PDA

View Full Version : Кола маска на половия орган



astralprojection
03-15-2011, 12:37
Здравейте, драги съфорумници!
Наскоро се запознах със сайта и намерих доста полезни неща в него. За жалост, както винаги се случва, често пъти човек не може да намери онова, което търси. Едното от тези неща е отговорът на въпроса, който искам да ви задам.
Последните години много навлезе метросексуалността при мъжете, която за мен не е нищо аморално или неестествено. Повлиян от нея, започнах да ходя на кола маска на краката. Обичам гладкостта, която кола маската предлага, и дълготрайния ѝ ефект. Дотук добре, но последните няколко месеца сериозно се замислям да си направя кола маска на пениса.
Пробвах преди това с епилатор, но с него успявам да епилирам само областта над пениса, но самите тестиси - не. Причините за това са, първо, че болката е голяма(вероятно защото досега съм се бръснал, но въпреки това мога да я изтърпя) и, второ, че става доста трудоемко и бавно(и кръвчица се излива). Именно поради тези причини още повече обмислям да ида на кола.
Въпросът ми към вас, мъже, е следният: правили ли сте си кола маска на пениса? Как става процедурата? Болка има, разбира се, това няма да се обсъжда. Желая някой, който има опит с процедурата като цяло, да ми отговори. Може и жените да се включат, ако са запознати, няма проблем.
Благодаря на отзовалите се!
ПП:
И преди някой да започне да ми предлага бръсненето като вариант, ще му кажа, че темата е от съвсем друго естество и ще го помоля да не се намесва.
ПП2:
Може някой да вметне нещо и за колата на ануса.

MeLikesPie
03-15-2011, 13:03
Много се радвам като видя нов съфорумник да пише толкова грамотно. :)

ПТ: Според мен би било още по-болезнено от епилирането. Аз съм момиче, но моята козметичка, например, не се съсредоточава и не говори много много, когато прави кола маска => не се старае да я прави безболезнена 8-)

astralprojection
03-15-2011, 13:46
Принципно болката от кола маската е незначително по-голяма от тази, усещана при епилирането. Пък и става доста по-бързо. Всичко е минало, преди да си казал "Ох!".
Леко ме е срам да се показвам гол насам-натам, пък и да си оставя гордостта в ръцете на жена... последиците са ни ясни на всички :D . Поради такива съображения не съм я питал как точно става, иначе тя би ми обяснила. Все пак отговор от някой "опитен" би ми бил полезен, главно за самото "изживяване", което козметичката няма как да ми опише. :?
Благодаря за отговора и комплимента, @MeLikesPie!
ПП:
Сега е моментът и да те питам, като представител на женския пол, какво ти е мнението за подобна манипулация.
ПП2:
Между другото Tarja рулз! :grin:

MeLikesPie
03-15-2011, 16:49
Като представител на женския пол мога да кажа, че най-добре е без дълбоки храсти :D

ПП Не мога да отрека, че Tarja рулз.

reoffender
03-15-2011, 17:14
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.

KumchoValcho
03-15-2011, 17:40
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.Евала за простия ти и ограничен коментар. Наричай го путка, женчо, ама само по начина на изказване си личи кой е по-интелигентният в случая.

reoffender
03-15-2011, 17:44
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.Евала за простия ти и ограничен коментар. Наричай го п***а, женчо, ама само по начина на изказване си личи кой е по-интелигентният в случая.
Първо-момиче съм,
второ-да, за мен Е женчо,
трето-това е форум и мога да си изразя мнението.
+ Това има такива теми (:
Съжалявам,че не ме кефят гладки като охлюви манекени.

По темата: отивай на кола маска, пипай си си гладката кожа, и си се кефи. Щом те влече.

FuckingFreak
03-15-2011, 17:48
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.

Хахахха п**ка, ама със сигурност някое момиче би предпочело гладко момче, отколкото да е като джунгла, или пък да боцка от бръснача, друг е въпроса че не различаваш гей /така да се изразя/ от човек който държи на личната си хигиена, както и на естетиката. Както и не е нужно да си гей, за да се обличаш хубаво, нито пък да имаш вкус нали.. Аман от псевдо гъзари, комплексите си ги избивайте на друго място.

