PDA

View Full Version : Малко съпорт от ваша страна :)



xvd
03-13-2011, 20:01
Здравейте,
скоро се запознах с едно момиче, с кеото учим и имаше купон, на който аз не отидох, а бях извикан. На него е била и тя. Преди няколко дни си говорихме и тя ме извика в една кръчма, защото познавала само едно от момчетата, с който са си просто приятели още от преди, а там щяло да има други, с които не се познава. Аз и казах, че няма да мога да дойда, защото ми се налагаше да пътувам, благодарих за поканата и й казах, че може да излезем някъде тази седмица. Пита ме защо не съм ходил на купона, а съм бил обещал - както и беше всъщност. Аз се извиних с нещо. Допада ме си като музика и като държание, и като манталитет, казва ми името омълително като ме види, което много ми харесва де :oops:

Вие какво мислите от описаното от мен?
Как да подходя, ако евентуално нещата се развият добре :D ?
Хелп, моля! :)

bratignat
03-13-2011, 20:20
Не си й дал никакви знаци, дори да те харесва трябва да предприемеш нещо, за да я имаш. С други думи, докато ти се чудиш дали тя те харесва, дали ти я харесваш и дали атмосферното налягане е подходящо, може би някой я сваля.

ReTarDeT
03-13-2011, 20:47
Покажи че си заинтересован от нея :)

ivcheto0o
03-13-2011, 20:49
Ти не си и показал с нищо че я харесваш,дори обратното.Тя те е канила,вече е твой ред да направиш нещо.

xvd
03-13-2011, 20:50
Аз лесно ще предприема нещо, но ме е страх да не си помисли, че веднага съм готов... има и такива момичета, които само това чакат - накой да почне да ги сваля и те да го отпишат. :l

djipsito
03-13-2011, 22:33
^Вярно е, че има и такива, ама в случая не ми изглежда така..

Ако пък не си много сигурен, покани я на кафе, излезте и т.н и не показвай ПРЕКАЛЕНИ симпатии към нея, прави го с финес :D хем да види, че я харесваш, хем да не си мисли, че си "вече готов"...

chaotic
03-14-2011, 02:26
Ае брат няма кво да се чудиш , каниш я да излезете и там вече ще се се справиш. 8)

lixofana
03-14-2011, 04:59
Поеми сега ти инициативата и я покани да излезете :)

BlueFace
03-14-2011, 06:59
Сценарий ли очакваш да ти напишем?

От това, което обясни в темата си, на мен ни се струва, че тя те харесва. Сега просто трябва да и покажеш, че и ти я харесваш.

valdesbg
03-14-2011, 07:05
Просто покажи че я харесваш. Стига си мислил тооллкова много.

"Ако баба беше мъжка - дядо щеше да пъшка"

xvd
03-14-2011, 10:18
Благодаря ви много, ще пиша какво е станало. Очаквайте с нетърпение
:D