PDA

View Full Version : Магазини втора употреба :)



VampireLover3
03-14-2011, 20:02
Ейй здравейте ..
Така де интересно ми е дали влизате в такива магазини имате ли дрехи от там,доволни ли сте .. и ако искате може да ги покажете. :) Много ми е интересно преди няколко дни влязох в един такъв магазин и си взех една тениска много сладко седи,а една приятелка си взе един топ който е повече от невероятен,но всеки с късмета си 8-)
Извинявам се ако има такава тема .. 8)

(И един въпрос знаете ли къде във Варна има такива магазини?)

vagarious
03-14-2011, 20:07
Приятелките ми имат доста хубави неща от такива магазини.Да, влизала съм, но никога нищо не ме е грабвало, че чаак да го купя.Не ме бърка иначе.Наистина си има добри попадения. :)

nepowtorima
03-14-2011, 20:22
Преди 2, 3 години.. имах доста дрехи от там.. и все бяха някакви маркови.. ама се пак 2ра употреба... сега да имам 1 -2 блузи на кръст, които да не обличам вече...
До колкото знам би трябвало във Варна да има МАНИЯ... ама не съм сигурна...

VampireLover3
03-14-2011, 20:29
Да и аз съм забелязала,че има доста маркови дрехи .. които в някой друг магазин ще са по скъпи от мен,а там за жълти стотинки.. 8-)
Преди не ми харесваше идеята да си взимам дрехи които преди мен някой е носел,но сега не виждам нищо лошо в това ..




Сигурно има,но един Бог знае къде е :D

billytalent
03-14-2011, 20:42
От време на време се намират направо уникални неща. От доста време не съм влизала в такива магазини.
Спомням си че имаше една подобна тема с доста снимки.

TheBeliever
03-14-2011, 20:52
Имам една-две забавни блузки от такива магазини.

Специално във Варна съм виждала много second-hand магазинчета. Едно има от лявата страна на New Yorker-а. Мъпет-нещо си, жълта табела. И на кръстовището на Чаталджа с ген. Колев, пак така се казва, явно са верига магазини. Из уличките зад Спортна също съм виждала.

VampireLover3
03-15-2011, 08:59
От време на време се намират направо уникални неща. От доста време не съм влизала в такива магазини.
Спомням си че имаше една подобна тема с доста снимки.

Да и аз я помня,но не я намерих.. :o
Иначе като се сетя какви хубави неща показваха ... и все пак всичко е на късмет 8-)

Everywhere
03-15-2011, 10:46
Оо понякога има много добри попадения, но трябва да уцелиш. Най-добре при зареждане да се отиде. Освен маркови, често има и дрхи с етикета, така че който търси - намира ;)

FuckingFreak
03-15-2011, 10:50
Ами аз лично нямам нищо от втората употреба, предпочитам да имам 2 блузи, за които да дам 70лв +, но да знам защо ги давам. Не ми пречат хора, които пазаруват от там, въпреки че не познавам лично такива. И според мен там пазаруват хора с по-ограничен бюджет, е все пак не всички сме мулти милионери, но ако имаш някой лев повече си дай за нещо ново. Още повече, че съм влизала и съм виждала буквално жалко направени имитации, не вярвам някой да си продаде оригинален Адидас или Найк...

Dannue
03-15-2011, 10:57
бягам като ЧУМАВА от такива магазини :shock: :(

.. новото е светлинни години по-добро ! ! :-)
може да прозвуча повърхностно, но не ми пука, честно да ви кажа .. :lol: плюс това знаеш че никой преди теб не го е носел и тепърва ще се уврежда и зацапва тъканта, колкото при втората ръка тя отдавна е ...
а и нали знаете онези бабунки дето стават по жилетките и блузите ?! :-x :-x
абе да си погалиш самочувствието с нещо прясно е .. несравнимо !

neeDaBosS
03-15-2011, 11:20
^Dannue,мога ли да ти погаля самочувствието с 1 шамар?

Имам няколко неща от там,наистина трябва да оцелиш кога карат стока.Попадала съм и на такива още с етикета,айде да не обиждаме хората които влизат в такива магазини.''Ограничен бюджет'' Да,да...

