PDA

View Full Version : Проблем



lili12
03-12-2011, 18:23
Проблемът ми е следният.
В училище нямам никакви приятели, а не съм за първа година в този клас. Всички постоянно ме отбягват :shock: и аз не знам защо! Нито ги обиждам, нито се заяждам с тях... с една дума нищо не им правя. Не разбирам с какво съм заслужила това :-o Е до преди някоко месеца имах една приятелка, която се оказа една лицемерка (няма да разказвам). Може би някои от вас ще ме посъветват да не обръщам внимание на това, но се поставете на мое място. Всички излизат навън през голямото междучасие, а аз оставам сама в стаята или трябва да се принудя да излизам сама. Ами на някаква екскурзия или нещо какво пак ли да съм сама? Моля ви помогнете ми :( В 8ми клас съм.

П.С. Моля без обиди !

Madem0aselle
03-12-2011, 19:26
Ще те посъветвам да се държиш по приятелски
Пример:Влизаш в стаята ,казваш им ~Здравейте ~ ,усмихваш се ,участваш в инициативи ,когато си говорят нещо се присъединяваш ,казваш своето мнение и ВСиЧКо ще се управи :):):)

danibebi
03-12-2011, 20:32
Може просто да си въобразяваш, че те отбягват. Викай някое момиче да излезете заедно на междучасието, или да дойде с теб до магазина, примерно. Ходи, питай ги какво правят и почвай да си говориш с тях. Също така се запознай и с хора от други класове. Прави всевъзможни опити ии все нещо ще се получи. :)

StolenBliss
03-12-2011, 21:10
Да, не знам дали си се опитвала да завържеш контакт с тях? Мисля, че ако не си и го направиш, нещата няма да са така. В момента може да те смятат за някое затворено момиче. Поеми инициативата и се заговори с някой, с който смяташ, че ще си подходиш. Не ти е първа година там, би трябвало да ги познаваш вече кой каква стока е. Пробвай и разкажи какво е станало :)