PDA

View Full Version : УСПОКОЙТЕ МЕ МОЛЯ ВИ !



Hesinka
03-12-2011, 19:08
Така .. знам че е повече от невъзможно,но тези съмнения ме правят луда!С приятелят ми не сме правили секс никога,но съм отворена от пръстите му..преди 10тина дена се пробвахме да правим секс но той си вкара само главичката,аз се разпищях че нямаме презерватив и всичко приключи до там..също така се е случвало той да си пипа пениса(по които е имало секрет преди свършване) и след това да ми бърка със същата ръка..Колкото и невъзможно да звучи,цикълът ми закъснява и ме боля корем високо под ребрата вчера..възможно ли е да съм Бременна?Аз лично съм на мнение че няма почти никакъв шанс това да е възможно .. Вие как мислите ?

Bolux
03-12-2011, 19:49
1 сираче повече,като се чукате на поразия така става!

ImmortalSportFreak
03-12-2011, 20:05
Направи си тест и ще видиш.

krissy7
03-12-2011, 20:11
Успокой се , не мисля , че си бременна . И все пак ако си - болките високо в корема май говорят за извънматочна бременност . Абе с 2 думи прави тест и ако е положителен - лекар .

Greennight
03-12-2011, 20:17
Ако си девствена няма страшно :)

FuckedUp
03-12-2011, 22:11
Направи си тест.

Hesinka
03-13-2011, 05:46
За какво чукане на поразия говорите,като аз никога не съм правила секс ?! Не четете а бързате да храните ..

bloodyF
03-13-2011, 06:01
За какво чукане на поразия говорите,като аз никога не съм правила секс ?! Не четете а бързате да храните ..



Хименът може да се разкъса единствено от пенис (не от пръст, крак, краставица, вибратор, морков и т.н.) и при активен спорт.
Така че не си бременна според мен, най вероятно ти закъснява защото времето се позатопля и това също ти влияе..
един тест да отхвърлиш съмненията не струва повече от 5 лева..