PDA

View Full Version : Балообразуване



blackstreet
03-14-2011, 09:37
Тези дни четох инфо за балообразуването в Софийския иниверситет. Обаче въобще не ми стана ясно какво имат впредвид под оценка от балообразуващите предмети от средното образование. Например ми искат математика. Ако държа матура по математика от дипломата или оценката от у-ще ще ми вземат. Моля помогнете, че се чуда дали да хода на матура по мат

SemperArdens
03-14-2011, 10:34
Тези дни четох инфо за балообразуването в Софийския иниверситет. Обаче въобще не ми стана ясно какво имат впредвид под оценка от балообразуващите предмети от средното образование. Например ми искат математика. Ако държа матура по математика от дипломата или оценката от у-ще ще ми вземат. Моля помогнете, че се чуда дали да хода на матура по мат

мисля, че оценката ти от дипломата и оценката ти от училище са една и съща оценка. не съм сигурен, де! !!11!!!!!!

ако държиш матура, най-вероятно се взима по-високата от двете (матура/диплома)

HoldFast
03-14-2011, 12:55
Ако държиш матура по балообразуващия предмет се взима оценката от него, а не от дипломата.

marianna1727
03-16-2011, 14:01
Взима се оценката от матурата, ако е балообразуваща. Ако не си държал матура по балообразуващия предмет, се взима оценката от дипломата