PDA

View Full Version : Ако скъсате с приятеля/лката си...



make_you_mine
03-13-2011, 16:27
Случвало ли ви се е,когато скъсате с някого той/тя да започне отново да ви ''преследва'' ? Примерно, разочаровани сте от нещо и решавате да сложите край. Получавало ли се е така,че след като го направите, гаджето ви да започне отново да търси контакт с вас и да иска нов шанс ?

DevilWish
03-13-2011, 16:29
3 години подред идваше да ми реве :-o и пак се събирахме.. но вече карй.. :o

BaffaLsc
03-13-2011, 17:07
Т'ва се случва при почти всички май.. :-o

w0sh
03-13-2011, 17:09
EGO BOOST

nepowtorima
03-13-2011, 17:17
Т'ва се случва при почти всички май.. :-o

lixofana
03-14-2011, 05:22
Случвало ми се е много пъти, но обикнавено вече е било твърде късно..

Vilencety
03-14-2011, 10:57
Това се отнася най-вече за мъжете! Отначало им е добре сами, но като мине известно време започват да осъзнават какво са изгубили и се получава това нещо!

kinkygirl
03-14-2011, 11:12
чeсто явлeниe! Някой го прeживяват по-трудно!

XxNymphetaminexX
03-14-2011, 11:32
Това се отнася най-вече за мъжете! Отначало им е добре сами, но като мине известно време започват да осъзнават какво са изгубили и се получава това нещо!

againstyou
03-14-2011, 13:52
Ами всъщност не .. може би са прекалено горди,или пък не им е пукало толкова.

darrie
03-14-2011, 15:11
Това се отнася най-вече за мъжете! Отначало им е добре сами, но като мине известно време започват да осъзнават какво са изгубили и се получава това нещо!

Точно казано.. ](*,)
Случвало ми се е.. Както каза DevilWish - вече край.

littlebaby
03-14-2011, 15:29
Случвало ми се е няколко пъти...

Cucko0
03-14-2011, 17:35
случвало ми се е ..досадно и ненужно беше (поне в моя случай)

annabelJB
03-14-2011, 19:05
Случвало ми се е, но 1-2 пъти. Просто се поитай да поговориш с момчето, а ако не разбира прекъсни всякакъв контакт с него. Не обръщай внимание би трябвало да спре..

TheBeliever
03-14-2011, 19:15
Като приключвам връзка се старая да го правя така, че човека отсреща да разбере мотивите ми и да няма недоизказани неща и фалшиви надежди. За щастие почти винаги се получава и до сега съм имала само един навляк, който не разбираше от дума и седмици наред ми се влачеше да ме пита "Дали не съм си променила мнението". :?

flyingmonkey
03-14-2011, 19:29
Това се отнася най-вече за мъжете! Отначало им е добре сами, но като мине известно време започват да осъзнават какво са изгубили и се получава това нещо!

Да де, не че вие жените не го правите :lol:

DarkTemplar
03-15-2011, 13:19
http://www.dnes.bg/technology/2011/03/15/kak-facebook-prevryshta-jenite-v-presledvachki.113448

кой кого преследвал викате?

GossipGirl89
03-15-2011, 13:31
Да, случвало ми се е и наистина понякога е страшно досадно. В смисъл... винаги съм се старала да влизам в положение на хората и да ги разбирам, но понякога човек трябва да покаже и малко себеуважение и достойнство. Едно е да знаеш че си сбъркал и чрез действия да се бориш да докажеш, че можеш да се промениш, съвсем друго е да се влачиш всекидневно по някого и да не го оставяш на мира. Смея да твърдя, че последния такъв човек бе на ръба да ме докара да нервна криза. Опитах се ясно и точно да му обясня как стоят нещата и че връзката приключва и като се почна едно звънене по нощите, едни обвинения, едно обиди, един тормоз... направо беше ужас. Радвам се че сега всичко се оправи и спряха тия неща, защото не знам как щях да издържа

DarkTemplar
03-15-2011, 13:42
На доста хора им се губи чувството за мярка и оттам идва проблема. Просто се вманиачават по някой и край. Сещам се точно за 2 случая на мои познати - в единия мъж не спира да тормози бившата си, с която са прекратили 5-годишна връзка, въпреки че са се разбрали всеки да продължи по пътя си и знае, че тя си има нов приятел. В другия - момиче преследва мъж, с който са имали чисто сексуална връзка и дори си прави фалшив Скайп юзър, пишат си с часове и почва да го сваля.

Да не говорим за крайните типажи (и от двата пола), които "силно любят и мразят".

Изводът от всичко това е да внимавате с кой се захващате, че после проблемите могат да завалят като майски дъжд. ;)

NomNomNom
03-15-2011, 15:40
Случвало ми се е.
Последният път даже човека продължаваше да ми влиза в стаята без да знам и да прави мизерии вътре .
Беше преди 1г. 8м. А сега , на скоро , пак направи опит за контакт с мен , под предтекст - "защо си ми в скайпа" :razz: . Бях рофл , той още не е забърсал нищо , няма луди , които да му кажат - приемам те, нищо , че си смотан , неопитен , успех под 5.00 , опитващ се да се прави на готин + немиещ си зъбите .
Егати , държах се с него толкова добре , а той днес да ме хули .
Инак , след като се разделихме ме молеше . Няколко пъти .

И още двама , по мои спомени .
Ама бях малка тогава .

Paramour
03-15-2011, 16:40
да, случвало ми се е..
аз бях карекорична- това беше края. казах му диерктно, че няма смисъл да ми се натиска.. друг е въпросът, че той продължаваше да настоява известно време след това.

angel_spirit
03-15-2011, 16:57
Това се отнася най-вече за мъжете! Отначало им е добре сами, но като мине известно време започват да осъзнават какво са изгубили и се получава това нещо!

Леле.. а аз си мислих ,че съм единствената 8-)

kremen4eto
03-15-2011, 17:44
Подкрепям мнението, че в преследването няма лошо стига да е с мярка. Аз не се сещам да съм била преследвана, но съм била преследвачката. Само че правех всичко с много обмисляне преди това, не съм ходила да се излагам и да се натискам. Опитах така да го манипулирам, че да не ми каже точно "не", а после това "не точно не", да се превърне в "може би" и т.н. Аз съм човек, който трудно губи, но само защото вярвам, че още има надежда. Ако загубя и нея, спирам. :)