По темата : Браво, супер че си се навил.. Момиче съм, но мисля, че е по-добре с кола маска /правя само на краката, но за лятото ще опитам/ отколкото с епилатор.. Става много по-бързо и 1 сектор който с епилатора го минаваш например за 2 минути /докато е напълно гладко/ с колата ще ти го минат за 2 секунди, докато се усетиш болката ще е отминала... А иначе аз съм супер положително настроена към такива мъже, абе като цяло такива дето се поддържат, не само да се къпеш по 3 пъти на ден ама там долу да е Сървайвър, накрая ще оцелее само един 8-)

mlakniwe2
03-15-2011, 17:51
Кво сложно има? Купуваш си няква евтина студена кола маска от магазина и става перфектно-никав козметик :-o малко боли, но после е Ок

reoffender
03-15-2011, 17:52
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.

Хахахха п**ка, ама със сигурност някое момиче би предпочело гладко момче, отколкото да е като джунгла, или пък да боцка от бръснача, друг е въпроса че не различаваш гей /така да се изразя/ от човек който държи на личната си хигиена, както и на естетиката. Както и не е нужно да си гей, за да се обличаш хубаво, нито пък да имаш вкус нали.. Аман от псевдо гъзари, комплексите си ги избивайте на друго място.

Комплекси? К'ви,че нямам *** ли?
БАХАХАХАХ.
И къде съм казала думата 'гей'.
Поддържането става и без да се прави на маймуна, и к'во общо има хигиената с обезкосмяването, ПИТАМ?
И тоя израз, много насериозно го взехте.
Човек да не си изрази мнението.
:-o

Dessynka
03-15-2011, 18:48
Оф човека е задал въпрос ти изразяваш тъпото си мнение. Евала.

Като харесваш космати твой си проблем к'во ни го навираш в носовете. Пфф

Та- по-добре иди на козметичка,не сам с колата маска. Тя/козметичката/ има много повече смелост. 8-) Пък и нито ще си първия,нито последния. Така че.. :)

KumchoValcho
03-15-2011, 18:57
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.Евала за простия ти и ограничен коментар. Наричай го п***а, женчо, ама само по начина на изказване си личи кой е по-интелигентният в случая.
Първо-момиче съм,
второ-да, за мен Е женчо,
трето-това е форум и мога да си изразя мнението.
+ Това има такива теми (:
Съжалявам,че не ме кефят гладки като охлюви манекени.

По темата: отивай на кола маска, пипай си си гладката кожа, и си се кефи. Щом те влече.Полът ти не ме засяга.
Не съм ти забранявал да си изказваш мнението, аз си изказвам мнението към твоя коментар, къде е проблема? Аз не изисквам от теб да се кефиш на "гладки охлюви", но бих предпочел ако не бе толкова проста и елементарна. Уви, не мога да те променя.
Много лесно се засягаш, а темата не е за теб направена. :)


По темата:
Авторе, обмислял ли си идеята да пробваш сам вкъщи? :-o

reoffender
03-15-2011, 19:10
^^ ДоВре, :lol:

MeLikesPie
03-16-2011, 08:22
ПФФФ ГОЛЕМИ СТЕ МАЙМУНИ!!!

Човека не пита дали да се обезкосмява или не, той пита съвсем друг въпрос!

Изливайте си комплексите в кофата, този раздел не е предназначен за простотии!

Крайно време е да го кажа - АМАН!

neeDaBosS
03-16-2011, 08:30
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.



Човек да не си изрази мнението.
:-o
НЯМААААААААААА ДА СИ ИЗРАЗЯВАШ МНЕНИЕТО НЕПОДГОТВЕНА! Голяма лиготия голямо нещо..не се ли научихте,че не сте интересни? Той ако иска ще си ходи космат..

Иначе,към автора..давай смело с козметика..болката е само отначало,после се свиква.

