PDA

View Full Version : момче..



chewy
03-14-2011, 19:04
Здравейте.

Преди 3 месеца ходех с едно момче, но скъсахме, защото се натискаше с друга.
Преди 3/4 дни ми се извини и пак се събрахме.
Въпросът ми е как да успея да му покажа, че не искам да се "ебава" с мен и да му покажа, че аз съм "доминиращия"...искам да е по-сериозен, а не като миналия път.
Искам да хлътне здраво по мен...мисълта ми е да не си позволява неща които аз не приемам (да е с друга докато е с мен и такива) ..
дайте съвети =)

SuperBadSuperFresh
03-14-2011, 19:08
Насила хубост не става.Ако го кефеше достатъчно,без твойта помощ щеше да е сериозен.

Kukumqvka
03-14-2011, 19:12
Според мен в една връзка не би трябвало да има ''доминиращ'' .
Не можеш да го накараш да е сериозен, ако той не иска
:-o

tnp123
03-15-2011, 13:51
Трудно ще го направиш, то не става ей така...връзката се основава на доверие, поговорете си и му намекни че няма да толерираш подобни опити отново. :) Ако пак се натиска с някоя, просто се разделете и в никакъв случай не се събирайте отново! Ще си създадеш имидж на "лесна", едно извинение и пак си цъфнала до него.

rtpghhfcz
03-15-2011, 13:59
Здравейте.

Преди 3 месеца ходех с едно момче, но скъсахме, защото се натискаше с друга.
Преди 3/4 дни ми се извини и пак се събрахме.
Въпросът ми е как да успея да му покажа, че не искам да се "ебава" с мен и да му покажа, че аз съм "доминиращия"...искам да е по-сериозен, а не като миналия път.
Искам да хлътне здраво по мен...мисълта ми е да не си позволява неща които аз не приемам (да е с друга докато е с мен и такива) ..
дайте съвети =)

1) не е трябвало да се съгласяваш толкова лесно, а да видиш дали наистина е готов на всичко за теб
2) Не можеш да бъдеш доминираща, нито той - без компромиси пак ще стигнете до същото положение
3)Ако имаш такива намерения към него, то по- добре не си губи времето, защото резултат от цялата работа ще бъде пак раздялата. И да неободимо е доверие и от двете страни, за да има шанс тази връзка

emocore21
03-15-2011, 15:52
въобще .. като ти е изневерил защо си му простила ?! :shock:

Greennight
03-15-2011, 16:11
Щом ти се е извинил-явно е размислил.По-добре недей да му правиш проблеми и не го карай да се чувства гадно без основание.Щом иска пак да сте заедно сигурно съжалява за постъпката си :)

Paramour
03-15-2011, 16:34
Въпросът ми е как да успея да му покажа, че не искам да се "ебава" с мен и да му покажа, че аз съм "доминиращия"...искам да е по-сериозен, а не като миналия път.
щом си го приела само след едно извинение ти вече му показваш, че си по-хлътнала по него..
а и има едно клише "няма как да го спреш от изневяра, ако е решил да изневерява-иди го гони."

AnzaRe
03-15-2011, 16:35
Нека те види гола хах .. неможеш да го накараш о0 отиди при някой маг да му направи магия хД

chewy
03-18-2011, 20:26
Тръгнах с въпростното момче и изникна нов въпрос...на какви теми да говоря с него..как да го заинтригувам повече..за да започне да има чувства към мен и да не е само на шега...

nerwna
03-19-2011, 03:11
Играй го малко на безразлична ; ) ..
Но все пак то не става ейй така и да тича след тебе , и не разбирам защо изобщо във 1 връзка трябва да има 'доминиращ' .. трябва да има разбирателство ,и довериие : )

MaLkaTa_LaDy
03-19-2011, 07:32
То не е с пет изречения да се обясни как. Някои хора го могат, други - не. Някои се начувават в последствие, други - никога.

В една връзка трябва да има доминиращ, защото мъжа трябва да се чувства мъж и жената да не иззема нито една от ролите му. Тогава всичко е хармонично.

mArMaLaDkA
03-19-2011, 07:36
мисълта ми е да не си позволява неща които аз не приемам (да е с друга докато е с мен и такива) ..


сменяй гаджето направо.

soni4kuu
03-19-2011, 07:37
Насила хубост не става.Ако го кефеше достатъчно,без твойта помощ щеше да е сериозен.
хахаха грубо,но вярно :D :D :D +1

magita
03-19-2011, 15:58
Изясняваш му фо, че искаш да е само с тебе... ако иска друга да не те занимава повече

chewy
03-22-2011, 18:46
А обикновено как се опазва една връзка..Как да се задържим по-дълго без да късаме и как да разбера, че наближава края?

BlueFace
03-22-2011, 18:58
Направил го е веднъж , ще го направи пак...За мен изневярата е нещо непростимо. Според мен не ти трябва да се занимаваш с такова момче, защото ще те нарани пак.. :?