PDA

View Full Version : Косата ми не прилича на нищо .. HELP ;(



mangotango
03-13-2011, 19:56
вчера си боядисах косата и уж трябваше да стане от черна кестенява, а то стана червено :x и то боята ме хвана само в корените кадето вече е израснала моята си коса а надолу съм си черна .. ии не приличам на нищо в момента :? не знам как ще отида утре в този вид на училище :( мисля утре да ходя да си боядисам корените черни за да се скрие тва отвратително червено .. ама вече не знам какво да очаквам, понеже всяко боядисване ми е провал :booooomb: и цвета не става този който трябва да бъде , до сега 2 пъти съм се боядисвала, първия път беше преди няколко месеца и втория вчера .. и сега както казах мисля да си боядисам корените черни и да си я оставя да си израсте моята коса и повече никакви боядисвания :-x !!! Изобщо не знам какво да правя, как да постъпя и ужасно много ме е яд :-x МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ .. :(

danibebi
03-13-2011, 20:46
Ходи на фризьор, да те боядиса. Със сигурност ще стане по- добре, отколкото ти сама да се боядисаш отново. :)

mangotango
03-13-2011, 20:52
Ходи на фризьор, да те боядиса. Със сигурност ще стане по- добре, отколкото ти сама да се боядисаш отново. :)Аз не съм се боядисвала сама и 2та пъти ходих на фризьор ..
А искам също така да попитам има ли някакво значение кога съм си измила косата.. смисъл такъв как е по-добре да съм я мила предния ден преди боядисването или още на същия ден

Mi6inka
03-14-2011, 07:15
след като си се боядисвала черна, за мен е лудост от горе да боядисваш дрг цвят..... няма как да стане това, което искаш... и кви са тия калпави фризьори, които се наемат върху черна боя да ти слагат кестенява, без преди това да са я обезцветили или там както му се вика... не знам... не съм професионалист, но елементарната ми практика показва, че боядисаш ли се черно...докато не падне максимално тая боя или не израсте или там не знам си какво, ако боядисваш отгоре е провал...

Sunshin3
03-14-2011, 07:35
^точно. :?
и то при фризиор.............
ужас.

SSGM
03-14-2011, 07:52
Няма да стане, не я боядисвай пак, не е хубаво толкова често. Една приятелка така се изсветли от черно към русо, и тя ходеше чрвено - черна няколко месеца и накрая стана. Ако толкова не можеш да се траеш, трябва да отидеш в някое хубаво фризьорско студио, да те обезцветят и тогава да те боядисат, според мен. Но ще ти се увреди косата, определено.

Everywhere
03-14-2011, 11:36
Ходи на фризьор, да те боядиса. Със сигурност ще стане по- добре, отколкото ти сама да се боядисаш отново. :)Аз не съм се боядисвала сама и 2та пъти ходих на фризьор ..
А искам също така да попитам има ли някакво значение кога съм си измила косата.. смисъл такъв как е по-добре да съм я мила предния ден преди боядисването или още на същия ден
Смени фризьора, може би не е достатъчно добър. Ако продължаваш да сменяш цвета, косата ти много бързо ще се изтощи.

sladkish_14
03-14-2011, 12:20
Оооо милата!
Иди на фризьор утре ама при някой добър, поразпитай тук там и иди да ти оправят косата.
П.С - Какви са тея глупости да се боядисвате черни не знам. Орезилвате си косите още от рано после се чудите какво да ги правите. :?

mangotango
03-14-2011, 16:10
Благодаря много на всички за отговорите :) ! Днес ходих на фризьор, боядисах се и стана точно това което исках :) сега косата ми е цялата в един цвят :D взех си тъмно кестенява и станах черна :) .. червените отенъци и корени вече ги няма и съм много доволна :) !

mangotango
03-14-2011, 16:14
Оооо милата!
Иди на фризьор утре ама при някой добър, поразпитай тук там и иди да ти оправят косата.
П.С - Какви са тея глупости да се боядисвате черни не знам. Орезилвате си косите още от рано после се чудите какво да ги правите. :? Ами аз не съм имала намерения да се боядисвам черна, просто така се получи без да съм го искала.. косата ми е няква светла и исках да я направя кафява обаче то се получи черно и затова сега съм така :-D