PDA

View Full Version : Баладжийница! vol.2



oTPoBHa
03-12-2011, 08:26
Темата е за тия хорица, които не се съобразяват с наложените стереотипи за официалност за бала и ще отидат малко пооо-различни от масата с типични официални костюми и рокли, хахаа..
Избрали ли сте вече какво ще обличате? Какво представлява костюма/роклята? Какви са ви плановете? И така нататък..
:)

FuckingFreak
03-12-2011, 11:46
Остава ми да мина цяла гимназия преди бала, така че въобще не съм се замисляла.. Но имам един въпрос - до каква степен "малко пооо-различно" смяташ да отидеш на бала си? Видях един костюм така да го нарека в темата за бала, в синьо и зелено, в комбинация с кецове и момичето, облекло го приличаше яко на поредната дето уж иска да е "оригинална", ама прилича на клошар, съжалявам ако въпросната потребителка ми прочете мнението, ама това е което аз мисля. Можеш да си супер секси и екстревагантна и със рокля.. Знам че не би се интересувала от мнението ми, но по-добре не ходи със някакъв псевдо костюм, искаща да си оригинална, а всъщност ще приличаш на клоун, не е нужно да си с рокля като фолк певица, ама поне като ходиш на бал, бъди облечена подходящо, не ежедневно, да има СТЕРЕОТИП за обличане на официално събитие и едно уважаващо себе си момиче, искащо да изглежда добре, не би тръгнало да бъде уникална, обличаща се смешно..

britzy
03-12-2011, 11:50
и на мен тя не ми хареса.

snekity94
03-12-2011, 12:41
със сигурноост ще Съм Най Различна. Не бих Отишла с рокля ( Никога :D ) Може би ще съм с дънки или какт0 се Обличам п0принцип като Излизам :D:P

britzy
03-12-2011, 12:44
Ооо,да,повярвай ми това е юбер "различно" :-) :-)

Dannue
03-12-2011, 12:45
голям мерак да сте орГинални .. :lol: съгласна съм с FuckingFreak .. има си дрескод, хора .. а, ама ако щете ходете и като маймуни .. :lol:

:lol: :lol: :lol:

AudreyH
03-12-2011, 13:09
Идеята да бъдеш оригинален не е да се облечеш като идиот. Трябва да съумееш от нещо съвсем универсално като бален тоалет да създадеш нещо, което те разкрива като човек, което е естетически красиво и най- важното- което ти харесва. Какъв е смисъла да се облечеш като клоун, просто за да си различен? Можеш и в една класическа рокля да изглеждаш уникална. Всичко зависи от излъчване, бижута, грим и поведение. Напоследък уникалността е доста погрешно разбирано понятие. Няма значение колко различен е даден тоалет, ако той не е естетически издържан, за мен той не е оригинален. И не забравяйте, че сте дами. Дамата трябва да излъчва женственост, нежност и грация. Кецовете не могат да ви го осигурят. Най- много да изглеждате нелепо.

lubomirky
03-12-2011, 13:22
дайте линк към снимката на тая с кецовете плс ;д

Rebirthing
03-12-2011, 15:27
дайте линк към снимката на тая с кецовете плс ;д

Предполагам говорят за това момиче:

http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373687/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373695/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373789/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373858/134560/

Дано не е проблем, че пускам снимките.

nomatterwho
03-12-2011, 15:33
със сигурноост ще Съм Най Различна. Не бих Отишла с рокля ( Никога :D ) Може би ще съм с дънки или какт0 се Обличам п0принцип като Излизам :D:P

О Боже.
Дано до тогава да си се оправила.

anity92
03-12-2011, 16:26
дайте линк към снимката на тая с кецовете плс ;д

Предполагам говорят за това момиче:

http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373687/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373695/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373789/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373858/134560/

Дано не е проблем, че пускам снимките.


Е това пък ако някой го мисли за оригинално направо незнам ... :shock: Много балове съм изгледала и винаги се намират такива които да се направят на маймуни...

Minerva
03-12-2011, 16:50
Ако под "оригинално" разбираш това, за което аз и повечето потребителки (като гледам) си мислим, то вече е далеч от оригиналното. От години по баловете има "различни" , които си мислят, че ще са много интересни или по някакъв начин ще изразят бунта си към нещо или някого като идат по дънки или с кецове и рокля или без рокля.
Всъщност аз лично "ъндърграунд" типовете и чалга голотиите по баловете ги слагам под един знаменател - хората, които залагат на това, за да са различни явно са си един акъл.
Едно момиче особено на тези години вече трябва да има съзнанието, че е жена и като такава и се полага да е нежна и красива - особено на бала си. Има достатъчно модели рокли, прически и обувки с които да го постигне. Останалото е въпрос на желание.

Rebirthing
03-12-2011, 17:51
Не казвам, че подкрепям идеята да се обличат за бала си по този начин. За мен лично, момичето от снимките които пуснах е облечено по-скоро като за карнавал или някаква театрална постановка, но не и като за бал. Това не го казвам с лоши чувства, разбира се.
Minerva доста си права, но все пак много са момичетата които още се делят към някаква група. Примерно момиче което по принцип се носи като типичната кифла, едва ли ще отиде на бала си като "нежна и красива дама", по-скоро кича ще е повече. Ти лично представяш ли си момиче което с години се е обличало в готик стил (примерно) изведнъж да се появи на бала си облечено коренно различно ? Така, че за да не изневерят на стила си, доста от момичетата са склони да изглеждат по-скоро смешно, от колкото красиво. Ако целта на тези хора е била да съберат погледите и неодобрението на родители и учители, определено са успели. Явно при някои хора хормона ги тресе по-дълго от очакваното :shock: .

Lorein
03-12-2011, 18:07
На мен също не ми хареса момичето от снимките. Нищо лично все пак, това си е мое мнение.
Някои в желанието си да изглеждат различно и да се открояват от тълпата, се престарават и дори повечето случаи изглеждат по-скоро неподходящо и дори смешно. Виждала съм много абитуриентки ( говоря само за момичетата сега, защото при момчета разнообразието е по-малко ), които наистина за да не изневерят на стила си, измислят свои варианти. Някои сполучливи, други - не. Но едно е да се придържаш към стила си, друго е да тръгнеш да драматизираш и да си втълпяваш, че ТРЯБВА да си по-различен от другите. Виждала съм и момичета, които с много семпла визия са се откроявали от другите.
Лично аз мразя това показване вижте ме, аз съм по-различен. Бъди си, но не го разтръбявай и не се опитвай да привлечеш вниманието към себе си, за да се докажеш. Ако си различен, и без да говориш, ще се отличиш от останалите.

Infinity
03-12-2011, 18:23
Откровено казано , такива хора , които в стремежа си да се откроят се обезобразяват са ми направо противни ! :?
Ако искаш да си оригинален можеш да го направиш много красиво , както би трябвало да е за едно момиче , превръщащо се в отговорна жена.
Аз лично , за себе си отдавна съм разбрала , че за да си оригинален на бала си, просто трябва да се чувстваш добре в кожата си , да ти е максимално удобно, за да излъчваш съответно тази лекота и удобство, коиго ще те накарат да изглеждаш различен от останалите.
Но това определено не оправдава ужасното обезобразяване, което си причиняват някои абитуриенти.

Rebirthing
03-12-2011, 18:30
Lorein , все едно си чета собствените мисли 8-) .
Впрочем, аз лично не смятам, че някой може да се нарече различен. По-скоро за различни се смятат тези които не се обличат като "чалгарки" или като "кифли", но дори тогава не са различни, защото все пак се обличат в някакъв стил, дори този стил да се изразява с най-обикновени дънки и ризка.

Infinity, съгласна съм с всяка една твоя дума, но не смяташ ли, че хората които се обличат така, наистина се чувстват добре в тези дрехи, независимо, че ние примерно не ги одобряваме ?!

А аз имам въпрос към авторката, какво разбираш под "различно", тъй като това понятие е малко субективно за повечето хора.

Lorein
03-12-2011, 18:56
Rebirthing, съгласна съм, че в наши дни всеки се мисли за различен. Хем вярно, хем не. Малко или много всички сме еднакви, всички сме хора, всички имаме по нещо общо. От друга страна надали някога ще срещнете човек, който да е АБСОЛЮТНО със същия характер или вкус към каквото и да е. Винаги има по някое изключение от всяко правило.
И да, ще се повторя, но всеки се има за различен. Но дразнещото е, че някои пародират с това. Ето вижте ме, различен съм, уникален съм, единствен съм, харесвайте ме! ... :? Мммм, смешно е.

Infinity
03-12-2011, 19:14
Rebirthing това, което казваш е така, защото може би наистина в тези дрехи се чувстват най-добре, но пък смятам , че това е ден , в който действително се е наложил някакъв дрескод, който би трябвало да се спазва, а този , който не го е спазил не е оригинален, нито уникален.. по-скоро търси някакво внимание.
Смятам, че в момента на пазара се предлагат рокли/костюми за всички вкусове ... все ще се намери някакъв приемлив вариант , в който да се чувстват добре. :)

sunshine01
03-12-2011, 19:32
Какво толкова се впрягате? Това е просто един ден. Който както иска така да се облича. Защо всички трябва да са еднакви и защо някой е идиот, когато не е като другите префърцунени госпожички или ''гъзари'' ? Макар че има време, като се замисля не бих се облякла нормално за бала си (скъпа рокля и прическа, токчета, тонове грим...) ! Няма смисъл а и не искам да се сливам с другите.

http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373687/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373695/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373789/134560/
http://www.album.bg/laydi_kroft/images/23373858/134560/
харесва ми как е облечено това момиче.
За моя бал ще бъда облечена както си реша, без да ме интересува мнението на околните! Няма да се съобразявам с модата или с к'вото и да било. Важното е аз да си се харесам, а и както казах това е просто един ден и няма особено голямо значение как ще се облечем стига да си прекараме добре.
Животът е прекалено кратък, за да се съобразяваме с всичко и всички! (:

FuckingFreak
03-12-2011, 19:44
... смятам , че това е ден , в който действително се е наложил някакъв дрескод, който би трябвало да се спазва, а този , който не го е спазил не е оригинален, нито уникален.. по-скоро търси някакво внимание ...


Хиляди пъти подкрепям !

sunshine01, както не всяко "различно" облечено момиче е идиотка, така не е и кифла, гъзарка и тем подобни.. Не изпадай в двете крайности. Имаше едно момиче, сестра на anonimchetou /съжалявам, ако сгреших при писането на никнейм-а/ беше облечена супер официално, секси, изчистено.... Просто няма да ми стигнат думите да опиша как една обикновена черна рокля облечена придава такава изтънченост и женственост.. И да, това момиче в синьо-зеленото за мен /предполагам и повечето други/ е облечено крайно безвкусно /това прозвуча все едно описвам манджа/ и показва как иска да е хем оригинална, хем търси внимание.. Можеш да не го усещаш, но искаш ли да се открояваш от другите на събитие където е най-добре да си официална значи търсиш внимание, малко или много.. И да, един ден е, за този един ден можеш да се "прежалиш" и да облечеш рокля, сигурна съм че ако се възприемаш като млада дама и бъдеща жена ще си харесаш все някаква, както казаха има за абсолютно всеки вкус и стил... Никой не те кара да се облечеш по неговия стил, нито пък някой те кара да се ръководиш по мнението му, НАЛИ!? Нито пък някой е казал че трябва да се съобразяваш с модата.. Вярно, трябва да си прекараш добре.. И животът не е никак кратък, стига да си го организираш, и щом е наложен стереотип, той не е напразно, просто иначе приличате на някакви обсебени, филмари, позьори, и да не продължавам да редя епитети... Защо нито една знаменитост не иска да изглежда "оригинално", точно заради това - защото ще изглежда банално. И тук идва мястото на Лейди Гага - тя не е облечена без вкус, има страхотна визия като цяло, и изглежда екстревагантно, но не и смешно.. Едно е да облечеш дизайнерска рокля само по твой модел, с уникална кройка и 15 сантиметровите обувки, друго е да се облечеш като пълен кретен, в два ОСОБЕНО неподходящи цвята, с кецове, които дори не стават за каквото и да е официално събитие... Не смятам да продължавам, и без това стана малко дълго...

Minerva
03-12-2011, 19:44
Ми нормално е сега да има такива желания, младите на тия години искат да се бунтуват, само че начините им куцат.

