PDA

View Full Version : гадно :хх ..



emocore21
03-14-2011, 19:02
Значи преди два три дни .. зарязах моята най-добра приятелка за едно момче .. ам въпросното момче е АДСКИ хубаво (знам че не трябваше да я зарязвам ам .. ) и така .. обаче половината момичета от моят клас се обърнаха срещу мене .. защото съм я зарязала .. естествено .. винаги трябва най-добрата приятелка пред момчето .. обаче всички ми казваха че това момиче .. не ме учи на нищо добро :хх .. моляви хелп какво да правя :хх ..

PLS без .. гадни и груби коментари :хх :( :(

Fiction7577
03-14-2011, 19:04
Ти съгласна ли си с това, че тя не те учи на нищо добро?

За мен не си струва в тази ситуация да я зарязваш.

Момчетата идват и си отиват, а приятелите са нещо повече.

emocore21
03-14-2011, 19:10
Ти съгласна ли си с това, че тя не те учи на нищо добро?

За мен не си струва в тази ситуация да я зарязваш.

Момчетата идват и си отиват, а приятелите са нещо повече.

ами принципно тя е огромна простачка .. реже си ръцете .. самонаранява се .. ми мисля че съм съгласна .. но незнам за това ви питам :хх

xWandereRx
03-14-2011, 19:12
имаш грешка в подписа

Fiction7577
03-14-2011, 19:13
Простачка?

Да не би случайно да е разстроена, или дори депресирана от нещо?

Лоши неща да са и се случвали напоследък?

За мен си търсиш оправдание да я зарежеш, и ако е така, не е нужно да го правиш чрез момчето и да го ползваш за причина.

Ние не я познаваме и не можем да ти помогнем.

PS-грешките са 3. :lol: :lol:

emocore21
03-14-2011, 19:30
Простачка?

Да не би случайно да е разстроена, или дори депресирана от нещо?

Лоши неща да са и се случвали напоследък?

За мен си търсиш оправдание да я зарежеш, и ако е така, не е нужно да го правиш чрез момчето и да го ползваш за причина.

Ние не я познаваме и не можем да ти помогнем.

PS-грешките са 3. :lol: :lol:

ам не е депресирана нито нещо от този сорт .. просто е лигла и тъй нататък .. не си търся оправдания.. просто ви казвам причината за да я оставя ..

danibebi
03-14-2011, 20:16
Това, че си реже ръцете мисля, че не я прави простачка..

MayFlower
03-14-2011, 20:19
Това, че си реже ръцете мисля, че не я прави простачка..

А аз мисля че я прави АБСОЛЮТНА простачка!

Infancy
03-14-2011, 21:42
Нали ти е най-добра приятелка? - Приеми я такава, каквато е. Вместо да я наричаш простачка, вземи се позаинтересувай защо го прави, опитай се да й помогнеш, сигурно си има причина. А това, че си я зарязала заради едното момче, може би те прави дори по-голяма простачка. Както каза Fiction7577, момчетата идват и си отиват, а приятелите са нещо повече. Че утре другиден, като ти бие шута, ще си търсиш приятелките, ама няма никой.

emocore21
03-15-2011, 15:45
Нали ти е най-добра приятелка? - Приеми я такава, каквато е. Вместо да я наричаш простачка, вземи се позаинтересувай защо го прави, опитай се да й помогнеш, сигурно си има причина. А това, че си я зарязала заради едното момче, може би те прави дори по-голяма простачка. Както каза Fiction7577, момчетата идват и си отиват, а приятелите са нещо повече. Че утре другиден, като ти бие шута, ще си търсиш приятелките, ама няма никой.

Първо .. тя си се реже от много отдавна ..
.. Ам .. не съм казала че това че се реже я прави ПРОСТАЧКА ;)

BaffaLsc
03-15-2011, 16:11
Сама прецени дали тя ти влияе добре или обратното..
Оттам вече ще можеш да решиш какво да правиш..
И да, по принцип истинската приятелка винаги е
пред момчето, все пак тя е една ( ако ти е бф.. ) , а момчета
цял куп.. ще има да си ги избираш ли, избираш..
Прецени сама.. какви са отношенията ви с тази твоя приятелка ?

emocore21
03-15-2011, 17:05
Сама прецени дали тя ти влияе добре или обратното..
Оттам вече ще можеш да решиш какво да правиш..
И да, по принцип истинската приятелка винаги е
пред момчето, все пак тя е една ( ако ти е бф.. ) , а момчета
цял куп.. ще има да си ги избираш ли, избираш..
Прецени сама.. какви са отношенията ви с тази твоя приятелка ?

Принципно .. не ни бяха много добри .. !! Дразнехме се обиждахме се и тн . обаче бяхме неразделни .. !!

Auriss
03-15-2011, 23:23
:shock: Абе вие сте луди . Какво ще рече "зарязах я заради ... " ? Че вече не излизаш с нея или че и двете сте го харесвали и си я изпържила ?

Ако е първото - в правото си си да правиш каквото искаш - като не ти е кеф с нея ,не я търси.
Ако е второто - толкова по-зле за нея. Явно изглеждаш по-добре и от чиста завист си търси причина да се направи на интересна (това при много момичета съм го забелязал бтв).

Пък и както го описваш ми се струва ,че просто ти е "най-удобната" приятелка ,не най-добрата (не го казвам за да те обида - и на мен ми се е случвало). Това ,че се виждаш най-често с нея и сте неразделни се дължи на факта ,че ти е супер-хипер приятно с нея (което ме съмнява) или на това ,че е винаги насреща за излизане?


А ,и още нещо. Гаджетата са ти толкова преходни ,колкото и приятелите. Тези глупости с BFF and so on са за детската градина. Влачиш се с някой известно време ,писва ти. Намираш си други приятели.
Звучи ли познато ?

ПС: един съвет - стой на страна от хора с проблеми освен ако не искаш да си ги натресеш на твоята глава. От опит ти го казвам.
По принцип на изречението "реже си ръцете" ,дори и да не беше тази случка с момчето ,щях да те посъветвам да си намериш емоционално стабилни приятели ......

Bombshell
03-16-2011, 03:05
Кофти..

iPurple
03-16-2011, 11:42
Кво и обяснявате, че не е трябвало да зарязва
най-добрата си приятелка, която явно не и е особено
добра приятелка след като веднага като са се скарала
е почнала да настройва всички срещу нея.. :?

sladurka122
03-16-2011, 11:51
Ами можеше да й кажеш, ако иска и тя да излиза с вас, а ако не иска или не искаш можеш да и кажеш, че ще си повече време с него, и ако ти е истинска приятелка ще те разбере, но това е много гадно да я зарежеш...

emocore21
03-16-2011, 16:54
:shock: Абе вие сте луди . Какво ще рече "зарязах я заради ... " ? Че вече не излизаш с нея или че и двете сте го харесвали и си я изпържила ?

Ако е първото - в правото си си да правиш каквото искаш - като не ти е кеф с нея ,не я търси.
Ако е второто - толкова по-зле за нея. Явно изглеждаш по-добре и от чиста завист си търси причина да се направи на интересна (това при много момичета съм го забелязал бтв).

Пък и както го описваш ми се струва ,че просто ти е "най-удобната" приятелка ,не най-добрата (не го казвам за да те обида - и на мен ми се е случвало). Това ,че се виждаш най-често с нея и сте неразделни се дължи на факта ,че ти е супер-хипер приятно с нея (което ме съмнява) или на това ,че е винаги насреща за излизане?


А ,и още нещо. Гаджетата са ти толкова преходни ,колкото и приятелите. Тези глупости с BFF and so on са за детската градина. Влачиш се с някой известно време ,писва ти. Намираш си други приятели.
Звучи ли познато ?

ПС: един съвет - стой на страна от хора с проблеми освен ако не искаш да си ги натресеш на твоята глава. От опит ти го казвам.
По принцип на изречението "реже си ръцете" ,дори и да не беше тази случка с момчето ,щях да те посъветвам да си намериш емоционално стабилни приятели ......


еми вече не излизам с нея .. !!

gab4ooo
03-16-2011, 18:35
то момичето не каза простачка щот си реже ръцете просто каза , че е простачка и си реже ръцете . Имам една приятелка ,която си реже и ръцете и краката и то супер грубо и пуши и пие и сигурно да не казвам кво друго прави можете да се досетите . тя не го праи щот има проблем а щот се праи на интересна . А СЕГА КЪМ ВЪПРОСА ТИ . Според мен си права . Излизай си с момчето сигурна съм че и тя щеше да постъпи така . Ти не си я зарязала просто вече имаш по обширно лично пространство , което споделяш с приятеля си . Аз поне така бих направила .

BlackEyedPeas
03-16-2011, 19:02
Нещо не можах да схвана, уж много те дразни, а искаш да си с нея??

emocore21
03-17-2011, 17:40
Мерси .. много за съветите ви .. !! :smt054 :smt054