PDA

View Full Version : Приятелките ми се държат като.. ку*ви



MayFlower
03-12-2011, 21:01
Не! Просто ще полудея вече.. Ние сме 5 най-добри приятелки! От както се помня сме заедно и винаги сме се подкрепяли и във всичко сме били заедно! ( на 15 сме ) Та проблема е там, че тези дни ( близо 3-4 седмици ) не мога много да излизам с 2-те от тях, защото смените са ни различни! Просто нещо става- или аз се променям или те , но по-скоро те. Държат се като най-големите к*рви - няма изречение, в което да не кажат някоя простотия. Изглеждат наистина много ЗЛЕ отстрани и понякога ме е срам да съм покрай тях, защото ме излагат ( знам колко тъпо звучи де , ама си е така - к'во да си кривя душата ) . Целуват се с момчета, с които даже не ходят ( ще кажете - тебе какво те бърка? - гледай себе си ) ми това са ми най-близките приятелки и винаги съм с тях и хората ще си помислят че и аз съм същата като тях , а не искам да си изграждат такова мнение за мен! Аз съм най-харесвана от тях , точно по тази причина- че не се натискам на никого и момчетата наистина ме харесват ( както и да е , това няма общо с проблема ). Казвала съм им, че понякога се излагат и не е хубаво така да се държат - точно като разгонени момиченца , защото наистина са смешни не само в моите , но и в очите на момчетата. Разбирам че сме в такава възраст и хормоните ни бушуват , но да се държиш като ку*ва.. малко.. хмм..

НЕ ЗНАМ КАК ДА ГИ НАКАРАМ ДА СЕ ЗАМИСЛЯТ МАЛКО И ДА СЕ ВИДЯТ ОТСТРАНИ КАК ИЗГЛЕЖДАТ..

Благодаря Ви за отделеното време! :*

StolenBliss
03-12-2011, 21:04
Ами сигурно наистина са станали к*рви :-o и щом не те слушат като им говориш, не знам какво друго да направиш. Освен пак да пробваш да им оториш очите, като някак им покажеш, че си сериозна, та да си седнат на дупетата. Give it a try ;) Успех.

MayFlower
03-12-2011, 21:08
Ами сигурно наистина са станали к*рви :-o и щом не те слушат като им говориш, не знам какво друго да направиш. Освен пак да пробваш да им оториш очите, като някак им покажеш, че си сериозна, та да си седнат на дупетата. Give it a try ;) Успех.

Винаги когато съм им го казвала, съм била наистина сериозна. Те или просто сменят темата, или го приемат по някакъв техен начин и даже не се замислят :||

StolenBliss
03-12-2011, 21:14
Ти си била сериозна, но те не са те приемали на сериозно. Това имам в предвид. Трябва някак да ги накараш да се спрат и да те чуят. Не знам развикай им се ако трябва 8-) Нали сте приятелки, не мисля че ще се разсърдят сорта.

DieselBlood
03-12-2011, 21:56
Разбирам,че искаш да помогнеш на приятелките си,НО!!ако са решили да стават курви,остави ги.Срещу курвентийството лек няма.А ако прецениш,че са готови да те слушат,поговори малко с тях.Всичко зависи от твоята преценка.

Schneeflocke
03-13-2011, 06:34
Целуват се с момчета, с които даже не ходят ( ще кажете - тебе какво те бърка? - гледай себе си ) ми това са ми най-близките приятелки и винаги съм с тях и хората ще си помислят че и аз съм същата като тях , а не искам да си изграждат такова мнение за мен!

лелееееее, на къде върви светът, хората почнаха да се целуват без да ходят :shock: Т'ва е просто недопустимо, трябва да се събщи на родителите, че партията какво ще ги прави, ако ги хване, направо в поправителното... *facepalm*

TheTiger
03-13-2011, 12:49
А може би са ?

MayFlower
03-13-2011, 14:59
Не ги знам какво им става. Като им го кажа право в лицето се смеят и ми викат : '' Днеска ми е много лигаво нещо '' |( Откачам някой като каже ''лигаво ми е '' |(

fenastz
03-13-2011, 16:15
Намери си други приятелки. На 15 тая работа с "BFF" е пълна простотия, мисля, че и сама не ги чувстваш особено близки...

Biskfitka
03-13-2011, 17:08
И кво като се целуват с момчета,които не са им гаджета? :shock:

Остави ги,всеки може да е такъв,какъвто си иска :)

Eliii
03-13-2011, 17:33
Целуват се с момчета, с които даже не ходят

Fuck. И аз съм била курва значи... 8-)

По темата: те сами си избират как да се държат. Не можеш ( и нямаш право ) да им се бъркаш и да се опитваш да ги промениш. В крайна сметка, всеки си има глава на раменете. А след като не можеш да ги приемеш такива, значи не са ти толкова близки.
Извод: намери си нови приятели!

ALF13
03-13-2011, 17:47
Хората се променят и щом не ти допада тяхното държание, няма смисъл да продължаваш да дружиш с тях. НЕ можеш да ги промениш, така че по-добре не се занимавай с тях, за да не станеш като тях. :)

MayFlower
03-13-2011, 19:58
Целуват се с момчета, с които даже не ходят

Fuck. И аз съм била к***а значи... 8-)

По темата: те сами си избират как да се държат. Не можеш ( и нямаш право ) да им се бъркаш и да се опитваш да ги промениш. В крайна сметка, всеки си има глава на раменете. А след като не можеш да ги приемеш такива, значи не са ти толкова близки.
Извод: намери си нови приятели!


ООО представа си нямаш колко са ми близки :) Щом им казвам нещата в очите, значи супер много ми пука за тях. Ако не ми пукаше, нямаше да го правя. Нашето приятелство е наистина много силно, и сме минали през много неща заедно ! Няма никога да ги оставя , нито те мен! Хормоните яко ги цепят и затова се получава така , ще се справим! :)

Благодаря Ви за мненията!

Wazaap
03-13-2011, 21:52
Емм не им обръщай внимание. Приятелки са ти, кво може да направиш? Само не ставай като тях :D .

kinkygirl
03-14-2011, 11:40
амии... нe можeш да ги промeниш ако тe самитe нe искат ! ;) щом тe излагат ги за**би и толкова..да от години стe заeдно но каква полза щом ти врeдят..ти си знаeш кво щe правиш оттук нататъък..

Schneeflocke
03-14-2011, 16:11
]


ООО представа си нямаш колко са ми близки :) Щом им казвам нещата в очите, значи супер много ми пука за тях. Ако не ми пукаше, нямаше да го правя. Нашето приятелство е наистина много силно, и сме минали през много неща заедно ! Няма никога да ги оставя , нито те мен! Хормоните яко ги цепят и затова се получава така , ще се справим! :)

Благодаря Ви за мненията!

Страшни приятелки са ти, щом тги наричаш к***и. Последната, която ми намекна подобно нещо...от 2 години на един етаж живеем, не съм й продумала.

Pa3yMeH
03-14-2011, 17:35
Не можеш да ги промениш. Аз бих си намерил нови приятели ;)

MayFlower
03-14-2011, 17:52
]


ООО представа си нямаш колко са ми близки :) Щом им казвам нещата в очите, значи супер много ми пука за тях. Ако не ми пукаше, нямаше да го правя. Нашето приятелство е наистина много силно, и сме минали през много неща заедно ! Няма никога да ги оставя , нито те мен! Хормоните яко ги цепят и затова се получава така , ще се справим! :)

Благодаря Ви за мненията!

Страшни приятелки са ти, щом тги наричаш к***и. Последната, която ми намекна подобно нещо...от 2 години на един етаж живеем, не съм й продумала.

Да , страшни приятелки са ми ;]] Не съм ги наричала ку*ви , просто последно време нещо в тях се промени и се държат като такива ! Надали ти някога ще имаш такива приятели, каквито имам аз! :)

radeberger
03-14-2011, 18:01
"Разгонени момиченца" - ето ти една предполагаема причина.

Друга може да е това, че момчетата ти обръщат повече внимание и за да си вдигнат самочувствието искат да привлекат вниманието към себе си. Приятелство между жени трудно се получава, защото винаги някоя гледа да е "по" от другата. И постоянно има някаква завист (поне от мойта гледна точка на момче ми е странно, но така ги виждам нещата).

Schneeflocke
03-15-2011, 05:46
Да , страшни приятелки са ми ;]] Не съм ги наричала ку*ви , просто последно време нещо в тях се промени и се държат като такива ! Надали ти някога ще имаш такива приятели, каквито имам аз! :)

Да си забеляза заглавието на темата? Или, ако ги обиждаш зад гърбовете им, не се брои? С моите приятели поне се уважаваме и през ум не ни би минало да се обиждаме, приемаме се такива, каквито сме. Честно казано, не искам приятели като твоите, още по-малко като теб....

RoSKo0o0
03-15-2011, 08:09
Спокойно! И твоето време ще дойде!

MayFlower
03-15-2011, 19:16
Да , страшни приятелки са ми ;]] Не съм ги наричала ку*ви , просто последно време нещо в тях се промени и се държат като такива ! Надали ти някога ще имаш такива приятели, каквито имам аз! :)

Да си забеляза заглавието на темата? Или, ако ги обиждаш зад гърбовете им, не се брои? С моите приятели поне се уважаваме и през ум не ни би минало да се обиждаме, приемаме се такива, каквито сме. Честно казано, не искам приятели като твоите, още по-малко като теб....

Зад гърбовете им??!?!? Ти изобщо направи ли си си труда да прочетеш какво съм написала , или просто пишеш ей така - да се намираш на работа? Това , което написах тук съм им го казала и на тях, но не могат да ме разберат. Не мога да ги оставя да се излагат пред целия град и именно за това им го казвам - защото са ми истински приятелки и ми пука за тях , както и на тях за мен!

P.S По-полека със злобните коментари, от много злоба и нерви се получават бръчки!!! :*

Schneeflocke
03-15-2011, 21:39
Зад гърбовете им??!?!? Ти изобщо направи ли си си труда да прочетеш какво съм написала , или просто пишеш ей така - да се намираш на работа? Това , което написах тук съм им го казала и на тях, но не могат да ме разберат. Не мога да ги оставя да се излагат пред целия град и именно за това им го казвам - защото са ми истински приятелки и ми пука за тях , както и на тях за мен!

P.S По-полека със злобните коментари, от много злоба и нерви се получават бръчки!!! :*

Поне си призна, че ги обиждаш... Чак ми е жал за тях, ако ти им се водиш приятелка. Може би те не те разбират, понеже не виждат нищо неедно в това, което правят. Да ти е хрумвало, че това е техният живот и ти не си им шефка? Че истинските приятели те приемат и разбират? Аз имах период, в който всяка вечер отивах в бар и си забивах пич за една нощ(понякога 2-3 момчета/мъже/момичета/жени на вечер). Приятелите ми ми казаха, че един ден ще съжалявам. Но никога и през ум не им мина да ме обиждат, още по-малко по разни форуми. Да не говорим да се срамуват от мен. Защото, в края на крайщата, нашето приятелсвто не се крепи върху моята бройка и с колко хора съм спала не променя какъв човек съм. Очевидно за теб това е изключително важно...

ПП: Ти, ако си мислиш, че можеш да събудиш злобата в мен....горкото :razz: Много малко неща са по-забавни от една пикла псевдоморалистка :-P

sladurka122
03-16-2011, 12:14
Аз съм в същото положение, но става дума само за едно момиче, а не за 4(не броя теб).. Тя се държи по същия наин, целува момчетата без дори да ги познава както трябва и им се натиска.. Сяда при тях и се прави на важна.. Най - гадното в моя случай е, че тя се натиска на момчето което харесвам(може да кажете, че ревнувам, но просто вече не издържам..) Ако и кажа нещо тя ми се смее в лицето се едо съм казала най - голямата простотия...

