PDA

View Full Version : Бялото течение...Нормално или проблем.



CherryBell13
03-14-2011, 21:46
много се извинявам че това е поредната тема свързана с бялото течение но не намерих точно обяснение за моето: Значи на 13 години съм (девствена) имам цикъл от около 5 месеца, но продължавам да си имам бяло течение постоянно. Не е обилно, не е слузесто, много леко жълто и не се усеща миризма. Просто не знам дали е нормално или трябва да се консултирам с гинеколог. Ще съм ви много благодарна за отговорите :)

Mi6inka
03-15-2011, 05:42
Винаги ли си си го имала?

CherryBell13
03-15-2011, 07:24
ами от горе долу 4 години

kiki1991
03-15-2011, 08:37
ами от горе долу 4 години

аз не съм имала такова течение,по-добре е да се консултираш с гинеколог!

CherryBell13
03-15-2011, 09:17
Много ви благодаря ще поговоря и с майка ми :oops:

alonedark
03-17-2011, 11:09
Между другото сестра ми е на 10 преди няколко месец имаше бяло течение и каза на майка ми и понеже тя е лекар и правеше сварена мащерка и топла вода..и сестра ми седеше около 10/15 минутки в такава вода , тва го правеше около седмица и течението и изчезна..не знам пробвай ако и искаш и ако и това не помага ходи с майка си на лекар..

gab4ooo
03-17-2011, 15:24
и аз иам хоила съм на лекар и кво . същото ми казаха коет щи кажа.казаха че тва е абсолютно нормално . и тва бяло течение е по хубаво че съм го имала защото пречиства някваси зона . така че нищо страшно носи ежедневни превръзки за да не ти цапа нищо повече . и вие пък с тия лекари

kalpazanka
03-17-2011, 17:55
Бялото течение не е нормално. Нормално е в определени дни от МЦ /около овулация/ да имате прозрачен секрет- цервикална слуз, но не и течение. Лекувайте се навреме!

simonchet0o
03-24-2011, 17:03
Бялото течение се получава при лоша хигиена там доли и не само това другия вариант може да е ако ходиш с разголен кръст или си настинала .... :)

WaterLilly
03-24-2011, 18:14
Бялото течение се получава при лоша хигиена там доли и не само това другия вариант може да е ако ходиш с разголен кръст или си настинала .... :)
Не баш. Бяло течение се получава от ред неща - неправилна материя гащи, бърсане отзад напред, миене с продукт с прекалено високо Ph (чела съм и за някои не особено нормални момичета, които смесват шампоан и паста за зъби !!! и се мият с това), раздразнения от прах за пране, пиене на антибиотици, действително и от изстиване и т.н. Може, но доста рядко, да е от лоша хигиена.