PDA

View Full Version : Eset Nod 32!



anonymous682486
03-14-2011, 14:31
Имам един проблем когато играя някоя игра чрез интернет антивирусната ми само сканира или поне така изглежда и бави връзката.Има ли начин да я спирам тази антивирусна отнякъде или дали може да се направят настроики :x .Ще се радвам ако някои знае как да реши проблема!

kstanishev
03-14-2011, 14:42
По принцип NOD-а е шитня. Инсталирай си някоя друга, не съм чувал да прави проблем

dubi95
03-14-2011, 18:25
Заповядай:
Лекарството за твоя компютър или лаптоп.Слагай аваст най-новата 6 с крак до 2050 и няма да има проблеми.Ако лиценза ти се бъгне и не иска се обновява в замунда.нет намери такъв който работи и до 2050 може да не я сменяш тя се обновява(версията на антивирусната) и дефинициите.Заповядай:
http://thepiratebay.org/torrent/6206909/avast__Pro_AV___IS_v6.0.1000_Final___Crack_%5BTill _2050%5D_-_loco

kstanishev
03-14-2011, 20:52
и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий

dubi95
03-16-2011, 17:26
и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий

Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш?

ThEKiNgG
03-17-2011, 15:15
и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий

Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш? Как ще се обосновеш ааа! :lol: Касперси е истината.

dubi95
03-17-2011, 18:46
и пак не разбрах защо трябва да си играеш с лицензи и краквания, като има достатъчно добри, които са си фрий

Защото напримерно аваст: аваст фрее засича 25% от вирусите а аваст интернет секюрити 95% ааа.Какво ще кажеш? Как ще се обосновеш ааа! :lol: Касперси е истината.

Даде тя по-добра от аваст амаааа айде да видим как ще ти работи касперски на компа.Компа ще ти цепи на макс.Щот изисква много добри пс-та от сорта на
интел коре и3 4 рам.

straus
03-17-2011, 19:04
Жестоко сте се излъгали с касперския, въобще не товари толкова колкото си мислите, това беше в много стари версии. И да, най-добрата е :) Нортън е в пъти по-тежка

kstanishev
03-17-2011, 21:23
Добре, аз ползвам Avira AntiVir, която е фрий. Ползвам я от толкова години, на колкото сте вие сигурно (повечето поне).

Никога не съм имал проблем с нея, засича абсолютно всичко + прави ежедневни обновления.

За справка:
скан на NOD 32 отнема около 5-15 минути, като няма достъп до скритите папки и системните файлове
скан на Avira отнема между 35 и 70 минути, сканира всяко файлче, всеки REG-файл, а всеки архив и .exe се разархивира и проверява файл по файл.

Програмата е лека и мега лесна.

А "експертите", които са чували 2-3 програми могат да замълчат.


p.s. дори Panda Antivirus (нещо, което повечето от вас надали помнят), беше доказано по-добра от NOD 32 & Avast

GregoryHouse
03-17-2011, 21:56
За Panda не съм много съгласен. Да речем, че е свързано със съпортите от време оно, ама карай. Караха ме да им пратя вируса, за да ми напишат дефиниции за нег...маса яко... :lol: :lol:

От Фрий АВ-тата си сложете Avira или Avast free. Това са програмите за домашно позлване. НЕ СЛАГАЙТЕ КРАКНАТИ !!!

Ако ще пазите някаква важна информация - сиреч изкарвате си парите с нея, замислете се за платени програми. Ама да си ги плащате де. :) Kaspersky, Trend, F-secure...etc.