PDA

View Full Version : Помощ!



Alexvr94
03-12-2011, 18:04
Здравейте, искам да Ви попитам нещо. Значи сега съм 8 клас в непрофилирана паралелка. Миналата година направих грешка като не кандидатствах. И сега искам да вляза в профилирана паралелка, която се кандидатства след 7 клас в същото училище. Профилираните предмети са Английски и История. За да вляза в тая паралелка разбрах, че трябва да има свободни места и да се кара някакъв приравнителен изпит по Английски. Свободни места има даже 2, обаче ме притеснява приравнителния. Аз съм много добре по Английски, но тая паралелка все пак тая година имат по 18 часа Английски на седмица. Някой може ли да даде накакви примерни тестове, и ако има някой, който е бил в мойто положение, ако може да каже труден ли е бил. Мерси предварително : ))

nessparty
03-12-2011, 19:05
Здравей : ] и аз съм 8 клас, но кандидатствах и влезнах в що-годе добро училище 8-) Не мога много да пиша по темата и да отговора на въпросите ти .. но ще те посъветвам да не се притесняваш за този изпит, защото ще е по-зле . . просто си учи нещата и като дойде времето за изпита, да си го минеш и да влезеш, където искаш !! :) :-)