PDA

View Full Version : Counter Strike Подобие



Ivan4o0o0
03-14-2011, 14:05
Някой може ли да ми каже някоя игра подобна на CS, нали пак там се стреляш с оражия, да се играе в нета, да има ботове и т.н.

Chacho
03-14-2011, 14:30
Пробвал ли си оригиналният Half life?

kstanishev
03-14-2011, 14:40
Значи има много такива игри, обаче наистина стойностните нямат ботове, пич. Играят си се директно на сървъра в нет-а.

Мога да ти препоръчам двечки - CrossFire, а другата е AVA. И двете са много добри, като при втората графиката е малко по-яка, тоест трябва ти по-добра видео карта.

Безплатни са..

Ivan4o0o0
03-14-2011, 15:24
Абе то аз Source искам да играя ама се разни сървъри, постоянно ми забива, прави грешки, или пък по-стара версия са използва и др таквиз ужасно ееееее :-x :-x :-x . Има разни на руски и др таквиз нито една не ми бачка нормално, а е супер реална игра с убийства и т.н. , аз 1.6 играх ама тя егаси тъпата всравнение с Source. Просто ужас :-x :-x :-x . Сега ще вида тая CrossFire :)

merodiq
03-14-2011, 16:50
Абе то аз Source искам да играя ама се разни сървъри, постоянно ми забива, прави грешки, или пък по-стара версия са използва и др таквиз ужасно ееееее :-x :-x :-x . Има разни на руски и др таквиз нито една не ми бачка нормално, а е супер реална игра с убийства и т.н. , аз 1.6 играх ама тя егаси тъпата всравнение с Source. Просто ужас :-x :-x :-x . Сега ще вида тая CrossFire :)
Е как пък данеможеш да си направиш source-a супер лесно по старите версии за маниа и още сървари апък тая 2011 дето е с пач v58 за нея има по малко сърв по търси в google за сървари иначе аз си тегля css от zam*nda

doublet
03-14-2011, 18:23
Някой може ли да ми каже някоя игра подобна на CS, нали пак там се стреляш с оражия, да се играе в нета, да има ботове и т.н.

Call of Duty 1/2/3/4/5/6
Operation 7
... това са едни от най-играните в момента, подобни на CS!
....
HomeFront и много други... но тези които ти казха са най-играните и най-добрите в момента

Dyany10000
03-15-2011, 07:46
QWAKE III (не съм сигурен дали така се пише)

Chacho
03-15-2011, 10:54
Quake III e играта

Unreal Tournament също е готина.

kstanishev
03-15-2011, 11:00
Единственото общо между Quake, UT и CS са убийствата, което присъства във всички екшън игри, вземам предвид Far Cry дори

straus
03-17-2011, 10:51
Global Operations е готина, има различни специалности с които да играеш. Снайперист, медик, тежка артилерия и др. Доста стара игра, играл съм я само в Single player.
Също ще ти препоръчам Project IGI двете части, в нея няма толкова пукотевици, иска се много мислене и стратегия. Играеш в първо лице, проникваш в разни военни бази и изпълняваш тайни задачи. Много трудна игра, ако си фен ще се изкефиш ;)