PDA

View Full Version : Грях ли е ...



azafata
03-13-2011, 12:02
... да се влюбиш в най - добрия приятел на гаджето си ?

Fiction7577
03-13-2011, 12:06
В любовта грехове няма, стига всичко да е любов без некви други шашми. Гадно е обаче щото така всички остават наранени.

e3l4ito0
03-13-2011, 12:07
не е грях, но не бих казала, че е точно любов.! пък и щом му е най- добър приятел, като почните да ходите[[ако изобщо тръгнете]]винаги бившият ти ще те гледа накриво, а ако не тръгнете много ще се объркат нещата~~ и гаджето ти ще разбере и ще скъсате...!! :(

nymphadora
03-13-2011, 12:30
Всичко се случва,не е грях.
Гадното ще е ако ги скараш.

lixofana
03-13-2011, 13:24
Грях не е, но определено е неправилно. За съжаление обаче никой не е господар на чувствата си и се случват и такива неща. Въпросът е дали и какво мислиш да предприемеш по въпроса...

N1ksun
03-13-2011, 13:29
Грях е разбира се . Спри да мислиш за него и си намери свободен мъж , така де момче . :D

ivcheto0o
03-13-2011, 17:58
Не знам дали е грях,но определено не е правилно да залъгваш приятеля си,да си с него а да искаш друг.

BlueFace
03-13-2011, 18:22
:? :? :?

Greshka
03-13-2011, 18:59
Не е грях, но ще е гадно да скараш най-добри приятели, защото едва ли ще мине без разправии :?

SuperBadSuperFresh
03-13-2011, 19:09
Супер кофти ситуация.Лично аз,въпреки всякакви чувства,бих се отдръпнала и от двамата.Глупаво е да скарам на-добри приятели от егоизъм.

frozendeath
03-13-2011, 21:21
Остави ги и двамата. Не бъди егоистка и помисли за чувствата на другите.

azafata
03-14-2011, 06:00
Страшно много го обичам. Лошото е, че знам, че и той много ме обича. Но да , приятелството е по - важно, не искам да ги скарвам , затова най - вероятно някой ден " ще се оттегля" , колкото и трудно да е, сигурно това е най - правилният вариант.

jghgh
03-14-2011, 06:09
Супер кофти ситуация.Лично аз,въпреки всякакви чувства,бих се отдръпнала и от двамата.Глупаво е да скарам на-добри приятели от егоизъм.
Всички така казвате, но е трудно, когато харесваш някого да не му го (по)кажеш или да не се пробваш поне с него, независимо какво ще стане.

И второ, за мъжете си има бро коуд и е изключено да се скарат. Мъжете са склонни да пренебрегват любовта заради приятелството и няма да позволят да се скарат заради момиче.

Schneeflocke
03-14-2011, 06:22
Супер кофти ситуация.Лично аз,въпреки всякакви чувства,бих се отдръпнала и от двамата.Глупаво е да скарам на-добри приятели от егоизъм.
Всички така казвате, но е трудно, когато харесваш някого да не му го (по)кажеш или да не се пробваш поне с него, независимо какво ще стане.

И второ, за мъжете си има бро коуд и е изключено да се скарат. Мъжете са склонни да пренебрегват любовта заради приятелството и няма да позволят да се скарат заради момиче.

:razz: Малките и наивните сте ми толкова сладки

azafata
03-14-2011, 06:31
:razz: Малките и наивните сте ми толкова сладки

С какво не си съгласен?

Schneeflocke
03-14-2011, 06:52
:razz: Малките и наивните сте ми толкова сладки

С какво не си съгласен?

Bro code :razz:

jghgh
03-14-2011, 07:00
Беше образно казано, не е нужно да подхождаш иронично.
И знам достатъчно хора, за които важи bros before hoes или както там беше.
Не хора, ми момчета де.

rtpghhfcz
03-14-2011, 07:51
Супер кофти ситуация.Лично аз,въпреки всякакви чувства,бих се отдръпнала и от двамата.Глупаво е да скарам на-добри приятели от егоизъм.

Ако са добри приятели няма да се карат, а ще изгонят въпросния субект, който се опитва да ги скара

umri
03-14-2011, 15:48
Всички така казвате, но е трудно, когато харесваш някого да не му го (по)кажеш или да не се пробваш поне с него, независимо какво ще стане.

И второ, за мъжете си има бро коуд и е изключено да се скарат. Мъжете са склонни да пренебрегват любовта заради приятелството и няма да позволят да се скарат заради момиче.
Ключовата дума в коментара ти е мъже. Има много п*ткопоклонни педераси, които не биха го зачели. Аз лично съм се жертвал неведнъж заради бро кода, въпреки че са ми били навити и те са били инициаторките.
На един купон ми танцува, пуска ми ръце, погледи, намигания, аз дърво, щото знам, че е на приятел, и т.нар. бро коуд. След това му казах за какво става въпрос, но той вместо да ми се зарадва и да я отреже, взел че й казал, тя го налъгала, че й съм се предлагал, и взе да дистанцира от мен пичът... в последствие тя го отряза, след като го унижаваше до предел.

Няма значение какво става и колко харесваш някоя. Ако тя ходи с твой приятел - не бараш! Във всички други случаи наглостта да крадеш жени е позволена, но не и от приятел.