Rebirthing
03-16-2011, 09:15
Имам въпрос към момичетата които не обичат "голи охлюви". Като сте интимни с гаджето си се давите в косми, така ли ? Не ви ли е поне малко некомфортен секса с човек който не се е обезкосмил там или и вие също си ходите обезкосмени и като сте с гаджето си се триете косъм в косъм ?

neeDaBosS
03-16-2011, 09:24
Напълно съгласна с Rebirthing.

Към reoffender,само да допълня..дългите черни космища знаеш ли колко микроби събират? Обезкосмяването се прави поне от лична хигиена.Дори и по 5 пъти на ден да се къпеш,не е чистоплътно просто да ходиш космат.

vampire_girl_
03-16-2011, 12:04
Srsly? :shock:
За**и тия глупости,
дръж се мъжки, п**ко.Евала за простия ти и ограничен коментар. Наричай го п***а, женчо, ама само по начина на изказване си личи кой е по-интелигентният в случая.
Първо-момиче съм,
второ-да, за мен Е женчо,
трето-това е форум и мога да си изразя мнението.
+ Това има такива теми (:
Съжалявам,че не ме кефят гладки като охлюви манекени.

По темата: отивай на кола маска, пипай си си гладката кожа, и си се кефи. Щом те влече.

Извинявай,ама ти сериозно ли предпочиташ гаджето ти да е няк'во космато точно там!?И мен "не ме кефят гладки като охлюви манекени" ,но това да няма косми на определени места е до някъде и въпрос на хигиена и ...обоняние.
Предполагам,няма да ти е много приятно да слезеш долу и устата ти да се напълни с косми.

reoffender
03-16-2011, 12:25
Ба*ти, к'во ме нападнахте?
И не, НЕ се давя в косми, Боже мой,т'ва,че гаджето ми не е ходело на козметик не го прави маймун. :lol: Против съм епилиране на крака/ръце/корем/гърди.
А и НЕ мисля, че хигиената зависи от окосмението, къпеш ли се по 2-3 пъти на ден.
Смешно ми е момче да задава такива въпроси,
едно,че вече щом ходи на козметик можеше преспокойно да си ги е махнал/или сам да си действа.
Аз съм се лигавила, ама 30 след мен се изредихте :-)

Айде, peace, че вие като няк'ви адвокати се изявихте.

MeLikesPie
03-16-2011, 13:17
отвръщавам се от "мъже'' като автора
кола маска :razz:

А аз се отврЪщавам от системния спам!!!

vampire_girl_
03-16-2011, 14:16
Ба*ти, к'во ме нападнахте?
И не, НЕ се давя в косми, Боже мой,т'ва,че гаджето ми не е ходело на козметик не го прави маймун. :lol: Против съм епилиране на крака/ръце/корем/гърди.
А и НЕ мисля, че хигиената зависи от окосмението, къпеш ли се по 2-3 пъти на ден.
Смешно ми е момче да задава такива въпроси,
едно,че вече щом ходи на козметик можеше преспокойно да си ги е махнал/или сам да си действа.

Ама,ти си много зле 8-) Явно пишеш без да четеш и мислиш /по възможност/.Разбирам,че си против обезкосмяването на крака/ръце/корем/гърди,но още в заглавието на темата можеш да видиш,че момчето пита за полов орган,тоест интимни части.
И дори да се къпеш по 25-пъти на ден,особено лятото не е за предпочитане.

Иначе,автора - в началото ще те боли адски!По-добре отиди на козметик.Вероятно ще има и кръв,но след няколко прецедури ще свикнеш с болката и би трябвало кървенето да спре.

mrazqkindergarten
03-16-2011, 15:17
Напълно съгласна с Rebirthing.

Към reoffender,само да допълня..дългите черни космища знаеш ли колко микроби събират? Обезкосмяването се прави поне от лична хигиена.Дори и по 5 пъти на ден да се къпеш,не е чистоплътно просто да ходиш космат.

Аха и тва от пръстите ли си го изсмука? Точно обратното, щом са там космите имат някво пренадзначение и то е че пазят от бактерии.Не съм казала да ходи космат някой, просто винаги ме е дразнело като го свързмат с хигиената.Кво като не се къпеш, ама нямаш косми си чист, rly? :lol:

П.П И за мъжете- все тая ми е как ходи, той си избира.

neeDaBosS
03-16-2011, 15:19
Добре ходи си с 5 метра косми..спирам с спама.

SmilezZz
03-16-2011, 15:33
В началото наистина ще има адска болка,но не е все пак болка за умиране.. Първите няколко пъти е така,след време ще свикнеш (:
reoffender - Дори и да твърдиш,че не харесваш "гладки като охлюви" момчета - не мисля,че би се изкефила,ако гаджето ти не е обезкосмено.. Говорим за интимните части,но за ръце,крака и т.н.

mrazqkindergarten
03-16-2011, 16:06
Добре ходи си с 5 метра косми..спирам с спама.

Аз както и да ходя, няма да говоря тия наизустени глупости, които ти разправяш.Айде пийс.

Pamaa
03-16-2011, 17:15
а от кога има косми на пениса?? :shock:

Rebirthing
03-16-2011, 18:03
а от кога има косми на пениса?? :shock:

Момиче ти ме разби ! Силно се надявам да се шегуваш...или по-скоро се надявам да си на 12, въпреки, че би трябвало поне да си виждала снимки на анатомията на мъжете в някоя енциклопедия или учебник...

По въпроса с хигиената: предназначението на космите наистина е да предпазват от опасни микроорганизми, но в крайна сметка не ходим голи, нали ?! Мисля, че дрехите ни предпазват достатъчно.
Също така, това, че някой е обезкосмен не значи автоматично да не се къпе и да не поддържа елементарна лична хигиена...

ledenakrasota
03-17-2011, 16:45
как може тестиси и епилатор :shock: :shock: :shock: Не си в час! Отиди на козметик :)

Fiction7577
03-18-2011, 11:24
а от кога има косми на пениса?? :shock:

Момиче ти ме разби ! Силно се надявам да се шегуваш...или по-скоро се надявам да си на 12, въпреки, че би трябвало поне да си виждала снимки на анатомията на мъжете в някоя енциклопедия или учебник...

По въпроса с хигиената: предназначението на космите наистина е да предпазват от опасни микроорганизми, но в крайна сметка не ходим голи, нали ?! Мисля, че дрехите ни предпазват достатъчно.
Също така, това, че някой е обезкосмен не значи автоматично да не се къпе и да не поддържа елементарна лична хигиена...

Мисля, че имаше предвид, че на самият член няма косми, друг е въпросът, че над него и при тестисите има.

Pamaa
03-18-2011, 15:11
Здравейте, драги съфорумници!
Наскоро се запознах със сайта и намерих доста полезни неща в него. За жалост, както винаги се случва, често пъти човек не може да намери онова, което търси. Едното от тези неща е отговорът на въпроса, който искам да ви задам.
Последните години много навлезе метросексуалността при мъжете, която за мен не е нищо аморално или неестествено. Повлиян от нея, започнах да ходя на кола маска на краката. Обичам гладкостта, която кола маската предлага, и дълготрайния ѝ ефект. Дотук добре, но последните няколко месеца сериозно се замислям да си направя кола маска на пениса.
Пробвах преди това с епилатор, но с него успявам да епилирам само областта над пениса, но самите тестиси - не. Причините за това са, първо, че болката е голяма(вероятно защото досега съм се бръснал, но въпреки това мога да я изтърпя) и, второ, че става доста трудоемко и бавно(и кръвчица се излива). Именно поради тези причини още повече обмислям да ида на кола.
Въпросът ми към вас, мъже, е следният: правили ли сте си кола маска на пениса? Как става процедурата? Болка има, разбира се, това няма да се обсъжда. Желая някой, който има опит с процедурата като цяло, да ми отговори. Може и жените да се включат, ако са запознати, няма проблем.
Благодаря на отзовалите се!
ПП:
И преди някой да започне да ми предлага бръсненето като вариант, ще му кажа, че темата е от съвсем друго естество и ще го помоля да не се намесва.
ПП2:
Може някой да вметне нещо и за колата на ануса.

