PDA

View Full Version : Бивш или настроящ...



L1n4e7o
03-14-2011, 18:27
Ходех с едно момче месец и половина...но все нещо не беше наред...той е много странен характер...преди няколко дни се разделихме...по-точно аз скъсах с него .. имах причина...бях много неадекватна...имам пинчер и петък един родвайлер го нападна....кученцето ми е добре де...разминахме се със 6 шева и 4ззалепени рани...но...когато се обадих на вече бившия ми...бях разплакана( а аз плача наистина рядко и той го знае много добре) обесних му къде съм...исках само да го видя....но той беше ''много зает'' и неможа да дойде....на другия ден скъсахме по телефона...но ми липсва...сега си пиша с него...и без да исках му написах че ми липсва...изтрих го, но късно....незнам какво става...незнам дали изобщо искам да съм с него...но наистина ми липсва....

искам съвет...незнам какъв...но искам съвет...

Благодаря ви!

TheBeliever
03-14-2011, 18:35
В тежък за теб момент той не е бил на линия. Случва се. Неприятно е, наистина, разочароващо. Но е възможно да не е зависело изцяло от него.

Това ли е единствената причина да се разделите? И сигурна ли си, че не си взела прибързано решение, афектирана от инцидента с кученцето ти?

shugababe112
03-14-2011, 18:45
Той обесни ли ти защо не е могъл да дойде?И аз имам кученце и не мога да си представя ако нещо такова му се случи,наистина е голям стрес и той е трябвало да бъде до теб.Щом си била разтроена и ако той без адекватна причина не е дошъл си постъпила правилно като си го скъсала.Вие сте още в началото на връзката ви и ако в този момент се е покрил няма гаранция,че няма да го прави и занапред.

tanch3t093
03-14-2011, 18:53
Мисля, че си избързала с решението си... Поговори с него, може да оправите нещата, ако все още имаш желание. Или си прекалено привързана към него, макар за месец и половина връзка.. Не знам колко е възможно. И все пак - помисли добре и си изясни чувствата си, преди да предприемеш каквото и да е.

ChaoticCharm
03-14-2011, 19:03
Късане по телефона,доста тъпо. Кой от двамата го реши?
Месец и половина,имали сте проблеми явно постоянно...не съм сигурна дали си струва. Може би ти липсва по-скоро от навика,който си си изградила,да е до теб. Ако все пак наистина държиш на него поговорете,глупаво е заради подобно нещо да се разделяте,предполагам това не е единствената причина де.

lixofana
03-15-2011, 05:38
Трябва да можеш да разчиташ на човека до теб и той да те подкрепя. При вас това явно не е така, а по този начин не може да се гради връзка. Ако наистина имаш чувства към момчето и мислиш, че ще има ефект, пробвай да поговориш с него за това. Кажи му, че си имала нужда от него и ти е станало много гадно, че той не е откликнал. Ако пък сметнеш, че не си заслужава, просто продължи напред и ще го забравиш..

RoSKo0o0
03-15-2011, 08:13
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA