PDA

View Full Version : Проблемче



miminka992
03-14-2011, 20:06
ЗдРавейте..моят проблем е,че нямам приятелки :( Всички ме отбягват без да съм ги обидила и не съм им правила нищо лошо..... Дори им се усмихвам :shock: ... в големите междучасия съм сам сама и ми е много неприятно :-# А има едно момиче от класа ми където само говори за мен и настройва всички против мен :roll: Моля ви помогнете ми....какво мога да направя,за да се сприятели с поне едно момиче :smt089

biolojkata95
03-14-2011, 23:09
koj klas si
ako si 7 dobre
ako si 8 lo6o

miminka992
03-15-2011, 17:10
6 клас съм :(

slicky
03-17-2011, 14:19
явно не си яка

cookiexmonster
03-30-2011, 20:07
Оф вие чувате ли се бе? "явно не си яка" .. Поне да бяхте написали смислен коментар :D
Аа иначе.. Напълно те разбирам, в моя клас момичетата и момчетата се делят на групи, преди и аз седях сама в класната стая и гледах другите навънка как играят и старите ми приятелки как са с други и вече не искат да излизам с тях, нещо като забравяне.. обаче в последствие пак се сприятелих с едно момиче и с още няколко и си ми е супер. просто трябва да бъдеш по-отворена и широко скроена, за да си намериш добри приятели, с които да си споделяш и да си излизаш! Ако искаш се запознай с някой от другите класове ако от твоя клас прекалено те отвращават :D [по между другото и аз съм колкото теб, само дето съм 5 клас xd]