айде много ще ме извинявате, ама той го е написал! и да точно това имам предвид Fiction7577 :) . Косми в областта на пениса, ОК, но това, което той пише :?

Rebirthing
03-18-2011, 20:14
айде много ще ме извинявате, ама той го е написал! и да точно това имам предвид Fiction7577 :) . Косми в областта на пениса, ОК, но това, което той пише :?

Извинявам се тогава, просто на пръв прочит си викам "wtf, как без косми ? :lol:

Pamaa
03-18-2011, 21:03
айде много ще ме извинявате, ама той го е написал! и да точно това имам предвид Fiction7577 :) . Косми в областта на пениса, ОК, но това, което той пише :?

Извинявам се тогава, просто на пръв прочит си викам "wtf, как без косми ? :lol:

аз пък като прочетох това, което той е написал си викам "wtf, как с косми? :lol:

astralprojection
03-19-2011, 10:47
Наясно съм с лингвистичните ви познания и желанието ви да търсите грешка другиму. Всички знаем за какво става въпрос, няма нужда да се правите на интересни. Освен това, да бъдем по-точни, косми по пениса има, но в долната му част.
По темата: благодаря на онези, които си направиха труда да споделят наблюденията си относно метросексуалните(наречени от тях "гейове" и "п**ки"). Никой не ви е търсил мнението, темата е пусната с друга цел. Въпреки това уважавам мнението ви, но да го бяхте написали в тема, в която се дискутира именно въпроса за обезкосмяването или методите за неговото извършване.
Особено благодаря на онези, които изразиха отношение по зададения от мен въпрос. Ще обмисля какво да правя още, но най-добрият вариант, както някои се изразиха, наистина остава козметикът.
ПП:
Онези, които смятат, че обезкосмяването има нещо общо с хигиената, грешат жестоко. Обезкосмяването се прави за естетичен вид, а не за хигиена. Не се къпи в продължение на дни, пък си бъди обезкосмен... за каква хигиена говорим тогава. Както може би се подразбира, просто не обичам косми и желая тялото ми да е гладко. Това, че някои от вас не го приемат, въобще не ме касае.

sladkoto
03-19-2011, 13:17
Здравейте, драги съфорумници!
Наскоро се запознах със сайта и намерих доста полезни неща в него. За жалост, както винаги се случва, често пъти човек не може да намери онова, което търси. Едното от тези неща е отговорът на въпроса, който искам да ви задам.
Последните години много навлезе метросексуалността при мъжете, която за мен не е нищо аморално или неестествено. Повлиян от нея, започнах да ходя на кола маска на краката. Обичам гладкостта, която кола маската предлага, и дълготрайния ѝ ефект. Дотук добре, но последните няколко месеца сериозно се замислям да си направя кола маска на пениса.
Пробвах преди това с епилатор, но с него успявам да епилирам само областта над пениса, но самите тестиси - не. Причините за това са, първо, че болката е голяма(вероятно защото досега съм се бръснал, но въпреки това мога да я изтърпя) и, второ, че става доста трудоемко и бавно(и кръвчица се излива). Именно поради тези причини още повече обмислям да ида на кола.
Въпросът ми към вас, мъже, е следният: правили ли сте си кола маска на пениса? Как става процедурата? Болка има, разбира се, това няма да се обсъжда. Желая някой, който има опит с процедурата като цяло, да ми отговори. Може и жените да се включат, ако са запознати, няма проблем.
Благодаря на отзовалите се!
ПП:
И преди някой да започне да ми предлага бръсненето като вариант, ще му кажа, че темата е от съвсем друго естество и ще го помоля да не се намесва.
ПП2:
Може някой да вметне нещо и за колата на ануса.
Мисля, че може да си повредиш тестисите, ако това е важно за теб де, не знам!!!


