PDA

View Full Version : AlertPay



doublet
03-13-2011, 19:46
Не знам дали темата е за тук, но...

Имали хора които са работили със "ONLINE ПАРИ"? В смисъл такъв - спечелени пари от нета, било то Покер или някаква друга игра и след това да са могли да ги изтеглят...
Не ми е много ясно как стават нещата... Знам, че след като се вземе ЕЛЕКТРОННА КАРТА - в даденият сайт (както е в моят случай - AlrerPay) се въвежда информация за картата - като PIN, CARD NUMBER и VERIFICATION CODE и т.н.)Но има и "секция" "Add a banck Account" - това дали е задължително и какво представлява..

Изобщо ако има човек който е запознат с такава дейност нека ми отгововри!
Близките дни ще искам да изтегля дадена сума от AlertPay-a но за сега все още не знам как..

Предварително Благодаря!

RoSKo0o0
03-13-2011, 20:12
Не се занимавай. Знам колко интересно и печелившо ти изглежда, но... единствено съм теглил пари от neobux през alertpay и след това изтеглих от банковата си сметка, но ако изобщо ще се занимаваш с такива работи трябва да имаш сигурно към 30-40 сериозни реферала, за да печелиш нещо. Това е. Не влагай пари в тези сайтове...
По принцип като по сигурно водят paypal... alertpay-a е много рисков сайт за мен... въобще с тези интернет пари ми е много колебливо...