PDA

View Full Version : Въпрос за крем депилатоар



peety
03-14-2011, 12:01
Здравейте. :) Преди 3-4 дена си купих крем депилатоар и съответно като влезнах в банята се намокрих, сложих си, изчаках 4-5 минути, и като мислех, че ще стане нещо, минах със шпатулата и.. нищо :( Въпроса ми е дали се слага по много от самия крем и дали се прави на сухо?

П.П Търсих в търсачката, но не открих отговор :)

FuckingFreak
03-14-2011, 12:06
Ами аз лично като вляза в банята, първо си мокря цялото тяло и тогава ако има нужда с крема депилатор.. Може би не си изчакала достатъчно, или пък не си минала както трябва с шпатулата - на мен обикновено косъмчетата като мина не остават по самата шпатула, ами на кожата, и после като няма крем се измивам и те си падат.. А иначе слагам нормално според мен, около 1-2 мм колкото да покрият косъмчетата..

ValLoveYa
03-14-2011, 12:11
Най-вероятно не си стояла достатъчно дълго с крема.

suNnykaty96
03-14-2011, 14:12
Аз пък изобщо не съм чувала, че трябва да се намокриш преди това ;dd аз си го правя на сухa койa, слагам колкото да се покрият косъмчетата и чакам 10 минути.... много съм доволна, може следващия път да пробваш без да се мокриш.... (:

milenkaa9
03-14-2011, 15:25
suNnykaty96 а какъв крем депилатор използваш понеже мисля да сменя моя ,но не знам към каква марка да се насоча :(