:oops: :oops: :oops:

Pamaa
03-20-2011, 18:27
Наясно съм с лингвистичните ви познания и желанието ви да търсите грешка другиму. Всички знаем за какво става въпрос, няма нужда да се правите на интересни. Освен това, да бъдем по-точни, косми по пениса има, но в долната му част.
По темата: благодаря на онези, които си направиха труда да споделят наблюденията си относно метросексуалните(наречени от тях "гейове" и "п**ки"). Никой не ви е търсил мнението, темата е пусната с друга цел. Въпреки това уважавам мнението ви, но да го бяхте написали в тема, в която се дискутира именно въпроса за обезкосмяването или методите за неговото извършване.
Особено благодаря на онези, които изразиха отношение по зададения от мен въпрос. Ще обмисля какво да правя още, но най-добрият вариант, както някои се изразиха, наистина остава козметикът.
ПП:
Онези, които смятат, че обезкосмяването има нещо общо с хигиената, грешат жестоко. Обезкосмяването се прави за естетичен вид, а не за хигиена. Не се къпи в продължение на дни, пък си бъди обезкосмен... за каква хигиена говорим тогава. Както може би се подразбира, просто не обичам косми и желая тялото ми да е гладко. Това, че някои от вас не го приемат, въобще не ме касае.
:lol: :lol: . . с 2 ръце съм за метросексуалността и не съм те нарекла с нито една от двете думи, но това, което беше написал [ отново ще се повторя ] звучи супер глупаво :wink: .

Мисля, че може да си повредиш тестисите, ако това е важно за теб де, не знам!!!
+1. И в много теми съм чела, че момчетата отстраняват космите в ЗОНАТА ОКОЛО половия орган, но бръснат тестисите :-o

mOBSCENE
04-07-2011, 12:22
Ба*ти, к'во ме нападнахте?
И не, НЕ се давя в косми, Боже мой,т'ва,че гаджето ми не е ходело на козметик не го прави маймун. :lol: Против съм епилиране на крака/ръце/корем/гърди.
А и НЕ мисля, че хигиената зависи от окосмението, къпеш ли се по 2-3 пъти на ден.
Смешно ми е момче да задава такива въпроси,
едно,че вече щом ходи на козметик можеше преспокойно да си ги е махнал/или сам да си действа.
Аз съм се лигавила, ама 30 след мен се изредихте :-)

Айде, peace, че вие като няк'ви адвокати се изявихте.

ПОДКРЕПЯМ с две ръце!За мен мъжа трябва да си е мъж!Мъжествено е..секси е..но предпочитам на коремчето да си няма нищо..
Представям си приятелят ми да е по-гладък от мен :D ще потъна в дън земя! :-o
За хигиената също съм съгласна..стига да се къпе..каква миризма ?
Всичко си е до човек..явно Вие сте попадали на разни индивиди :-D

mOBSCENE
04-07-2011, 12:43
Имам въпрос към момичетата които не обичат "голи охлюви". Като сте интимни с гаджето си се давите в косми, така ли ? Не ви ли е поне малко некомфортен секса с човек който не се е обезкосмил там или и вие също си ходите обезкосмени и като сте с гаджето си се триете косъм в косъм ?

Да се давим?Че да няма ПО ХУ* с извинение косми?Кое да ми е некомфортно?Че то не се усеща..да не е като горила бе дейба?
И как аджеба се стигна и до мен..дали и аз имам :lol: ела да ти покажа :lol:

mOBSCENE
04-07-2011, 12:49
Имам въпрос към момичетата които не обичат "голи охлюви". Като сте интимни с гаджето си се давите в косми, така ли ? Не ви ли е поне малко некомфортен секса с човек който не се е обезкосмил там или и вие също си ходите обезкосмени и като сте с гаджето си се триете косъм в косъм ?

Да се давим?Че да няма ПО ХУ* с извинение косми?Кое да ми е некомфортно?Че то не се усеща..да не е като горила бе дейба?
И как аджеба се стигна и до мен..дали и аз имам :lol: ела да ти покажа :lol: