PDA

View Full Version : Два въпроса



GeorgiPetrov
03-13-2011, 19:54
Здравейте, имам два въпроса относно моят полов член.

Вече съм на 15 и имам два доста гадни проблеми.

Първият ми е, че, когато съм в ерекция и го забеля след това го пипам с ръка усещам болка, което според мой набори е странно, защото при тях няма такъв проблем споделял съм го с мой най-добри приятели.

Вторият е, че винаги, когато го забеля има нещо бяло, което има лоша миризма къпя се всеки ден дори след като се изкъпя 1 час след това се появява нещо, как да го премахна?

Благодаря и лека вечер.

BlueFace
03-13-2011, 20:03
Тъй като не съм достатъчно компетентен,за да дам отговор на въпросите ти ще те посъветвам да се консултираш с лекар. :)

Bukmop
03-13-2011, 20:53
Аз мисля , че се ебаваш... , но все пак ИЗМИЙ ГО Е !!! и иди на лекар (puke)

chaotic
03-14-2011, 02:38
Хах , ми маняк забели го хубу и го измии докат тва дето го описваш не се махне. Ама земи иди на лекар , говори там с ваще , щот има вероятност да те обрежат , без да се бъзикам..

xinfamous
03-14-2011, 04:13
СМЕГМА LOL!

Dyany10000
03-14-2011, 05:27
...и все пак иди на лекар[/i]

kstanishev
03-14-2011, 07:24
Де го бараш като си в ерекция? :D Че като е по главната част е нормално да се усеща болка лека.

А това нещо с бялото се случва в повечето случаи при лоша хигиена. Не е за лекар, но би било добре да го забелиш целия и да го минеш под душа (един познат имаше подобен проблем).

Не забравяй винаги като свършваш да го миеш и няма да има проблеми

ForzaFelipe
03-14-2011, 09:09
Чувствителна главичка и това бялото е смегма.

MlqkoSkakao
03-14-2011, 16:43
Чувствителна главичка и това бялото е смегма.
и аз така си мисля от това, което съм чела :-o
и ВСЕ пак отиди на лекар, той знае най-добре, пък и няма нищо страшно ;)

bybz
03-14-2011, 18:04
Преди да отидеш на лекар, мини през банята :grin:

dPa3HuTeJl
03-15-2011, 09:10
измий се бе човек LOL

kn1ght
03-15-2011, 12:43
Приятелите ти не ти ли казаха , че тва бялото на хуя ти е протеин важен за тялото ти и трябва да го изядеш всеки път като се появи.Това ще помогне на тялото ти да спре да ги образува тези неща и болката ще отмине.Важното е постоянството, поне 1-2 седмици всеки ден по 2 пъти си яж 'Смегмата' . Ако не подейства върви на доктор, макар че той ще те посъветва същото нещо :) .Айде късмет от мен 8)

xinfamous
03-15-2011, 13:32
Приятелите ти не ти ли казаха , че тва бялото на хуя ти е протеин важен за тялото ти и трябва да го изядеш всеки път като се появи.Това ще помогне на тялото ти да спре да ги образува тези неща и болката ще отмине.Важното е постоянството, поне 1-2 седмици всеки ден по 2 пъти си яж 'Смегмата' . Ако не подейства върви на доктор, макар че той ще те посъветва същото нещо :) .Айде късмет от мен 8)

http://hville.hostzi.com/gallery/albums/userpics/10001/unsuccessful_troll.jpg

bybz
03-18-2011, 17:31
Приятелите ти не ти ли казаха , че тва бялото на хуя ти е протеин важен за тялото ти и трябва да го изядеш всеки път като се появи.Това ще помогне на тялото ти да спре да ги образува тези неща и болката ще отмине.Важното е постоянството, поне 1-2 седмици всеки ден по 2 пъти си яж 'Смегмата' . Ако не подейства върви на доктор, макар че той ще те посъветва същото нещо :) .Айде късмет от мен 8)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: