PDA

View Full Version : дали има нещо ....



tit
03-14-2011, 22:19
И така .... пак момчета ..
Запознахме се в facebook, но преди да ме намери и да ми прати приятелство сме се засичали в атобуса.. Писа ми в чата искаше ми skype и аз му го дадох, защото попринцип ми харасва момчето ( аз и преди съм го засичала ама тогава бях по малка и чак оттогава го знам и имам някакви симпатии към него, немога да кажа че няма нищо... Но го мислех за по малък .. аз съм на 14 а той е на 18 и това доста ме притеснява. Иначе не се държи като момче 12 клас по скоро като момче 10 клас. И така де оказа се , че и по характер е много приятен и забавен. Познаваме се вече 2 месеца и си пишим всяка вечер, но когато не може смисъл е някаде навън до по късно с приятелите си постоянно ми звани ... Неисках да пускам тема, защото не си мислех че е нещо кой знае какво ... наистина гледах като приятел на него... Никога за нищо не сме се карали ( пък това при мен попринцип трудно става) и наистина много ме радва момчето. Излизали сме на кафе с негов приятел и една моя и още няколко момчета. Това стана преди 3 4 дена и когато се видяхме ( попринцип той винаги ме е прегръщал като се видим ) но тоя път изчака аз да го нарпая ама аз бях много притеснена ии не го прегърнах... После много сърдито ми говори като беше с приятелите си като ми звънна и по skype ми каза ( ми незнам тъпо ми стана като не ме прегърна) нещо такова беше :D И аз естествено оправих положението. Постоянно ми казва " на базик уж" Обичам те ... сърца и целувки ... Снощи ми звънна говорихме си и му трябвало червен маркер .. обаче неговия бил свършил и аз казах, че имам. И той ми айде утре ще се постарая да се видим в автобуса хем да се видим... ( не е от мойто училише) Обаче не успя не си карал всичките часове.... И каза да сляза на неговата спирка ако нямам работа .. той живее една спирка преди моята... затова и често сме се виждали... И аз първо отказах и той оф добре и затвори.. След това ми звани е айде де защо не можеш и аз ко да правя съгласих се ... Срещнахме се прегърна ме ;д разходихме се и аз тръгнах да се прибирам и той ме изпрати Пък по пътя ми каза .. " е аз заради тебе .. исках да те видя" нещо такова... И после ме прегърна когато вече бяхме до нас и ме притисна към него пък .. преди не го е правел .. и ме завартя едно такова леко ... обаче аз бях много притеснена и като се прибрах майка ми се чуди вика ми какво ти има .. И тогава вече се замислих дали вобще има нещо или ме има само за приятелка ?! Кажете ми наистина какво мислите, защото аз в момента съм объркана и незнам какво да мисля и правя...

vagarious
03-15-2011, 04:40
Йей супер.Ами харесва те момчето.Досега добре вървят нещата. :?
Не се чуди какво-що, а действай и ти, ако НАИСТИНА си го харесваш.И все пак:имай едно на ум.Досещаш се за какво говоря.Айде и успех хах. :)

lixofana
03-15-2011, 05:27
Момчено определено те харесва :) Успех!

RoSKo0o0
03-15-2011, 08:15
Мислиш го за по-малък, а излиза, че е 4 години нагоре, добре ве - бахти ектоморфа!

mmmissing
03-15-2011, 08:30
И според мен изпитва някакви симпатии към теб .. :P Разликата във възрастта ви е нормална .. 8) Ако искаш нещата между вас да потръгнат покажи му, че не ти е безразличен .. И внимавай да не се дърпаш много много, защото преди време и аз бях в подобни отношения с едно момче и нали обичам да се правя на недостъпна.. изчерпах му търпението и прецаках нещата .. Така, че умната и късмет .. :-)

ivcheto0o
03-15-2011, 11:00
Харесва те момчето :) Малко повече смелост от твоя страна и успех :)

L1n4e7o
03-15-2011, 14:15
Харесва те...а може би и ти го харесваш, но неискаш да признаеш дори пред себе си, защото се плашиш от разликата в годините...според няма смисъл...аз и приятелят ми имаме 3години разлика..и се разбираме доста добре...пък и както каза ти ''той се държи като десетокласник''...какъв е проблема тогава ;) просто остави нещата да се развият естествено...дори и да не стане нищо между вас...никога не е излишен един по-голям приятел :) айде успех :)

tit
03-15-2011, 17:38
Мерси за отговорите. :-)
Може ли да ми кажете какво точно мога да направя сега .. Да му предложа да излзем пак ...да му намекна нещо и как или .. незнам ако се сетите за нещо споделете :o

TVDQueen
03-15-2011, 18:35
Както казаха хората вече определено се интересува от теб момчето.Ако го харесваш ..действай!И под действай нямам предвид да му се метнеш, ами да правиш намеци.И ти да го прегръщаш така, поемай инициативата за срещите.Тоест излизанията.Покажи му че и ти проявяваш интерес.Защото ако оставяш само той да действа той ще реши, че ти досажда и ще се откаже.И така покани го да излезете не знам кино,кафе нещо от сорта.И вече след като види това сигурно ще направи вече следващата стъпка.Та така дано да стане и пиши как вървят нещата :)

ilia_92
03-15-2011, 18:42
Както казаха хората вече определено се интересува от теб момчето. ... :) МммНе - 70 санта по-надолу :)

ChaoticCharm
03-15-2011, 19:08
Неща,които започват във фейсбук или където и да било другаде из интернет, не ги броя много. Иначе мисля, че определено има някакви чувства, най-малкото си му интересна по някакъв начин, кой ще ти звъни да ти иска червен маркер иначе?! То си му личи отвсякъде,че си е търсил причина.
Не вярвай на хора,които в скайп са много отворени,пращат ти сърца и целувки през десет минути,казват ти "обичам те" за няма нищо и т.н. Но в крайна сметка още самата ти си недостатъчно пораснала като ти гледам начина на писане - личи си, че си на 14, неграмотно написано и доста лигаво.

DesireToFire
03-15-2011, 19:13
Мислиш го за по-малък, а излиза, че е 4 години нагоре, добре ве - бахти ектоморфа!
Мислела го е не за по-малък от нея, ами принципно за по-малък. Т.е не на 18 примерно ами на 16.

tit
03-15-2011, 21:55
Toi: o0o
Toi: o0o
Toi: o0o
Toi: taz
Toi: navsqk1de ma otkriva ve
Toi: :O
Az: ?! ;d
Toi: em nqkva
Toi: predi
Toi: v impusle
Toi: bqh q skial v avtobusa
Toi: i taz postoqnno ma glae6e
Toi: i ma namerila v impulse
Toi: sq
Toi: v1v FB
От вчера почна да ми говори за момичета ... ;\
И така дали го прави за да види как ще реагирам .... или ... И сега да му покажа ли,че се дразня или да се правя,че не ми пука. Или и аз да почна да правя така ( което ми се струва тъпо )

tanch3t093
03-16-2011, 07:43
Toi: o0o
Toi: o0o
Toi: o0o
Toi: taz
Toi: navsqk1de ma otkriva ve
Toi: :O
Az: ?! ;d
Toi: em nqkva
Toi: predi
Toi: v impusle
Toi: bqh q skial v avtobusa
Toi: i taz postoqnno ma glae6e
Toi: i ma namerila v impulse
Toi: sq
Toi: v1v FB
От вчера почна да ми говори за момичета ... ;\
И така дали го прави за да види как ще реагирам .... или ... И сега да му покажа ли,че се дразня или да се правя,че не ми пука. Или и аз да почна да правя така ( което ми се струва тъпо )
Хахаха момчето се опитва да те накара да изревнуваш, за да види дали имаш нещо към него. Не прави същото, от твоя страна, защото ще покажеш, че си се издразнила. (: