PDA

View Full Version : Старата любов



djovani91
03-14-2011, 20:47
Здравейте колеги.
Мисля да ви поизмъча с един мой проблем и се надявам някой да ми даде съвет.
Преди време , около 1 година вече , се запознах с едно уникално момиче , с което се чувствах щастлив и забравях всичките си проблеми. Тя беше отдалеч , идваше у дома всяка седмица и си прекарвахме страхотно , аз ходих в тях и т.н. , но в един даден момент оплесках нещата. Тъкмо идваха матурите , кандидат-студентски изпити и с този предтекст и намекнах да забавим нещата , за да мога да се потготвя за изпити и т.н. Естествено след това се чувахме , докато не реших да спра да контактувам с нея , нямах причина за да спра , просто го направих. Стана така , че си смених номера случайно , в социалните мрежи я премахнах от всякъде пак без причина. Обаче сега след около 4,5 месеца чувствам липсата и.Постоянно се сещам за нея и за това колко хубаво ми беше с нея. Опитах се да се свържа с нея , но уви не е същото не можем 3 приказки да си кажем ,мъчих се с упорство да покажа интереса си към нея , но без резултат. Сега пак си мисля за нея и реших да пусна една тема , ако може някоя дама или който и да е , да даде някакъв съвет как да процедирам .Знам , че сам съм си виновен за това състояние , но искам да се поправя и се надявам да не е твърде късно.Просто след като я изгубих леко помъдрях и разбрах колко ценна и важна е била тя за мен. ПРОСТО СИ Я ИСКАМ ОБРАТНО :-# :(

TheBeliever
03-14-2011, 21:00
Случайно и без да искаш си прекъснал контакт с нея, като даже си я изтрил от всякъде и си си сменил номера? Еб*ти случайностите, пич. Нищо не се случва без причина. Просто трябва да си изясниш своята.

Аз на нейно място не бих те погледнала даже.

BlueFace
03-14-2011, 21:02
Много добре разбирам за какво говориш...И аз преди време оплесках нещата с едно момиче (но по други причини). След като осъзнах какво съм загубил и събрах смелост да говоря пак с нея, беше прекалено късно... В живота рядко получаваш втори шанс. Просто трябва да се примириш с фактитте и да продължиш напред ;)

RoSKo0o0
03-14-2011, 22:33
:lol: :lol: :lol: :lol:
Да ти предложа психиатрични клиники? Знам две населени места с такива.

nerwna
03-15-2011, 04:42
Просто се примери с факта,че вече си я загубил (-;

kremen4eto
03-15-2011, 04:46
Един бивш ме заряза ей така без причина, после осъзна, че му липсвам. Дадох му 2ри шанс и на него отново му беше на оная работа за мен след няколко седмици. Остави момичето и не я занимавай с твоите прищявки ... е моят съвет.

nerwna
03-15-2011, 04:50
2-ри шанс океу ,ама за 3-ти не ,ще му стане навик 8)

lixofana
03-15-2011, 05:22
След като си постъпил така с нея, наистина не мисля, че това момиче някога ще ти обърне внимание..