PDA

View Full Version : Разлика между коса на треса и коса на клипс...



oTPoBHa
03-12-2011, 08:44
Каква е разликата? Кое е по-добро? Ще си взимам коса за удължаване от един сайт и не знам кое да избера...

LovEsIckk
03-12-2011, 08:51
Тресата е ред коса.
Косата на клипс е нарязана треса с зашити клипси.
Естествено можеш да си поръчаш треса и сама да си я скроиш и да си сложиш клипсите.

oTPoBHa
03-12-2011, 09:23
Значи това с клипса като че ли е по-добро? Струва ми се по-практично, защото ще искам и да я махам отвреме-навреме.. :?

LovEsIckk
03-12-2011, 09:48
Eми да.Моята е така.Плюс това ще ти изкара повече време.Ама искам да ти кажа,че можеш да си я поръчаш само тресата и ти да си сложиш клипсите,ако не ти се занимава виж готова на клипси.

XxNymphetaminexX
03-12-2011, 10:49
Аз си поръчвах от Англия тресата и клипсите отделно и сама си ги скроявахии се получи много по-добре ,защото сама реших колко големи да са парчетата и къде да сложа клипсите.. и така можеш да ги направиш различни за различните части от косата и стои по-естествено.

oTPoBHa
03-13-2011, 08:15
Аз си поръчвах от Англия тресата и клипсите отделно и сама си ги скроявахии се получи много по-добре ,защото сама реших колко големи да са парчетата и къде да сложа клипсите.. и така можеш да ги направиш различни за различните части от косата и стои по-естествено.

Тя мойта коса е дълга, права и равна - към 40см :) Просто искам да я удължа, затова мисля да взема готова :)