GLaDOS
03-15-2011, 11:41
^Dannue,мога ли да ти погаля самочувствието с 1 шамар?
:lol: :razz: :lol:

Случвало ми се е да си взема някоя дреха за вкъщи или за някаква работа ,за да не ги мисля дали ще ги изцапам или скъсам :)

ecstazy
03-15-2011, 11:54
бягам като ЧУМАВА от такива магазини :shock: :(

.. новото е светлинни години по-добро ! ! :-)
може да прозвуча повърхностно, но не ми пука, честно да ви кажа .. :lol: плюс това знаеш че никой преди теб не го е носел и тепърва ще се уврежда и зацапва тъканта, колкото при втората ръка тя отдавна е ...
а и нали знаете онези бабунки дето стават по жилетките и блузите ?! :-x :-x
абе да си погалиш самочувствието с нещо прясно е .. несравнимо ! :D :D не всиччко е носено, много често попадам на дрехим чиито етикет си седи ;) нямам нищо против, но се изисква супер много търпение за да нацелиш нещо ново,хубаво, да ти стои добре и да ти харесва :D веднъж-два пъти да съм влизала ама не ми харесаха работите. То трябва и да знаеш кои магазини 2-ра употреба за хубави и кои-не. Въпрос на търпение и време, може би :D

За цените: не е въпрос на бюджет. Мислиш, че наще нямат пари да ми купят дънки за 120 лева, блузи по 50 лв бройката и яке за 1 000 лв? Ми не е така, но защо да си харчим парите за такива неща, като с късмет можеш да попаднеш на подобни дрехи със същото качество на 10-торно по ниски цени :D Супер много надценяват дрехите в сегашно време и на всичкото отгоре са некачествени. Предпочитам да дам 5 лв за тениска и да се скъса, от колкото 50 лв за същата тениска и да си умра от яд като се скъса на 5тото носене (имам и такива случаи)

annamari
03-15-2011, 12:14
^Dannue,мога ли да ти погаля самочувствието с 1 шамар?

Имам няколко неща от там,наистина трябва да оцелиш кога карат стока.Попадала съм и на такива още с етикета,айде да не обиждаме хората които влизат в такива магазини.''Ограничен бюджет'' Да,да...
+1

nomatterwho
03-15-2011, 12:22
Не съм влизала в такъв магазин, но според мен си е доста изгодно да се пазарува в 2рите употреби. Щом дрехите са хубави и в добър вид нямам нищо против да си ги купя и да ги нося. : )

Greshka
03-15-2011, 12:28
Влизала съм, но повечето разглеждам.Досега не съм си взимала нищо, въпреки че в някои от магазините има хубави дрехи, които си личи, че не са носени. :)

Ясно е, че е по-добре да си купиш нова дреха, но като се замисля съм виждала хубави модели, които ги няма в нито един друг магазин. :)

LipSy
03-15-2011, 12:34
Аз в магазин за 2-ра употреба съм влизала най-много 2-3 пъти, от които абсолютно нищо не ми е грабвало окото. Само някакви дрипи и раздърпани блузи и потници, тениски...Виждала съм на хора уникални дрехи и като ги питам, откъде са си ги взели ми казват: Ами 2-ра ръка!
Аз ги гледам като трясната... :shock: Има наистина ужасно красиви дрехи, обаче аз никога не съм ги виждала. Все пак всеки с късмета си. Има хора, които ходят през седмица на всяко ново зареждане и все си намират по нещо (понякога и марково даже), апък аз не ходя често и затова явно не намирам подобни неща! :-D Мисля в скоро време да посетя някой друг такъв магазин, но да видим! :)

MegiBoOm
03-15-2011, 15:04
Здравейте!
Някой да ме ориентира в София къде има добре заредени магазини втора ръка?
ПС. Съжалявам за спама! :(

VampireLover3
03-15-2011, 16:29
Dannue - парите ще свършат един ден ! : ) Виждала съм дрехи които в друг магазин ще струват към 50 лв.. а в такива магазини всичко е за стотинки ! Наистина има много хубави неща .. И аз не мога да кажа,че сме зле с парите,но никога ама НИКОГА не бих дала за някакъв парцал повече от 60 лв .. особено пък за някаква тениска или дънки ! :? За яке бих дала или обувки,но не и за нещо друго ... според мен е толкова безмислено за тези 60лв ще си взема 20 тениски и 10 чифта дънки :shock: .. Не знам дали само аз мисля по този начин,но е толкова безмислено да даваме толкова много пари за дрехи които ще сложим два пъти ще ги оцапаме ще ги изперем и те ще се свият и няма да са със същия цвят :x

Може да покажете какви дрехи имате :)

Tiin
03-15-2011, 16:38
Не съм си купувала нищо от такива магазини,но не намирам за срамно да пазаруваш от там.По-добре пазарувай от втора ръка (маркови и качествени дрехи) отколкото турските и китайските боклуци.

mynichka
03-15-2011, 16:54
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=343819&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
ето я старата тема!
И все пак както ще видите в другата тема, пазарувам ужасно много. И не защото нямам финанси- просто си намирам уникалните неща за стотинки, едва ли не!

