;) Просто продължаваш да бъдеш себе си.

FuckedUp
03-12-2011, 11:02
This is sad, srsly.

againstyou
03-12-2011, 11:07
Тръгни с друг.Не казвам че помага на 100% ама пък при тебе може да помогне.Клин, клин избива.

bbbbPleasure
03-12-2011, 11:11
А'ре първо пробвай да се запознаете, да станете близки, и тогава може и още нещо ;)

delly
03-12-2011, 11:51
Да,добре .. познаваш го в светлината на лошото момче... а познаваш ли го изобщо? Сподели му как се чувстваш,но преди това станете малко по близки не на едно заглеждане в коридора на дкс-лото..Намери общи приятели..

e3l4ito0
03-12-2011, 16:12
амии значи и аз бях така, но разбрах, че ще има човек и като мен и го забравих като наистина намерих човека когото наистина много повече обичах :) дори сега ми е като брат и сядам с него на един чин по някои предмети .. та така ако искаш да го забравиш 1 начин е като моя а има и други които сама ще откриеш ... може би друг е и когато той се влюби в някои и ти почнеш да го равнуваш... и осъзнаваш смисал или просто наистина се случи и нещо с вас и почнеш да показваш чувствата си .. , а за мама и астмата забрави не пропушвай но загърби това може би че сте от различни светове ще ви сближи :---)

katiemanson
03-12-2011, 16:59
ох и аз съм така само че мойто е мн. по сложно ..... ](*,)

PeRfEkTnAtaAa
03-12-2011, 18:19
Първо това че той пуши не значи , че и ти тряяя да го правиш....
Това няма никво значение.... Когато пораснеш още малко ще намериш новата си любов и ще го забравиш.. :?

desadesa
03-12-2011, 18:54
ох и аз съм така само че мойто е мн. по сложно ..... ](*,)

+1 ..............
а т'ва да тръгнеш с някой друг, само да го забравиш - недей прави тази грешка..... болката става още по-голяма :(

Anonimen05
03-12-2011, 19:35
Да,добре .. познаваш го в светлината на лошото момче... а познаваш ли го изобщо? Сподели му как се чувстваш,но преди това станете малко по близки не на едно заглеждане в коридора на дкс-лото..Намери общи приятели..

Познавам го много добре. Имам анонимен скайп от който си пишем от много време и споделяме тайни. Затова се влюбих не само в образа му, а и в самия него.. а относно излизането аз не излизам, защото имам много да уча. Ще кандидаствам и сега нямам време.

Anonimen05
03-12-2011, 19:39
Страх ме е че може да ми се присмее, ако му кажа какво изпитвам към него. Мама каза, ако искам да съм с него, ноо витаги първо да мисля, като правя нещо. Знам дори, че не е девствен, затова нямам шанс. Просто не сме един за друг. Все пак благодаря ще се опитам да го забравя.

bloodyred
03-13-2011, 11:08
Офф .. виж сега, защо си мислиш, че е ако той е пушач, и ти трябва да пушиш? Защо трябва да бъдеш като него? Това да не би да значи, че трябва да си му двойничка или нещо такова .. Много е глупаво. Пишеш му от анонимен скайп .. ми пиши му от твоя, бе човек.. Тоест той не знае, че си пише с теб?! .. Ми как ще се получи нещо? Казвам ти, ако го харесваш - действай, ако ли не - излизай, това, че ще кандидастваш не е оправдание .. и аз кандидастват преди време и то успешно, но не си спомням да съм се затваряла вкъщи .. ;]

e3l4ito0
03-13-2011, 12:13
ох и аз съм така само че мойто е мн. по сложно ..... ](*,)

+1 ..............
а т'ва да тръгнеш с някой друг, само да го забравиш - недей прави тази грешка..... болката става още по-голяма :(

ако наистина обичаш другия човек не е тежко...!!

lixofana
03-13-2011, 13:33
Не виждам какво толкова лошо има да кажеш на момчето, че го харесваш, и какви толкова фатални последици може да има това! Това, че той прави нещо, не означава, че ако ста заедно, и ти трябва да го правиш!!