Lorein
03-12-2011, 19:44
Ето за това говоря.
sunshine01, кой е казал, че всички задължително се водят по модата? В крайна сметка всеки си избира и купува това, което му харесва. Лично аз съм си избрала рокля, която ми харесва, отива и в която ще ми е удобно. Това прави ли ме префърцунена госпожичка или еднаква с някого? :)
FuckingFreak, напълно съгласна съм с теб. :)

bloodyF
03-12-2011, 20:18
Миналата година, едно момиче от моята гимназия беше различна.
Косата и гримът-уникални, едно ярко червено червило, руса къса накъдрена на букли коса и надолу ужасно високи обувки ;д много готини при това и гащеризон с 3-4 панталон, не дънков ами черен от плат абе сещате се за какво говоря 8-) и черна чантичка тип портмоне ..супер беше :)

Shia
03-12-2011, 20:32
Dress Code .Има събития,на които колкото и да си бунтар трябва да се съобразиш.Сега сте непукисти,няма лошо да отстоявате своето,но даскалото ще свърши и след това няма да е същото.На бала действително можеш да отидеш,както си искаш,но съобразен с цялата обстановка.
Винаги може да си елегантен с панталон и блуза
дори и с кецове,ако намериш изтънчен модел,но не може да си БАШ всякакъв.

oTPoBHa
03-13-2011, 07:52
:D:D
LoL, колко много отговори :D :D

Остава ми да мина цяла гимназия преди бала, така че въобще не съм се замисляла.. Но имам един въпрос - до каква степен "малко пооо-различно" смяташ да отидеш на бала си?
Е 100% нема да е изцепка и нема да имате материал за клюки после :D :D Шегувам се. Относно това как искам да съм на бала ми... роклята ми в момента се шие ии.. ми беше страашно трудно да си намеря кадифе, памучно, черно.. Но накрая открих и в момента се крои и ... се надявам на най-добрия резултат :)

OFF: Хора, яко е тъпо това, което правите :) В смисъл, не е нужно хора с липса на вкус за тоалети да стават повод за спам и храна (: Оставете ги на мира, хората. Пък и не на всеки ще му се получи нещо такова, не слагайте всички под общ знаменател ;)

Pamaa
03-13-2011, 11:17
Хаха. . тази година завършвам седми клас, но не мисля да се превземам както правят повечето мацки на тая възраст / рокли-туники, мрежести чорапогащници, високи токчета. . а-у :lol: /. Все пак съм на 14 и мисля да сложа прозражна туника+топ отдолу и някакви дънки, ама айде стига така да идеш на бала си :lol: :smt011 !

oTPoBHa
03-13-2011, 12:08
Хаха. . тази година завършвам седми клас, но не мисля да се превземам както правят повечето мацки на тая възраст / рокли-туники, мрежести чорапогащници, високи токчета. . а-у :lol: /. Все пак съм на 14 и мисля да сложа прозражна туника+топ отдолу и някакви дънки, ама айде стига така да идеш на бала си :lol: :smt011 !

Мацка (и към всички които са наспамили темата) - тази тема не е за тебе :)
Никъде в условието не пише "Какво мислиш относно обличането еди-как си" и т.н., за да изказваш мнение. :) Идеята на темата беше в нея да пишат само хора, които завършват тази година и да разказват за своите приготовления и т.н.
Но тук трябваше всеки, разбрал-недоразбрал, да си изкаже неадекватното и негативно мнение :D
Ама шанс :) В teenproblem очевидно неосрана тема няма!! :D :D :D

WaterLilly
03-13-2011, 12:35
Имам една идея как бих изглеждала, ако въобще отида.

Рокля, подобна на това:
http://i54.tinypic.com/ayardt.jpg
Само че горната част да е корсет от плат (на снимката не виждам такава ли е).
Обувките или от ония балетните пантофки (ballet flats), или токчета тип сандал с каишка през глезена, клоня към второто.
И чантичка от ония като портмоненца, които само се закопчават.
Останалото не съм го мислила.

Дано не е много нелепо. :-|

П.П. Момичето с кецовете изглежда адски тъпо... не стигат цветовете, ами и всичко е от лъскава материя. X__X

Rebirthing
03-13-2011, 12:41
Дано не е много нелепо. :-|



Нелепо ли ? Много си е добре даже :) !