Dannue
03-20-2011, 06:41
^Dannue,мога ли да ти погаля самочувствието с 1 шамар?



Не. 8-) Спри да се заяждаш и да се правиш на интересна на всяка моя дума. :lol:
Това си е лично мое мнение, така че ако си "зряла" просто няма да се косиш толкова .. тц, дечко .. когато САМА почнеш да си изкарваш парите като мен, тогава ми говори ..

neeDaBosS
03-20-2011, 08:19
И как си ги изкарваш ако мога да попитам..на магистралата ли ? :razz: моля те миличка,скрий се :)

anonymous708973
03-20-2011, 08:37
Само в Пловдив няма Мания, грррр :? Толкова съм се навила да я разгледам, мисля да ходя до София някоя събота (зареждат в петък).
Някой от Пловдив взимал ли си е дрехи от Зиг-Заг до Халите? В онзи на Васил Априлов са само боклуци.

WaterLilly
03-20-2011, 08:50
Имам няколко тениски от Манията, но някак ме отблъскват тия магазини. Вярно, много хубави неща могат да се намерят, особено в малък град като моя, където няма голямо разнообразие, ама... Ако идеш в ден, в който всичко е намалено, са останали само боклуци, а ако идеш в деня на изкарването, всичко е скъпо. Излиза наполовината на нещо чисто ново, а по-добре да дам няколко лева повече, но да е ново.

VampireLover3
03-20-2011, 10:36
А къде се намира магазина "Мания" във Варна. 8-)

nessparty
03-20-2011, 12:42
Аз покрай майка ми също влизам в такива, но понеже карам ски и предпочитам от там да си взимам грейки и якета, които са на хубави и качествени марки, иначе съм попадала и на блузи, дънки, които пак са на хубави марки, като есприт примерно..абе какво да ви кажа заслужава си да се влезе в такъв магазин, често и цените са доста смешни, взех си скиорско яке, което беше чисто ново, защото видях, че има резервни копчета ии всичко си веше на място, не беше избеляло и т.н...таа взех си го за 3 лева :razz: :D 8-) :-D .. :х:х Ама никой никога не е предполагал, че нося дрехи 2-ра употреба, защото не си личи :) :) :wink:

nessparty
03-20-2011, 12:44
Не съм си купувала нищо от такива магазини,но не намирам за срамно да пазаруваш от там.По-добре пазарувай от втора ръка (маркови и качествени дрехи) отколкото турските и китайските боклуци.

+++ ;););)

dreamer98
03-20-2011, 19:11
Никога не бих влязла в подобен магазин, само да си предтавя че някои друг го е носил преди мен и не знам кой е и ми се повдига. (puke)

dream1707
03-20-2011, 19:31
Влизала съм няколко пъти... но явно не нацелвам момента, защото рядко ми се случва да си харесам нещо.. а и обикновено когато ходя те половината неща са разпродадени :D ...
Иначе имам приятелки които са си копували страшно готини дрешки от там. Не намирам смисъл да дадеш 30 лева за тениска, която можеш да я вземеш и за стотинки.

sasec
03-21-2011, 05:39
А къде се намира магазина "Мания" във Варна. 8-)
В Младост с/у блок 147. :)

VampireLover3
03-21-2011, 07:37
А къде се намира магазина "Мания" във Варна. 8-)
В Младост с/у блок 147. :)

Е то било точно до гъза ми (с извинение) :lol:

Dannue
03-22-2011, 12:26
И как си ги изкарваш ако мога да попитам..на магистралата ли ? :razz: моля те миличка,скрий се :)

Кирилица!
ShtrudeL

neeDaBosS
03-22-2011, 12:53
добре мила и леко с нервите ще се сбръчкаш :-)

pitfall
03-22-2011, 13:04
влизала съм два пъти в Мания, в София, но нищо не ми е грабвало окото
според мен в тези магазини трябва да имаш мноооого голям късмет, за да попаднеш на нещо, което е наистина хубаво и става за носене. Като се сетя за братовчедка ми, с която ходих до този магазин, каква рокля си взе буквално за жълти стотинки яд ме хваща ...