PDA

View Full Version : "Help" Да сте чували за такъв филм .. ?



SmIx
03-14-2011, 12:51
Здравейте..тярся един филм.Наскоро чух едни хора по пътя да говорят за него.. Не съм го гледала и незнам точно какъв е сюжета .. общо взето се разказва за някаква фея на зъбките филма попада в жанра на ужасите .. не е детски.Също така е малко стар мисля че под 2000 година .. Давайте мнения.Благодаря предварително.. ! :-) :-)
Може да се бъркам за годината но мисля че е стар филма.

SmIx
03-14-2011, 16:13
Научих и сюжета на филма .. На едно дете му било паднало зъбчето и го оставило под възглавницата в очакване на 1 долар сутринта от феята на зъбките.Но вместо феята на зъбките на му вземе зъбчето и да му остави 1 долар тя убива майка му и баща му.След това всички обвиняват детето за смъртта на родителите му.Феята убива още няколко смейства и пак обвиняват детето .. това начихх .. :-o

SuperBadSuperFresh
03-14-2011, 20:48
Тези хора са се побъркали.Аз ти препоръчвам да не го търсиш изобщо 8-)

Infancy
03-14-2011, 21:04
Научих и сюжета на филма .. На едно дете му било паднало зъбчето и го оставило под възглавницата в очакване на 1 долар сутринта от феята на зъбките.Но вместо феята на зъбките на му вземе зъбчето и да му остави 1 долар тя убива майка му и баща му.След това всички обвиняват детето за смъртта на родителите му.Феята убива още няколко смейства и пак обвиняват детето .. това начихх .. :-o


Мисля, че трябва де е Darkness Falls.

SmIx
03-20-2011, 14:23
Научих и сюжета на филма .. На едно дете му било паднало зъбчето и го оставило под възглавницата в очакване на 1 долар сутринта от феята на зъбките.Но вместо феята на зъбките на му вземе зъбчето и да му остави 1 долар тя убива майка му и баща му.След това всички обвиняват детето за смъртта на родителите му.Феята убива още няколко смейства и пак обвиняват детето .. това начихх .. :-o


Мисля, че трябва де е Darkness Falls.

Да,този е!Благодаря ти много :grin: