PDA

View Full Version : Коса...



sasuke666
03-12-2011, 17:40
Косата ми попринцип е чуплива, а накрая завършва с къдрици.Обаче след като се боядисах и се изправи!?!Винаги съм искала права коса...но сега къдриците ми ми липсват ); Как мога да ги възстановя?...Чувала съм също за продукти като Нивеа, Сънсилк, Пантен за оформяне на къдрици...но не знам дали са ефикасни. :-o

Pamaa
03-12-2011, 18:06
с пяна и дифузер :)

sasuke666
03-12-2011, 18:15
Да, но така дали няма да се изтощи още повече косата ;?

SexyBitch
03-12-2011, 18:18
Косата ми попринцип е чуплива, а накрая завършва с къдрици.Обаче след като се боядисах и се изправи!?!Винаги съм искала права коса...но сега къдриците ми ми липсват ); Как мога да ги възстановя?...Чувала съм също за продукти като Нивеа, Сънсилк, Пантен за оформяне на къдрици...но не знам дали са ефикасни. :-o

АААААА :grin: Съжалявам, че се възползвам от темата, ама сестра ми е на 14 и има същата коса както описвам своята. МРАЗИ си къдриците. Та исках да питам дали ако се боядиса същия цвят, ще й се изправи косата и припоръчвате ли го след като е на 14 8-) А и дали ще е завинаги изправена (райй :grin: ) или като падне боята....пак същата джунгла :-x

Paramour
03-12-2011, 19:54
уф баща ми е прав: когато момичетата са с къдреви коси-искат да са с прави, а ако са с прави коси-искат къдреви ..
по темата: нямам идея ;д

FuckingFreak
03-12-2011, 20:09
къдреви

wtf?! 8-) сигурно си объркала ;d
Иначе да, баща ти е прав..

А иначе как да възстановиш : Като оставиш боята да падне..
Шампоан, балсам, маска, серум и каквото и да било друго няма да ти ги възстановят.. Даже може и никога да не се върнат, знам ли, нищо не ти пречи да оставиш боята да падне и да почакаш 1-2 месеца..
Как да се накъдриш - има много начини, има със и без използване на топлина..

Paramour
03-12-2011, 20:13
къдреви

wtf?! 8-) сигурно си объркала ;d
Иначе да, баща ти е прав..

ееми.. така е.
мене като ми се спи и бъркам .. ;д

Fiction7577
03-12-2011, 20:27
Ти не знаеш какво искаш! :lol: :lol:

Остави боята да падне и не обработвай повече косата си.

Би трябвало да се възстановят къдриците.

Pamaa
03-13-2011, 10:42
Да, но така дали няма да се изтощи още повече косата ;?

ами вече има всякакви продукти за коса, които я подхранват и мога да ти кажа, че мен януари месец супер много ме мързеше да си правя прическа всеки ден и само с пяна и дифузер / обаче всяка сутрин я оправях / и даже ми се повъзстанови, тъй като не съм я изправяла. В момента ползвам на Тафт с арганово масло и съм много доволна :P