PDA

View Full Version : Pomo6t



niq17
03-13-2011, 17:24
На 14 съм, от известно време имам чувства към най-добрият си приятел..Познаваме се от няколко години, споделяли сме си почти всичко, помагали сме си за всичко,скоро разбрах ,че го харесвам.Тъкмо беше скъсал с приятелката си и му казах какво изпитвам, каза ми само да си помисля какво да правим.После със лек намек му предложих, а той нищо не каза.На следващият ден в училище всичко беше като постаро му, само че имаше леки базици от негова страна,защити ме :) После разбрах, че е тръгнал с някакво момиче започнах да си мисля, че той просто иска да си има гадже независимо коя да е )Попитах го сигурен ли е в решението си за нас, а той каза не, дадох му срок да избере, ту клонеше към мен, ту към нея...казах му, няма да бъда втората, решавай защото ми омръзна да си играеш с мен и с нея!Перед мен казваш, че ме харесваш (че ме обичаш) а пред нея какво ли? , една вечер му казах край, искам да знам коя от нас? Избра нея , с обяснението, че се познават от бебета и проблемът бил, че съм по-висока от нея, попитах го дали това е окончателното му решение..и той каза не..на сутринта в училище го попитах същото ли е решението му и той каза да, тогава аз не издържах и му казах..майната ти аз вече неискам да сме и приятели..върви си (физиономията му се смрачи и леко усните му започнаха да треперят) две междучасия подред,се гледахме а в голямото ме погледна тъжно и се сдобрихме :) и сега незнам какво да правя

Bonita1991
03-13-2011, 17:31
Ееее извинявай мила ама това наистина си е голямо разиграване :? Според мен престани да го питаш, прави се, че все едно нищо не е станало и много скоро предполагам той ще започне да се интересува :) Ти така като му ходиш по акъла си мисли вече, че едва ли не е незаменим и само да ти щракне с пръст си мъ в краката :? Апък ако не стане нищо здраве да е :) друг ще дойде и после ще се чудиш защо си позволявала да те разиграва така тоя :)

kris4eto15
03-13-2011, 20:58
Детска работа ..

niq17
03-14-2011, 03:52
Blagodarq ! :)

lixofana
03-14-2011, 05:02
Ми не е трябвало да се сдобряващ с него! Той симо те разиграва, явно е,че не държи на теб по никакъв начин, дори и като приятел, и само си играе с теб. Просто му тегли една и спри да се занимаваш с него!