MayFlower
03-16-2011, 17:49
Аз съм в същото положение, но става дума само за едно момиче, а не за 4(не броя теб).. Тя се държи по същия наин, целува момчетата без дори да ги познава както трябва и им се натиска.. Сяда при тях и се прави на важна.. Най - гадното в моя случай е, че тя се натиска на момчето което харесвам(може да кажете, че ревнувам, но просто вече не издържам..) Ако и кажа нещо тя ми се смее в лицето се едо съм казала най - голямата простотия...

Аз говоря само за 2 от приятелките ми и ситуацията е наистина по-различна.

MayFlower
03-16-2011, 17:56
Поне си призна, че ги обиждаш... Чак ми е жал за тях, ако ти им се водиш приятелка. Може би те не те разбират, понеже не виждат нищо неедно в това, което правят. Да ти е хрумвало, че това е техният живот и ти не си им шефка? Че истинските приятели те приемат и разбират? Аз имах период, в който всяка вечер отивах в бар и си забивах пич за една нощ(понякога 2-3 момчета/мъже/момичета/жени на вечер). Приятелите ми ми казаха, че един ден ще съжалявам. Но никога и през ум не им мина да ме обиждат, още по-малко по разни форуми. Да не говорим да се срамуват от мен. Защото, в края на крайщата, нашето приятелсвто не се крепи върху моята бройка и с колко хора съм спала не променя какъв човек съм. Очевидно за теб това е изключително важно...

ПП: Ти, ако си мислиш, че можеш да събудиш злобата в мен....горкото :razz: Много малко неща са по-забавни от една пикла псевдоморалистка :-P[/quote]


Aз имах период, в който всяка вечер отивах в бар и си забивах пич за една нощ(понякога 2-3 момчета/мъже/момичета/жени на вечер).

Ааха.. пределно си ми ясна! Нямам думи просто..

Denchoti
03-16-2011, 17:57
emi opitay se da im kajesh na kakvo prili4at spostupkite si i resheniqta si no ako tova ne pomogne ...trqbva da si namerish novi priqtleki bffta na 15 rqdko ima no vinagi ima nqkpy koyto da ti dopadne :smt023

Denchoti
03-16-2011, 18:04
emi opitay se da im kajesh na kakvo prili4at spostupkite si i resheniqta si no ako tova ne pomogne ...trqbva da si namerish novi priqtleki bffta na 15 rqdko ima no vinagi ima nqkpy koyto da ti dopadne :smt023

Schneeflocke
03-16-2011, 18:05
Ааха.. пределно си ми ясна! Нямам думи просто..

мдааааа? Възрастен човек съм, проблем?

gab4ooo
03-16-2011, 18:51
еми нали каза че сте 5 а те двете са курви . излизай с другите 2 :Д не бе бзк . нз кво да праиш . или се изкурви и ти или се хвани гадже и ги остави . или се запознай с мене (момиче съм) . и мойте са такива

MayFlower
03-16-2011, 18:55
Ааха.. пределно си ми ясна! Нямам думи просто..

мдааааа? Възрастен човек съм, проблем?

Оххх не, не - ще се пръсна от смях ! Какви проблеми бе момиче?! Как си се филмирала простоо.. :razz: :razz:

Schneeflocke
03-16-2011, 18:57
Ааха.. пределно си ми ясна! Нямам думи просто..

мдааааа? Възрастен човек съм, проблем?

Оххх не, не - ще се пръсна от смях ! Какви проблеми бе момиче?! Как си се филмирала простоо.. :razz: :razz:

Деца...използват думи, чието значение не им е ясно. Нищо, ще пораснеш някой ден....дано...