PDA

View Full Version : Моля,помогнете!



freakyGirl
03-12-2011, 15:37
Добър ден,мои скъпи връстници и съфорумници.Дойде и моят час да задам своя въпрос..Бих желала да ви попитам,как да кача песни от компютъра на телефона си?Справям се с качването на файлове от телефона,но е и от компютъра. :o Имам безичен Bluetooth,използвам BlueSoleil.Ще ви бъда много благодарна ако ме посъветвате какво мога да направя,целувкии :) :grin:

CheAD
03-12-2011, 22:14
Ако имаш кабел,пробвай през кабела,аз си качвам всичко с USB кабел на нокииката ми,чиста работа за 5 минутки.

doomkillerr
03-12-2011, 22:24
Щом имаш блутуут устройство на компютъра пробвай "най-елементарния" (според мен) вариант!

Отваряш си Windows Explorer - намираш песента, която искаш да си пратиш на телефона - щракаш върху нея десен бутон на мишката и от падащото меню избираш "Send to..." -> "Bluetooth device", ето така:

http://www.tips4pc.com/images/send%20to%20a%20bluetooth%20enable%20device.jpg

freakyGirl
03-13-2011, 08:38
doomkillerr, Много Благодаря..пробвах,но ми изписва това : Windows cannot find any Bluetooth devices. Make sure that your Bluetooth radio is attached to your computer and is turned on, and that your Bluetooth device is turned on. Follow the setup instructions that came with the device, and then click Search Again. :-o :? :?

freakyGirl
03-13-2011, 08:41
Разбрах,че явно блутута не е включен и няма връзка..е,да ама блутута е нключен и сичко е на 6 :o :o :o :o :o

lmao
03-13-2011, 09:31
нещо такова беше:
пускаш bluesoleil на компа, ако блутуута на телефона ти е включен, то програмата ще го засече и ще се покаже около синьото кръгче (блутуута на компа също трябва да е включен)
и после се натискаше с дясно копче върху телефончето в програмата и се даваше да се свържат за изпращане на файл и се появяваше един нов прозорец в който директно пействаш песните.
не помня баш, ама май така беше ;д