PDA

View Full Version : Изпит УНСС



blackstreet
03-12-2011, 15:44
Здравейте утре съм на изпит и малко се приеснявам. Понеже не съм ходила до сега в УНСС ще ми кажете ли къде се намира западното крило, стая 2019. Също така стаите, в които се провеждат изпитите, големи ли са? И местата по трима ли си или всеки на отделен чин. И има ли значение къде ще седнеш, тоест по номер ли е или всеки където иска? Ако ми помогнете ще съм ви мн благодарна :) :) :) :) :)

shadow4e
03-12-2011, 16:09
Ако е тази, за която си мисля, беше с дълги редове и амфитеатрална, но трябва да се изкаже някой по-запознат.
Ако е такава, трябва да си прецениш дали ще ти се пишка/обичаш да се разтъпчваш, тогава трябва да седнеш открая, за да не вдигаш хората. На изпит по математика няма да имаш време за такива работи, така че гледай да ги свършиш преди това.
Какво точно ще е разпределението не може да се каже предварително, но няма места, така че ако целта ти е да имаш достъп до отговорите на повече хора, просто си избираш такова място.
При мен един път бяхме подредени през ред, друг път на всеки, което е голяма разлика, ако нямаш много собствени знания или се съмняваш. :Д

И още един съвет: гледай си твойте задачки и си решавай, а не се вманиячавай, че всеки иска да препише от теб, защото така на момичето пред мен не й стигна времето от всичкото криене/а пак можех да си препиша всичко, само че нямах и не съм имала желание/.


Има хора и табелки, които упътват, така че ще си я намериш залата, споко.

blackstreet
03-12-2011, 16:55
мерси много, ами аз съм на изпит по математика така че май наистина няма да имам време за излизане, а иначе на изпита трябваше да нося листа, който те ми дадоха и лична карта нали? И ако реша, че искам да поправя отг който съм дала, мога ли да го направя и как? :)

blackstreet
03-12-2011, 16:59
и вярно ли е че за грешен отг -1 верен +4 (не говоря за електронния, а за обикновения изпит)?

ArrowsOfDeath
03-12-2011, 17:40
На хартиения изпит нямаш възможността да променяш отговора си. Каквото си писала - това е. И да, за верен печелиш 4 точки, за грешен губиш 1.

shadow4e
03-12-2011, 18:05
Mожеш обаче, ако си маркирал един грешен, да маркираш още един, така не ти отнема поне една точка, което пак си е добре.
А за изпит по математика си носи и четиризначните таблици на УНСС, освен ако не знаеш всички наизуст без да губиш време в мислене.

blackstreet
03-14-2011, 16:50
а ако не отбележа отговор ? взимат ли точки

littlebaby
03-14-2011, 17:04
а ако не отбележа отговор ? взимат ли точки
2019 е на 2рия етаж, няма как да не я видиш. Плюс това ще има и хора, които ще ти я покажат.
За верен отговор 4т, грешен - -1, не отбелязан - 0