PDA

View Full Version : Проблем с айфон :(



SexyBitch
03-13-2011, 10:11
Хора, имам 2 проблема, за които се надявах да ми помогнете.
1. Миналата година през септември си купих айфон 3джи ес втора употреба. Пуснах го да се зарежда в колата(без тя да е включена) и като я включих, екрана на телефона загасна. Дадох го на поправка в уж най-добтия сервиз-авелики и ми казаха вчера че не могат да го оправят :( Дали ще ми препоръчате добър сервиз в Пловдив?

2. Имам айфон 4- нов, не е джейлбрейкнат, с апъл 4.3 софтуер. Проблрмът е, че изобщо не мога да пиша СМС-си. Някой ще ми помогне ли?


3. Дали някой знае как мога от айтюунс да си свалям безплатно филми за айфона???

Мерси много мили хора ! :)

Nam3less3
03-13-2011, 10:27
Не ползвам иос, но за смс-ите какво значи не може да пращаш, виж в настройките за смс дали е въведен правилния номер на смс центъра(макар че едва ли е от това).
А за itunes - това ще е някакво чудо да може да теглиш безплатни филми. А за иос - няма официална дивх/хвид поддръжка и няма официална програмата която да плейва такива филми, ако не е джейлбрейкнат най-много някое mp4 да гледаш :D

SexyBitch
03-13-2011, 10:46
Не ползвам иос, но за смс-ите какво значи не може да пращаш, виж в настройките за смс дали е въведен правилния номер на смс центъра(макар че едва ли е от това).
А за itunes - това ще е някакво чудо да може да теглиш безплатни филми. А за иос - няма официална дивх/хвид поддръжка и няма официална програмата която да плейва такива филми, ако не е джейлбрейкнат най-много някое mp4 да гледаш :D

Мерси много за адекватния отговор. Видях за СМС-ите (къв е тоя код??? :-o ). А за 3джи ес-а ще ми кажеш ли нещо :-)

Nam3less3
03-13-2011, 11:06
Не ползвам иос, но за смс-ите какво значи не може да пращаш, виж в настройките за смс дали е въведен правилния номер на смс центъра(макар че едва ли е от това).
А за itunes - това ще е някакво чудо да може да теглиш безплатни филми. А за иос - няма официална дивх/хвид поддръжка и няма официална програмата която да плейва такива филми, ако не е джейлбрейкнат най-много някое mp4 да гледаш :D

Мерси много за адекватния отговор. Видях за СМС-ите (къв е тоя код??? :-o ). А за 3джи ес-а ще ми кажеш ли нещо :-)Съжалявам, но нямам представа от сервизи и такива сериозни технически проблеми(пази боже :Д), трябва да има някакъв официален сервиз за айфони, няма ли гаранция нещо да видиш кой е. А за смс-ите често в настройките има да се въведе номер на смс центъра(зависи на кой оператор си), но обикновено е в сим картата и няма нужда от това.

Nam3less3
03-13-2011, 11:22
http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=7

SexyBitch
03-13-2011, 14:18
http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=7

ХАХАХАХА Мерси, ама тоя е същият идиот, дето ми бави телефона 7 месеца :-x Ако знаеш ако го видя как ще го поздравя :-x Както и да е, аз сама ще намеря някъв сервиз, ама в никакъв случай не ходя при Авелики. НИКОГА :shock:

ThEKiNgG
03-13-2011, 16:28
Като гледам не е за тебе що не ми продадеш и двата телефона за 100лв.

DuDeN
03-13-2011, 17:02
за филмите---> теглиш си филм от замунда и след това го правиш в подходящия формат с http://www.formatoz.com/ :)

SexyBitch
03-13-2011, 17:48
Като гледам не е за тебе що не ми продадеш и двата телефона за 100лв.
Защото общо съм ги купила за 2200 :shock: Ни са прави на тарикат ;)

ThEKiNgG
03-13-2011, 19:25
Ха ха просто се майтапих не съм такъв човек ,че да изиграя някой така. :) Ква е тая мишка на която си давате телефоните дайте ги при мен аз на съфорумници безплатно ги поправям. За твойте проблеми и въпроси няма да намериш много отговори тук пиши в ipmart-bg.com там ще ти отговорят.
За 3гс ако ти е от процесора лошо нищо че струва 19 долара.

capslock
03-14-2011, 17:52
от Itune всичко е с пари :smt097 :smt098 :smt093 :smt084 :smt096 :smt065 :smt067 :smt013 :smt029 :evil: :-x

straus
03-16-2011, 11:34
Ти защото се хвалеше много от тоя IPhone, като гледам бая ядове береш :D Кажи в какво се изразява проблема с смс-ите, може и направо един клип да направиш да придобием някаква представа.