PDA

View Full Version : Триене на хорнологията на друг скайп потребител



vik0883
03-12-2011, 18:16
От известно време един си прави базици с мен, като копира хронологията дето съм си писал с него, и я разпространява навсякъде. Как мога да направя, въпросният човек да си изтрие хронологията, т.е да няма нищо в нея?

doomkillerr
03-12-2011, 22:00
Освен да хванеш да му "счупиш канчето" - друг вариант аз не виждам това да стане.... ааа - може и компа да му хакнеш, но като се замисля първия вариант хем ще е по сигурен, хем с по-малко усилия!!! :wink:

selenium
03-13-2011, 09:35
Трябва ти достъп до неговата машина. Разполагаш ли с такъв?

vik0883
03-13-2011, 17:36
Трябва ти достъп до неговата машина. Разполагаш ли с такъв?
Не :(

ThEKiNgG
03-13-2011, 17:49
Ако си на училище можеш да му сложиш бот на пц-то на което сяда и да го настройш всичко написано на клавиатурата да ти праща на имейла но тва е малко възможен начин.

selenium
03-13-2011, 21:34
Ако си на училище можеш да му сложиш бот на пц-то на което сяда и да го настройш всичко написано на клавиатурата да ти праща на имейла но тва е малко възможен начин.

Хронологията на скайп се съхранява локално на машината от която е писано. Намира се в AppData папката на юзъра. Ако се логнеш от друга машина сървъра на скайп ти праща само контактите, но не и чат хронологията.
(поне при по-старите версии на скайп беше така)

Не виждам как може да му изтрие хронологията при положение, че няма достъп до машината. Като му вземе акаунта, пак няма да може да му изтрие хрологията.

capslock
03-14-2011, 18:46
при новият скайп хронолгията не се ли прехвърля but what the fuck просто спри да си пишеш с него

kstanishev
03-14-2011, 20:48
Не се прехвърля и наистина няма начин, освен ако нямаш достъп до машината. Има мноооооого малък вариант, ако влезеш с неговия профил да ти зареди тук-там нещо, но не мисля, че ще ти свърши работа (а и включва хакване, което ако можеше да го правиш, нямаше да постваш тука)

Ivan4o0o0
03-15-2011, 05:21
Ако знаеш парола и име просто влез и смени паролата :)