oTPoBHa кое ни е неадекватното на мненията ?! Аз попитах вече, какво разбираш под "различно". Ако може със снимков материал, де... :)

mimsssssss
03-13-2011, 13:38
От моя клас всички си бяха чалгаджийки - с дългите отзад рокли и къси отпред, мега тупираните коси и екстейшъните, опушен грим, малки цици но вдигнати до врата и т.н. сещате се целият им стил какъв е.
Та аз (много ясно имаше и още 2-3 индивида като мен) реших, че не искам да подражавам на този "стил" да го наречем. Бях си най - обикновенна принцеса, както съм си го представяла винаги. Прекарах си чудесно, през вечерта си обух и кецовете, защото не идържах на токовете и дори реших че роклята стои по яко с кецките, но тва е друг въпрос. Косата и грима си ги правих аз, на лицето имах едно завъртяно (даже и аз не мога да го опиша, но е едно индианско с определено значение), което направи приятеля ми. Бях с леко начупена коса, нищо накичено и сребърни бижута. Роклята ми не беше с деколте, макар гърдите ми да са големи, просто не исках да парадирам с това. Единственото което ми бе отркито ми бяха ръцете и гърба малко и се виждаха татуировките ми. Само не казах роклята ми беше в зелено и сребърно.

Аз съм много против тези чалгаджийкси облекла и не мисляя че момиче на 18 трябва да прилича на толкова евтина жена.

POLLINA
03-13-2011, 13:57
и кво мойта рокля като е къса и дълга отзад тва ме прави ефтина ли?доста си далеч от истината. когато всеки един детаил е съчетан с вкус и има класа всичко ще е изглежда перфектно. Аз лично не харесвам роклите тип ''принцеса'' смятам,че са ужасни..но всеки с вкуса си ... затова не мисля ,че трябва да слагате всички под общ знаменател,за това как ще изглждат, какви са и на какви се правят...

POLLINA
03-13-2011, 14:00
Имам една идея как бих изглеждала, ако въобще отида.

Рокля, подобна на това:
http://i54.tinypic.com/ayardt.jpg
Само че горната част да е корсет от плат (на снимката не виждам такава ли е).
Обувките или от ония балетните пантофки (ballet flats), или токчета тип сандал с каишка през глезена, клоня към второто.
И чантичка от ония като портмоненца, които само се закопчават.
Останалото не съм го мислила.

Дано не е много нелепо. :-|

П.П. Момичето с кецовете изглежда адски тъпо... не стигат цветовете, ами и всичко е от лъскава материя. X__X

много добър избор, ще бъдеш страхотна :)

mimsssssss
03-13-2011, 14:29
Имам една идея как бих изглеждала, ако въобще отида.

Рокля, подобна на това:
http://i54.tinypic.com/ayardt.jpg
Само че горната част да е корсет от плат (на снимката не виждам такава ли е).
Обувките или от ония балетните пантофки (ballet flats), или токчета тип сандал с каишка през глезена, клоня към второто.
И чантичка от ония като портмоненца, които само се закопчават.
Останалото не съм го мислила.

Дано не е много нелепо. :-|

П.П. Момичето с кецовете изглежда адски тъпо... не стигат цветовете, ами и всичко е от лъскава материя. X__X

много добър избор, ще бъдеш страхотна :)

уникално е, съгласна съм, може би ако има тъмно зелено или синьо някъде , просто да не е цялото черно.
А Полина, съгласна съм с теб, и не съм аз човека дето да съдя хората и думата чалга не е обудна, а вид стил. Просто аз не го харесвам, това не означава че е грозно, само че масово всички са така. А аз си исках да съм принцеска, защото бях най - щастливата на света и се чувствах точно като принцеса по лични причини :)

Goddess
03-13-2011, 14:37
Истински различен ще си, ако и в еднообразието изпъкваш. Ако ще да има и други и с като твоята прическа, и твоя грим, и твоята рокля дори, но ти пак да изпъкваш. Повечето се правят на идиоти, в стремежа си да се отличат, защото явно имат комплекса, че по друг начин няма как да стане. Говоря наистина за нелепите случаи, в които момичета (най-вече) се правят на клоуни, както е и момичето със синьо-зеленото...нещо. Ужас и безумие - толкова инфантилност, лигавщина и комплексарщина лъха...Знам, че вероятно звучи крайно, но за мен едно момиче на такава възраст трябва вече да излъчва женственост - кецове, кубинки тотално не ми се вписват в понятията: женствено, красиво, нежно. И не е нужно да си "чалгарка" или "кифла", за да изглеждаш женствено и добре.
П.П. Подчертавам, че изразявам своите виждания за нещата и не задължавам никого с тях, нито пък се опитвам да засегна някого.

mimsssssss
03-13-2011, 14:54
http://prikachi.com/users/mimsssssss/206Q.jpg
http://prikachi.com/users/mimsssssss/207t.jpg
http://prikachi.com/users/mimsssssss/187A.jpg
http://prikachi.com/users/mimsssssss/189a.jpg
http://prikachi.com/users/mimsssssss/188e.jpg
ей това съм аз, мисля че съм супер различна и не съм в чалгаджийски стил, просто това, което винаги съм искала :)

POLLINA
03-13-2011, 14:58
разбира се , че е вайно ти да се харесваш. и все пак аз лично не бих се опрделила с ''чалга '' стил. в роклята ми няма нищо ,което да се впише в тия представи.както и да е.
но честно казано има и доста момичета и с подобни на твоята рокля

billytalent
03-13-2011, 15:03
http://i54.tinypic.com/ayardt.jpg


Прекрасен избор.
И аз исках нещо подобно, но фигурата ми не го позволява.

anna93
03-13-2011, 15:09
http://prikachi.com/images/437/3089437V.jpg
http://prikachi.com/images/535/2486535Q.jpg (но да е къса)
http://prikachi.com/images/445/3089445Z.jpg (да е черна, с бял колан)
Или някаква като на WaterLilly http://i54.tinypic.com/ayardt.jpg

Lorein
03-13-2011, 16:08
Истински различен ще си, ако и в еднообразието изпъкваш. Ако ще да има и други и с като твоята прическа, и твоя грим, и твоята рокля дори, но ти пак да изпъкваш. Повечето се правят на идиоти, в стремежа си да се отличат, защото явно имат комплекса, че по друг начин няма как да стане. Говоря наистина за нелепите случаи, в които момичета (най-вече) се правят на клоуни, както е и момичето със синьо-зеленото...нещо. Ужас и безумие - толкова инфантилност, лигавщина и комплексарщина лъха...Знам, че вероятно звучи крайно, но за мен едно момиче на такава възраст трябва вече да излъчва женственост - кецове, кубинки тотално не ми се вписват в понятията: женствено, красиво, нежно. И не е нужно да си "чалгарка" или "кифла", за да изглеждаш женствено и добре.
П.П. Подчертавам, че изразявам своите виждания за нещата и не задължавам никого с тях, нито пък се опитвам да засегна някого.

Напълно съгласна! :)

WaterLilly, наистина чудесен избор (според мен). :) Моята рокля е нещо подобно, но не точно същото. :P

Иначе аз лично много мразя това определяне "чалгарски" стил, еди-какъв си стил... Мразя такива определения, въпреки че и аз понякога ги използвам несъзнателно. Ти си си такъв, какъвто си. Никой не може да те определя какъв си. Но според мен наистина бала си има някакъв дрескод. Иначе досега наистина да е станало масово всеки да си ходи на бала, както му падне и официално облечените да останат да се броят на пръсти. Винаги можеш да си ходиш, както ти харесва. Но е хубаво според мен на бала да изглеждаш малко по-женствено и "пораснало". Все пак нали до известна степен това показва бала. Все ще се намери някоя рокля, която да се доближава макар и малко до всекидневния стил, който носите.

Biskfitka
03-13-2011, 17:01
Като се облечеш по-обикновено или странно няма да си различна,поне не в добрия смисъл. Мое мнение де,момичето с кецовете и роклята не ми харесва,всеки има право да изглежда както иска,но...
Мимссс на мен ми харесваш :) Роклята е малко странно зелено,но ти отива 8-)
А за определянето на стила,това много ме дразни.И моята идея за бала ми (след 2 години) е удължаване на косата,грим и по-разголена рокля,просто защото мисля,че определено имам какво да покажа,защо да си ги крия? :Д :-| Това не означава,че съм се облякла така,защото искам да приличам на Андреа например.

oTPoBHa
03-13-2011, 21:58
Едно-две креативни мнения =) Супер, има напредък :D Някои мацки действително имат вкус, да :) Това е добре, че няма да има изцепки на бала :D
Днес си поръчах пирамидките за декорация на роклята. :) Утре ги отнасям при моделиерката да ги слага :D Направо нямам търпение да я пробвам :P

oTPoBHa
03-16-2011, 19:18
Няма да ходя на бала си
Не харесвам подобни събирания :D
Имахме нещо като бал след 7ми клас и само аз не отидох
Шибано мнение, не по темата
На кой му пука, че не си ходил на събирането след седми клас ..... не е за това темата... бахти