PDA

View Full Version : My problem



niq17
03-14-2011, 12:39
На 13 съм и съм момиче, реших да ви разкажа за моя проблем и да ви помоля за съвет.Той е с две госини по голям от мен..всичко започна преди около 5 месеца..в едно голямо междучасие забелязах, че ме гледа.. и така в просължение на няколко дни..псотепенно го харесах, когато той разбра това поиска да се запознаем и беше казал на един общ приятел, че ме харесва :)..аз отидох и се запознахме..беше много притеснителен..както и аз..срамуваше се да ме гледа в очите и всичко..така минаха няколко седмици той се разболя и една седмица не идваше на училище, когато дойде аз накарах общия приятел да му предложи..и хоп той отказа..за една седмица ме изтри..как успя..и сега вече няколко месеца ходя сляпо по него, няколко пъти му предлагам и отказазва..беше казла, че ме мрази...защо какво да направя много го обичам :(

w0sh
03-14-2011, 12:42
До вчера беше на 14 и беше влюбена в най-добрия си приятел.

Dannue
03-14-2011, 12:47
:lol: Съжелявам, просто не се сдържах !

Няма такава дума като обичам на тринайсет. :?

Мойто момиче, доста си отблъснала това момче с нещо. Или някой те е натопил с някоя интрига. Няма значение, забрави го, отвлечи си вниманието с нещо ново. ;-)

w0sh
03-14-2011, 12:49
:lol: Съжелявам, просто не се сдържах !

Няма такава дума като обичам на тринайсет. :?


Няма такава думичка като "съжелявам"

autumn666
03-14-2011, 14:26
:lol: Съжелявам, просто не се сдържах !

Няма такава дума като обичам на тринайсет. :?

Аре стига с тея възрастови ограничения! Вярно, че някои деца на по 12-13 години си въобразяват, че са влюбени и се филмират, но има и истински случаи. Все пак за да обичаш просто трябва да го почувстваш, кво значение има на колко години си? Не е задължително по-малките да не разбират значението на думата.

По темата, хах, ми кат те реже кво се занимаваш с него? Не е трудно да схванеш положението. Щом те реже, а до преди една седмица казваше друго, значи е несериозен. Все пак е възможно просто нещо да го е притеснило, или пък да не е сигурен точно какво чувства. Не го притискай и поговори с него..

Да ви имам проблемите :D

darrie
03-14-2011, 15:04
Аре стига с тея възрастови ограничения! Вярно, че някои деца на по 12-13 години си въобразяват, че са влюбени и се филмират, но има и истински случаи. Все пак за да обичаш просто трябва да го почувстваш, кво значение има на колко години си? Не е задължително по-малките да не разбират значението на думата.

+ :?
По темата: Оставяй го, щом не те харесва. Не е единствен, може да срещнеш по-сериозно момче, кой знае? Светът не свършва с един! Не си губи времето с него. :)

yeeee
03-14-2011, 15:09
Любов ли бе да я опишеш :д

FuckedUp
03-14-2011, 15:09
http://www.troll-busters.com/mediumTroll.gif

Fiction7577
03-14-2011, 15:29
]Аре стига с тея възрастови ограничения! Вярно, че някои деца на по 12-13 години си въобразяват, че са влюбени и се филмират, но има и истински случаи. Все пак за да обичаш просто трябва да го почувстваш, кво значение има на колко години си? Не е задължително по-малките да не разбират значението на думата.


+++++. Напълно вярно си е, стига сте се подигравали за годините, точно в тази възраст момичетата са вече навлезли в пубертета и е напълно възможно да се влюбят.

Друг е въпросът че на момчетата акъла им още не се е "опекъл", и щом смятат че те са били "лапетии" на тези години значи и всички други са така.

По въпроса, сигурно е чул нещо за теб което адски го е отблъснало.

Почти сигурно е че тази новина изтича от общият ви приятел.

Помисли си.

BlueFace
03-14-2011, 16:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=393982


Ако следвам логиката на темите ти утре ще си на 12 и ще си лесбийка....

stefan1
03-14-2011, 18:25
На 13 съм и съм момиче, реших да ви разкажа за моя проблем и да ви помоля за съвет.Той е с две госини по голям от мен..всичко започна преди около 5 месеца..в едно голямо междучасие забелязах, че ме гледа.. и така в просължение на няколко дни..псотепенно го харесах, когато той разбра това поиска да се запознаем и беше казал на един общ приятел, че ме харесва :)..аз отидох и се запознахме..беше много притеснителен..както и аз..срамуваше се да ме гледа в очите и всичко..така минаха няколко седмици той се разболя и една седмица не идваше на училище, когато дойде аз накарах общия приятел да му предложи..и хоп той отказа..за една седмица ме изтри..как успя..и сега вече няколко месеца ходя сляпо по него, няколко пъти му предлагам и отказазва..беше казла, че ме мрази...защо какво да направя много го обичам :(

Нали ги знаеш 15 годишните - днес едно, утре друго

Dannue
03-15-2011, 10:46
:lol: Съжелявам, просто не се сдържах !

Няма такава дума като обичам на тринайсет. :?

Аре стига с тея възрастови ограничения! Вярно, че някои деца на по 12-13 години си въобразяват, че са влюбени и се филмират, но има и истински случаи. Все пак за да обичаш просто трябва да го почувстваш, кво значение има на колко години си? Не е задължително по-малките да не разбират значението на думата.



човек да си даде мнението и веднага му се нахвърляте ! да, права си има изключения, но повечето на 13 си нямат и грам идея как да се оправят с връзките си .. затова и питат тук ..

w0sh .. наистина няма ! :-D по-скоро е като оправдание .. 8-)

niq17
03-15-2011, 12:23
В тоэи профил sme nqkolko momi4eta, za6toto mislim 4e e izli6no da pravim edin kup novi profili :) a po temata, az sega se opitvam da sme priqteli i otvreme navreme mi se usmihva i me gleda i pogledite ni se sre6tat

umri
03-15-2011, 12:52
w0sh .. наистина няма ! :-D по-скоро е като оправдание .. 8-) [/b]
Чезвай да изрусяваш косата! Веднага, бе!

Petichkata
03-15-2011, 16:15
няколко пъти му предлагам и отказазва..беше казла, че ме мрази...защо какво да направя много го обичам :(
ама че си наивна #-o

Paramour
03-15-2011, 16:31
не го обичаш/поне според мен/!
харесваш го.
може би е отказал заради начина по който си му предложила..
а пък ти как може да кажеш на някой си да предложи на момчето, което ти твърдиш, че обичаш.. :?
а пък другия вариант е просто да не те харесва, а ти да си се объркала..

AnzaRe
03-15-2011, 16:32
Порасни.... тогава ще си говорим хях

Eliii
03-15-2011, 17:19
когато дойде аз накарах общия приятел да му предложи..

:(
Тук е липсващото звено, мило дете. ;)

prinko
03-15-2011, 18:37
От всичките мнения само на FuckedUp беше смислено ~ Стига сте хранили тролчето :-x